SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
ronie220
Rozumiem, że Twoja praca zawodowa nie jest związana ze sportem?


Nie nie jest związana ze sportem....mam firmę zajmującą się ogrodnictwem w szerokim tego słowa znaczeniu. Projektowanie , aranżacja ogrodów , kompleksowa opieka/pielęgnacja , formowanie drzewek ozdobnych , sprzedaż kamienia ogrodowego - ozdobnego oraz główna nasza działalność z tym związana....budowa-wykonanie ogrodów od a do z według projektów własnych lub zleconych


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 7/2/2018 11:15:09 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To super sprawa

Ogródek z siłownią komuś robiłeś?
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Niestety nie jest mi chyba dane spokojnie przetrenować w te wakacje....w ciągu 2 dni urosło tyle nowych zleceń , że w zasadzie nie ani czasu ani chęci na treningi
Do końca tygodnia całkowity odpoczynek , a potem może w końcu złapię rytm

Zastanawiam się nad spróbowaniem znowu większej ilości powtórzeń ? / czego wręcz nienawidzę /
Ale to chyba będzie jedyne wyjście z sytuacji , kiedy organizm słabo się regeneruje a najbliższy przewidywany start jest w październiku....?
Jestem zmuszony do zrezygnowania z treningów sobotnich i niedzielnych , bo tylko wtedy mogę wypocząć...wrócę do starego systemu od poniedziałku. Zdecydowanie zejdę z ciężarów i dodam ilości powtórzeń do zakresu 8-10 oczywiście przy klatce , bo na inne grupy mi to nigdy nie przeszkadzało....
Już na samą myśl o tej klacie , mnie szarpie ... bo pewnie zacznę puchnąć na treningu jak balon

WAGA rano 105,8kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Jeszcze się pochwalę... dotarły dzisiaj certyfikaty za rekordy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020282
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Będzie co powiesić na ścianie
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
ronie220
Będzie co powiesić na ścianie


Na ścianie już nie ma miejsca pójdą do szuflady aż coś wymyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130937
W Z O R EK
ronie220
Będzie co powiesić na ścianie
Na ścianie już nie ma miejsca pójdą do szuflady aż coś wymyślę.
Tak to jest z nadmiarem osiągnięć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Albo ściany za małe...
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Miałem tydzień całkowitego luzu....wprawdzie nie zamierzony , ale tak wyszło samo. Po pracy zero chęci i sił...

Natomiast od poniedziałku ruszyłem z odmienionym treningiem....takie sobie aeroby których szczerze nie lubię .

PONIEDZIAŁEK

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
140kg x 10
150kg x 10
160kg x 10 i już zaczęły się schody...
170kg x 8 po cichu liczyłem że dam radę zrobić 10 powtórzeń , ale chyba za gęsto poszedłem na mniejszych ciężarach a dla mnie to i tak spora odmiana w dotychczasowych treningach na klatkę. Jednak nigdzie się nie speszę , dlatego powoli staram się to opanować....kto wie może mi się spodoba i wrzucę na stałe do okresu OFF SEZON

Klatka MONSTER BLUE - wyciskanie sztangi leżąc

200kg x 8 x 3 serie

I tyle tego ...ponieważ zmieniłem również dni treningowe oraz zestawienie ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium