SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Kolejny lajtowy trening...

Barki przenoszenie hantli bokiem w staniu
Biceps uginanie ramion na przemian z hantelkami w staniu / młotek

super serie na tym samym ciężarze

20kg x 10 x 6 serii

Brzuch maszyna z obciążeniem

Jutro luzik... ciąg dalszy spawania szklarni dla żony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Waga rano 109,8kg

Przed świąteczny trening...

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

reszta ze stopem oraz w zmienionym na węższy uchwycie
160kg x 5
190kg x 2
205kg x 1
207,5kg x 1
210kg x 1

Jeśli chcę zostać przy nowym ustawieniu rąk oraz nóg , to muszę jeszcze sporo potrenować w tym układzie....i bardziej przyłożyć się do wzmocnienia tricepsów oraz dołożyć dodatkowe ćwiczenia na klatkę / może wyciskanie wąsko ? /

Nie robiłem długiego treningu , bo pasuje też uczestniczyć w przygotowaniach do świąt....

ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzysztofie, sprawę mam. Fotograficzny pokaz jak masz dłoń na sztandze. Nie rozstaw a jak sztanga leży na dłoni. Najlepiej fotka tuż przed zamknięciem chwytu(jedna ręka wystarczy, byle dobrze było widać). Pytam bo właśnie zmieniłem, z korzyścią zresztą , ale mam pewne obawy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fan
W poniedziałek powinienem robić następny trening , to poproszę żonę żeby pstrykła fotkę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło Ci o następny Poniedziałek, czy żona strzeliła focha?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
fanslaska
Chodziło Ci o następny Poniedziałek, czy żona strzeliła focha?


SORRY ale w tym tygodniu zero treningów... mam straszny zap.....ol ze zleceniami ogrodów. Pogoda się zrobiła i odrazu szaleństwo ...telefony się urywają.
Nie mam czasu a do tego jeszcze muszę skończyć szklarnię u mnie w domu.....bo pasuje już coś tam posadzić.

Nawet zrezygnowałem ze startu w ten weekend na ME WPF w Siedlcach...

Jutro zrobię fotkę specjalnie dla Ciebie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi wznowiłeś, czy nadal zapie...l w robocie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
jarcow
Treningi wznowiłeś, czy nadal zapie...l w robocie?


Niestety nadal tragedia....przypalona szyja ,uszy , ręce resztę udaje się zakryć czapką lub koszulką.
Waga w sumie nie najgorzej..rano 107,8kg ale próba kontaktu ze sztangą wypadła słabo ...wprawdzie umeczyłem 200kg ale droga do tego jak po cierniach.

A ciągle napływają nowe zlecenia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Daaawno mnie tutaj nie było....ale postanowiłem się uruchomić. Jest plan żeby wystartować na ME WUAP w Pabianicach 12-16 czerwiec. Nie ukrywam że impreza takiej rangi w Polsce zawsze jest atrakcją dla zawodników , tym bardziej że zapowiada się mocna obsada z poza granic.

A zatem już wczoraj zrobiłem rozruch i rozpoznanie obciążeń i moich możliwości na dzień dzisiejszy.....szału nie było

PIĄTEK

Waga rano 107,8kg

Trening

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
150kg x 6

170kg x 4
170kg x 4
170kg x 4
180kg x 3
180kg x 3

zarówno na 170 i 180 wszystko wydawało się strasznie ciężkie i zero dynamik w ruchu.....bardzo asekuracyjne opuszczanie / barki bolały cały czas / to chyba od przycinania drzewek.

Klatka HAMMER

200kg x 8 x 4 serie tutaj lajcik , chociaż dzisiaj czuję tricepsy

Barki przenoszenie hantli bokiem oburącz w staniu

20kg x 8 x 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
SOBOTA

Rano od 6.00 dokończenie prac ogrodowych u klienta a potem stałe koszenie u kolejnych dwóch klientów.....w końcu mogłem ściągnąć koszulkę i złapać trochę rentgenów bo dotychczas tylko opalałem głowę i przedramiona

Triceps ściaganie drążka z góry uchwyt łamany - progresja

X x 8
X x 6
X x 4
X x 3
X x 3

Biceps uginanie ramion z hantlami na przemian w staniu / młotek /

32kg x 8 x 4 serie

Brzuch maszyna

20 x 3 serie

Jutro luzik i od poniedziałku jazda....planuję robić klatkę co trzeci dzień , cały czas jak wypadnie.
Wrzucam do suplementacji MONOHYDRAT ,BCAA, CARBO , VITARGO , AAKG, i jaką przed treningówkę....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium