SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] To be stronger and in good health

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
georgu
Czyli 'po staremu' Na tym etapie się zatrzymałem


a jak u Ciebie ? Prowadzisz jakiegoś bloga na sfd ? W Kraku mieszkasz? alles gut ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie narzekam, zastałem kolejarzem
Si, si Kraków. Zaczynam coś myśleć o stabilizacji
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Siema Dudek,, moze mnie kojarzysz bylismy aktywni w tym samym okresie tez niedawno tu wrocilem a od 3 lat pracuje nad sylwetka pod okiem @Domisa Powodzenia i wytrwalosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Witaj

Widzę, że historia kariery sportowej burzliwa i z długą przerwą, jak moja Fajnie, że wracasz, wszystko czarno na białym rozpisane. Siady ładne

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
FighterX
A jak tam kondycja?


krece km na rowerze, za bieganie sie wezme jak skoncze masowac.

Gugcio
Siema Dudek,, moze mnie kojarzysz bylismy aktywni w tym samym okresie tez niedawno tu wrocilem a od 3 lat pracuje nad sylwetka pod okiem @Domisa Powodzenia i wytrwalosci.


Pewnie, że kojarze ! Fajnie, że wpadłeś. Odwiedziłem twój blog.
Sylwetka imponująca. Gratuluje wyników

Czawaj
Witaj

Widzę, że historia kariery sportowej burzliwa i z długą przerwą, jak moja Fajnie, że wracasz, wszystko czarno na białym rozpisane. Siady ładne

Powodzenia!


Dzięki Czawaj!
Przygoda burzliwa, ale powrót do typowych treningów siłowych, sylwetkowych był najlepszym pomysłem ostatni czasy.
Jest motywacja i bardzo się cieszę, że również wróciłem na sfd.pl z prowadzeniem bloga


2017-10-03 - Trening wyciskania na poziomej








Szczerze ? 3x3 poszło jak szmata . Lekko, siła wraca szybciej niż myślałem i plan Christiana robi robotę.

Pozdr.




Zmieniony przez - AMYD w dniu 2017-10-03 19:29:16
2

zapraszam http://inzynierjakosci.pl/ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
day-off



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Rzeczywiście easy poszlo, ale powiedz mimo ze byl power na pewnie kolejne 3powtorzenia to tak sztywno trzymasz sie planu? Ja bym nie potrafil i pewnie bym mnie przygniotlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Z 5x by poszło, ale trzymaj się planu, progres będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jeszcze jak by mostek poszedł + dobra pozycja 3bojowa, to by ze 110 poszło
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull fbw do oceny i poprawy

Następny temat

Patryk Pohoryło - Przygotowania do wiosennego sezonu startowego

WHEY premium