SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Stefanski - Szwed próbuje budować estetyczną masę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Siemanko / witam

O mnie

Mieszkam w szweci i cale zycie tu mieszkam. Dlatego tak dobrze moze nie pisze po polsku :p Gadam po polsku bo rodzice oba sa urodzoni w polsce. Trenuje okolo 6 lat na silownie (Ostatnie 2 lata tak na serie trenuje). Przed silownia gralem w hookeja i pilke nozna. Skonczylem dopiero redukcje i teraz jest cas na mase!

Wiek: 21

Waga: Okolo 91 kg

Wzrost: 193 cm

Cel: Budowac mase gdziesz okolo 7 miesiecy. Potem redukcja.

Dieta

Roznie co dziennie bende jadl. Zalezy ile pracuje i jak trenuje ale na poczatek gdziesz okolo 3200 kcal/dziennie.

Macros: B 320 gram (40%) T 55 gram (15%) WW 360 gram (45%)

Suple

Ashwagandha
Ursobol
HMB
Przedtreningowka
Bialko whey
Kreatyna monohydrat

Wymiary nie wiem ale jak ktos chce wiedziesz to moge sprawdzic :)

Plan treningu

Pierwsze 9 tygodni to bendzie ''3 fazy''

Faza 1 (3 tygodnie): ''Odzyskac moc'' Bo jestem po redukcji to sila mi troche spadla przesz te 3 tygodnie sproboje odzyskacz jak najwiecej moc. Okole 3-4 powtorzen
Trening 5 razy w tygodnie:

Gora
Dol
Wolne
Gora
Dol
Przedramie i brzuch+ 30 min cardio
wolne

Faza 2 (3 tygodnie): ''Budowac mase'' 6-15 powtorzen

Push
Pull
Nogi
Push
Pull
Nogi
Wolne

Faza 3 (3 tygodnie): ''Regenaracja'' 8-15 powtorzen

Nogi
Klata
Wolne
Plecy
Barki
Lapy
Wolne

Fotki

http://imgur.com/b24qTpw (3 miesace stare. Jak interes jest to moge nowe jutro zrobic)

Pozdrawiam i zapraszam!


Zmieniony przez - Stefanski w dniu 2016-09-15 01:53:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
IMO jeżeli Twoim celem jest 'powrót' z redukcji i odzyskani mocy to plan powinien wyglądać całkowicie odwrotnie, tzn najpierw 'regeneracja', potem 'budowa masy' i na końcu 'siła'. Chociaż nie wiem jak wyglądał plan wcześniej w sumie..

Ogólnie życzę powodzenia, bo sylwetka zaj**ista :D!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ładnie pociety jesteś :) będe zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Jak oceniasz hmb, masz jakiez efekty po nim? Pociety jestes max, niezla masz forme, startowales kiedys w zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
pachol_123
IMO jeżeli Twoim celem jest 'powrót' z redukcji i odzyskani mocy to plan powinien wyglądać całkowicie odwrotnie, tzn najpierw 'regeneracja', potem 'budowa masy' i na końcu 'siła'. Chociaż nie wiem jak wyglądał plan wcześniej w sumie..

Ogólnie życzę powodzenia, bo sylwetka zaj**ista :D!


Dzienki za feedback! Ale nie rozumiem czemu tak uwazasz? Przed redukcja to wiencej sily mialem i moglem na przyklad wycisnac 150x2 na klate i trenowac na wiekszym ciezaru w wszystkich cwiczen. To nie lepiej napierw moc szybko odzyskac zeby i pozniej pompowac lepszymi ciezary? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Witamy w dziale .

Fajna sylwetka, choć dobrze gdybyś wrzucił jakieś fotki bez ubrań, w normalnych pozach.
Ale te hmb w suplementacji...

Powodzenia !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Carlitos
Jak oceniasz hmb, masz jakiez efekty po nim? Pociety jestes max, niezla masz forme, startowales kiedys w zawodach?


Oceniam HMB bardzo wysoko jako suplement. Cuje o wiele mniej bulo miesna jak biore HMB. Specjalnie kiedy trenuje bardzo ostro kilka tygodnie wtedy czuc ile mniej miesne bola. Dzienki! Nie nigdy nie startowalem w zawodach.

ronie220: Dzienki! Sproboje dzisaj jakies fotki zrobicz. Zalezy czy dziewczyna moja bendzie dzis trenowac. Haha uwierz mi jak narazie to tylko HMB biore :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Stefanski- pisza ze to hooyowy suplement, wlasnie wczoraj wzialem pierwsza porcje 2g przed i 2 g po treningu, i przyznam ze trening jest wydajniejszy, dluzej moge wytrzymac podczas biegu. Nie sadze by nic nie dawal, bardzo dobrze mi sie po nim cwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Carlitos
Stefanski- pisza ze to hooyowy suplement, wlasnie wczoraj wzialem pierwsza porcje 2g przed i 2 g po treningu, i przyznam ze trening jest wydajniejszy, dluzej moge wytrzymac podczas biegu. Nie sadze by nic nie dawal, bardzo dobrze mi sie po nim cwiczy.


Kto tak pisze :)? Ostatnie studia o hmb pokazuja ze bardzo dobre jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
W dziale "suplementacja" temat "HMB" jest o tym. Rzeczywiscie po hmb lepsza jest regeneracja. Ile gram bierzesz dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Bardzo dobra sylwetka :) Powodzenia bd odwiedzał.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z barkami po roku przerwy

Następny temat

Redukcja na poważnie. W drodze po życiową formę!

Wiecej