SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] To be stronger and in good health

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
Plecy + basen

AM 6:10 trening pleców

deadlift 5x4 125 kg
deficyt dl 2x8 2x6 105 kg
barbell row 2x8 2x6 75kg
pull-ups 12 12 10 6 6 6 6

Jedno spostrzeżenie, to podciągenie. Nagrałem sobie film przy trzeciej serii i po oglądnięciu go chciałem sobie sam osobiście dam po mordzie. Tak kijowej techniki i ćwierć ruchów nie widziałem jak żyje. Dlatego kolejne serie, mniejsza ilość powtórzeń i pełny zakres, do zejścia full i później wyciągnięcia brody po za drążek.

To są niestety uroki ćwiczenia w domu samemu, nikt cie nie zj**ie jak jest potrzeba ani nie poprawi, nie ma też luster, które mogły by coś podpowiedzieć.

Nic, zostaje kamerka i samoj**ki ...


A wieczorem basen, wyszło ponad 1 km pływania, ale bez ekscesów, bardzo dużo ludzi na pływalni, źle się tak ćwiczy... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
a to sobie tu zostawie na przyszłość



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
wczoraj bary

push press 60 kg 5x4
military 47,5kg 2x8 2x6
dumbell press 60 degree 21kg each 2x10 2x8
biceps curl 35 kg 4x10

później rozciągania etc.
wieczorem wolne.

dzisiaj 10 km biegania, jutro też

pozdr.


Zmieniony przez - AMYD w dniu 2017-11-04 10:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
wczoraj day-off

dzisiaj rano bieganie 7,5 km, później gotowanie.

Powrzucam foty później bo fajne rzeczy wykombinowałem

- puree dyniowo - ziemniaczane z pieczonych składników
- pastę MUHAMMARA - pieczone papryki, sezam, masło orzechowe, papryka chili, czosnek, woda i oliwa z oliwek, wciska w fotel :). Same zdrowe tłuszcze + papryka.
- indyk mielony smażony z cebulą i czosnkiem - najbardziej pospolite ...

I to mi wystarczy na 4 dni, po poporcjowaniu i zamrozeniu.

pozdr.

p.s.
do poczytania przy niedzieli, ciekawe artykuły

https://www.t-nation.com/supplements/tip-follow-the-polyphenol-diet-become-immortal
https://www.t-nation.com/supplements/tip-no-need-to-eat-so-many-fruits-veggies



Zmieniony przez - AMYD w dniu 2017-11-05 12:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Cześć Dudek (sorka ale kto Dudkiem idolem moim był za młodu i później nim pozostanie )
Napisz mi czy masz jakiś plan którym ćwiczysz?
Czy masz już biegowe czy też triathlonowe doświadczenie?
Jaki masz cel?

Ja mam tego roku taki niedosyt treningowo - startowy (operacja kręgosłupa) że teraz trenuje na 200%.
W tamtym tygodniu przejechałem rowerem 130 km a przebiegiem 70 km.
I ciągle mi mało
Trzymaj się! Kibicuję i śledzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
tomaszS
Cześć Dudek (sorka ale kto Dudkiem idolem moim był za młodu i później nim pozostanie )
Napisz mi czy masz jakiś plan którym ćwiczysz?
Czy masz już biegowe czy też triathlonowe doświadczenie?
Jaki masz cel?

Ja mam tego roku taki niedosyt treningowo - startowy (operacja kręgosłupa) że teraz trenuje na 200%.
W tamtym tygodniu przejechałem rowerem 130 km a przebiegiem 70 km.
I ciągle mi mało
Trzymaj się! Kibicuję i śledzę!


dzieki Tomaszu !

wiem o czym mówisz, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i startów, bo to jest coś co napędza...

na ten moment nie mam planu, buduje baze, bo startuje od bardzo niskiego poziomu. Dokładam km w bieganiu i m w pływaniu.

Jak będzie sensowne bieganie na 10km i pływanie na 1km to zrobimy jakiś plan.
O rower się nie boje, trochę w tym roku pedałowałem.
2

zapraszam http://inzynierjakosci.pl/ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
I jak te paski na frontach?
Też muszę je stosować, bo jak trzymam ciężarowo to mam wrażenie, że zaraz sam sobie zrzucę sztangę, z kolei na krzyż, niepotrzebnie ściągam łopatki i "zamykam" klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
I wszystko leci wg. Planu? Tak patrze na te dystanse i se mysle ze po operacji nic mi nie sprawialo takiej frajdy jak codzienne bieganie a teraz z taka waga wyplul bym pewnie pluca mimo ze dosc regularnie krece Cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
Czawaj
I jak te paski na frontach?
Też muszę je stosować, bo jak trzymam ciężarowo to mam wrażenie, że zaraz sam sobie zrzucę sztangę, z kolei na krzyż, niepotrzebnie ściągam łopatki i "zamykam" klatkę.


mega weszły siady z paskami, już tylko tak robię. Nie zamykam klatki jak to mówisz.

Gugcio, bieganie jest fajne


Ja trenuje cały czas, ale w końcu znalazłem trochę czasu aby zrobić wpis.
Treningi siłowe wykonane.
Od dzisiaj przechodzę na swego rodzaju 6 tygodniowy cykl na niższych kcal, bo trochę fatu złapałem, a przez święta pewnie wpadnie trochę niepotrzebnych ale pysznych kalorii :D.

pozdro,
teraz idę swiętować niepodległość, tak że dzisiaj robię co chcę, bo mogę
1

zapraszam http://inzynierjakosci.pl/ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
W końcu wolność
Poświętowane?

Już stestowałem fronty z paskami i jest dużo lepiej i wygodniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull fbw do oceny i poprawy

Następny temat

Patryk Pohoryło - Przygotowania do wiosennego sezonu startowego

WHEY premium