SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

[BLOG] Stefanski - Szwed próbuje budować estetyczną masę

Wysłana -
Siemanko / witam

O mnie

Mieszkam w szweci i cale zycie tu mieszkam. Dlatego tak dobrze moze nie pisze po polsku :p Gadam po polsku bo rodzice oba sa urodzoni w polsce. Trenuje okolo 6 lat na silownie (Ostatnie 2 lata tak na serie trenuje). Przed silownia gralem w hookeja i pilke nozna. Skonczylem dopiero redukcje i teraz jest cas na mase!

Waga: Okolo 91 kg

Wzrost: 193 cm

Cel: Budowac mase gdziesz okolo 7 miesiecy. Potem redukcja.

Dieta

Roznie co dziennie bende jadl. Zalezy ile pracuje i jak trenuje ale na poczatek gdziesz okolo 3200 kcal/dziennie.

Macros: B 320 gram (40%) T 55 gram (15%) WW 360 gram (45%)

Suple

Ashwagandha
Ursobol
HMB
Przedtreningowka
Bialko whey
Kreatyna monohydrat

Wymiary nie wiem ale jak ktos chce wiedziesz to moge sprawdzic :)

Plan treningu

Pierwsze 9 tygodni to bendzie ''3 fazy''

Faza 1 (3 tygodnie): ''Odzyskac moc'' Bo jestem po redukcji to sila mi troche spadla przesz te 3 tygodnie sproboje odzyskacz jak najwiecej moc. Okole 3-4 powtorzen
Trening 5 razy w tygodnie:

Gora
Dol
Wolne
Gora
Dol
Przedramie i brzuch+ 30 min cardio
wolne

Faza 2 (3 tygodnie): ''Budowac mase'' 6-15 powtorzen

Push
Pull
Nogi
Push
Pull
Nogi
Wolne

Faza 3 (3 tygodnie): ''Regenaracja'' 8-15 powtorzen

Nogi
Klata
Wolne
Plecy
Barki
Lapy
Wolne

Fotki

http://imgur.com/b24qTpw (3 miesace stare. Jak interes jest to moge nowe jutro zrobic)

Pozdrawiam i zapraszam!

Zmieniony przez - Stefanski w dniu 2016-09-15 01:53:45

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
IMO jeżeli Twoim celem jest 'powrót' z redukcji i odzyskani mocy to plan powinien wyglądać całkowicie odwrotnie, tzn najpierw 'regeneracja', potem 'budowa masy' i na końcu 'siła'. Chociaż nie wiem jak wyglądał plan wcześniej w sumie..

Ogólnie życzę powodzenia, bo sylwetka zaj**ista :D!
Wysłana -
ładnie pociety jesteś :) będe zaglądać
Wysłana -
Jak oceniasz hmb, masz jakiez efekty po nim? Pociety jestes max, niezla masz forme, startowales kiedys w zawodach?
Wysłana -
pachol_123
IMO jeżeli Twoim celem jest 'powrót' z redukcji i odzyskani mocy to plan powinien wyglądać całkowicie odwrotnie, tzn najpierw 'regeneracja', potem 'budowa masy' i na końcu 'siła'. Chociaż nie wiem jak wyglądał plan wcześniej w sumie..

Ogólnie życzę powodzenia, bo sylwetka zaj**ista :D!

Dzienki za feedback! Ale nie rozumiem czemu tak uwazasz? Przed redukcja to wiencej sily mialem i moglem na przyklad wycisnac 150x2 na klate i trenowac na wiekszym ciezaru w wszystkich cwiczen. To nie lepiej napierw moc szybko odzyskac zeby i pozniej pompowac lepszymi ciezary? :D
Wysłana -
Witamy w dziale .

Fajna sylwetka, choć dobrze gdybyś wrzucił jakieś fotki bez ubrań, w normalnych pozach.
Ale te hmb w suplementacji...

Powodzenia !
Wysłana -
Carlitos
Jak oceniasz hmb, masz jakiez efekty po nim? Pociety jestes max, niezla masz forme, startowales kiedys w zawodach?

Oceniam HMB bardzo wysoko jako suplement. Cuje o wiele mniej bulo miesna jak biore HMB. Specjalnie kiedy trenuje bardzo ostro kilka tygodnie wtedy czuc ile mniej miesne bola. Dzienki! Nie nigdy nie startowalem w zawodach.

ronie220: Dzienki! Sproboje dzisaj jakies fotki zrobicz. Zalezy czy dziewczyna moja bendzie dzis trenowac. Haha uwierz mi jak narazie to tylko HMB biore :)
Wysłana -
Stefanski- pisza ze to hooyowy suplement, wlasnie wczoraj wzialem pierwsza porcje 2g przed i 2 g po treningu, i przyznam ze trening jest wydajniejszy, dluzej moge wytrzymac podczas biegu. Nie sadze by nic nie dawal, bardzo dobrze mi sie po nim cwiczy.
Wysłana -
Carlitos
Stefanski- pisza ze to hooyowy suplement, wlasnie wczoraj wzialem pierwsza porcje 2g przed i 2 g po treningu, i przyznam ze trening jest wydajniejszy, dluzej moge wytrzymac podczas biegu. Nie sadze by nic nie dawal, bardzo dobrze mi sie po nim cwiczy.

Kto tak pisze :)? Ostatnie studia o hmb pokazuja ze bardzo dobre jest.
Wysłana -
W dziale "suplementacja" temat "HMB" jest o tym. Rzeczywiscie po hmb lepsza jest regeneracja. Ile gram bierzesz dziennie?
Wysłana -
Bardzo dobra sylwetka :) Powodzenia bd odwiedzał.
Strona 1 z 32
Dodaj odpowiedź