SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

[BLOG] W Z O R EK ...sezon 2018

Temat przeniesiony z 'Po 35 roku życia' przez: W Z O R EK
Wysłana -
WTOREK

Triceps ściąganie drążka w wąskim chwycie / wyciąg

X x 10 x 6 serii ciężar dobrany tak , że w dwóch ostatnich seriach było naprawdę ciężko

Barki przenoszenie hantli bokiem oburącz

19kg x 10 x 6 serii

Brzuch maszyna z obciążeniem

30 x 4 serie
Wysłana -
Sorry że piszę z lekkim ,,poślizgiem,, ale.......

ŚRODA

Biceps uginanie ramion z hantelkami , na przemian uchwyt młotkowy

27kg x 10 x 6 serii

Plecy ściąganie drążka z dołu w wąskim chwycie /wyciąg

X x 10 x 6 serii

Oczywiście stopniowo będę chciał dołożyć po jednym ćwiczeniu na każdą partię....ale tak jak już wiecie to i tak dla mnie forma eksperymentu , bo nadal nie wiem jak zareaguje mój organizm na takie zmiany

Dzisiaj CZWARTEK .....WOLNE

Na jutro zaplanowałem klatkę ....

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 7/12/2018 10:42:41 PM
Wysłana -
PIĄTEK

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

150kg x 8
160kg x 8
170kg x 8
170kg x 8
170kg x 8 tutaj już umęczyłem 2 ostatnie ruchy...ale zdecydowanie lepiej wchodziło niż ostatnio na tym ciężarze

Klatka HAMMER

200kg x 8 x 4 serie spoko chociaż w 4-tej serii pod koniec trochę się umęczyłem....

Tyle na ten dzień , tak na prawdę niby robiłem klatkę ale po maszynie HAMMER oprócz klaty bardzo,bardzo mocno zawsze czuję tricepsy.
Wysłana -
PONIEDZIAŁEK

Waga 106,5kg

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
150kg x 8

170kg x 7
170kg x 7
180kg x 5
180kg x 5
180kg x 5 już trochę umęczyłem 2 powtórzenia

Klatka wyciskanie sztangi leżąc MONSTER BLUE

210kg x 4 x 4 serie

Klatka maszyna siedząc butterfly

X x 8 x 4 serie
Wysłana -
No to rośniesz pomalutku - w ciągu 12 dni 0,7 kg.
Wysłana -
ojan
No to rośniesz pomalutku - w ciągu 12 dni 0,7 kg.

Tak na prawdę na obecnym etapie treningów , nie zwracam uwagi na wagę.....bywało że w ostatnich dwóch tygodniach miałem skoki wagi między 106 a nawet 108,2kg . Ta wyższa waga była po super imprezie.....i trzymała się przez dwa dni
Wysłana -
WTOREK

Triceps francuskie w leżeniu /kratownica

50kg x 8 x 6 serii

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze

27kg x 8 x 6 serii

Brzuch maszyna siedząc z obciążeniem

30 x 4 serie
Wysłana -
ŚRODA

Biceps uginanie hantli na przemian / supinacja

16kg x 10 x 5 serii

Plecy wiosłowanie sztangą

70kg x 10 x 2 serie
100kg x 8 x 4 serie będę czuł to ćwiczenie , bo nie pamiętam kiedy je robiłem ostatni raz
Wysłana -
Zawsze zakładano, że stosunek WL do wiosła powinien być jak najbliżej 1-1. Byłbyś w stanie dojść do wiosla z 2 z przodu czy u wyciskaczy tego się nie przestrzega? Tyle się mówi o dysbalansie mięśniowym
Wysłana -
szaunima
Zawsze zakładano, że stosunek WL do wiosła powinien być jak najbliżej 1-1. Byłbyś w stanie dojść do wiosla z 2 z przodu czy u wyciskaczy tego się nie przestrzega? Tyle się mówi o dysbalansie mięśniowym

Powiem tak że ja robię wiosłowanie stojąc i wtedy pochylam się jak najbardziej do przodu i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jak ktokolwiek mógłby zrobić w tej wersji obciążeniem ponad 200kg...? Nie wspomnę że jestem po operacji założenia endoprotezy stawu biodrowego , co powinno mnie całkowicie wyeliminować z robienia tego ćwiczenia....dlatego nie szaleję i tak naprawdę na razie tylko testuję jakie będą wrażenia po tym treningu , jeśli pokaże się jakiś niepokojący ból...to odpuszczam to ćwiczenie

W mojej wersji tułów jest prawie równolegle po podłoża.....dokładnie jak na filmiku , dlatego nawet to 100kg było moim zdaniem zbyt ciężkie zdecydowanie lepiej było na 70kg.

Strona 23 z 23
Dodaj odpowiedź