SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174869
oooo Solaros - dzięk za wpis :) (ps. wiesz, że to to ty jesteś tym misztem Szao.. z nazwy tematu ?

I. FAT - poza 120g raczej szybko nie wyjde w DT - to już po obserwacjach z poprzenich masówek z tego blogu - gdzie leciało w jednej do 150 - tu do 150 jeszce nie podlewało jakoś bardzo, w drugiej do 200 - od 140-150 w góre już chyba wpadał fatu ( skok masy w ciągu 3-4tyg z tłuszczami powyżej 150 to ~5kg..)
W planach mama teraz wyhamować z automatycznym dokładaniem (już to zrobiłem w DT) - bo czuje, że po tym tyg waga drgnie w górę - jak drgnie to zostanę co najmniej tydzień, może dwa aż nie przestanie drgać.
Co do dnt - w planach mam dorzucenie nieco węgli, tak by po dwóch "dorzucenaich" mieć 150g, fatu narazie nie podbijam.

w/w to moje plany, ale jak masz jakąś sugestie to pisz.

2. menu,
tłuszce - dominują zwierzęce, nie lubie/źle toleruje roslinne - są (jak oliwa z oliwek) ale nie zawsze.
białko - 1-2x/tydz jem WPI, nie przepadam za prochem,
wczoraj, dnt:
1. smalec własnej roboty,
2. zupa dyniowa własnej roboty
3 jedna bułka pszenna
4. 300g tuńczyka w kawałkach
5. kiełbasa z dziczyzny - sprawdzone źródło :)
6.mozzarella
7. owoc/warzywa/siemie lniane

dziś:- DT - w trakcie, ale to będzie wyglądać jakoś tak:
1. 350-700g ryby, część w jajku i mące, część smażona, pieczona
2. bułki pszenne, dzem tpu 100g owoców na 100g dżemu, lub dżem dziadka ( typu 300 owoców na 100g dżemu )
3. słodkie bułki z budyniem ( mąka/dużo budyniu, mało fatu na pewno)
u to jem w ciagu 3h po treningu , potem się bardziej wyciszam i wrzucam:
szynka,jajka gotowane, ser żółty, ziemniaki, mleko, twaróg, owoce, ryż, siemie lniane

btw - wiem co część myśli - fat zwierzęcy +węgle,w tym proste = szybki wzrost bf
hehe, ale bf mam jak po minicutcie - nawet przed chwila foty zrobiłem, żeby zerknąć czy się nie myle :).
Idzie jak po grudzie, przydałoby się ze 2kg dobrej jakości do końca roku wrzucić...
Nie wiem, może już "naturalnie" głową muru nie przebije...




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-11-23 19:11:29

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-11-23 19:13:10

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-11-23 20:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Już b3de systematycznie się udzielał. Osttanio była lipa. Osttanio tj. Rok.....czy dwa. Heh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie my co myślą inni. Jakbym na to patrzył to bym jedli 8 posiłków dziennie i pół kilo ryżu. Z Fat nie wychodzi po za ten limit jaki masz. Jeśli wlatuje sporo wegli. I tu nie za bardzo (choć wg niektórych ma) źródło/rodzaj fatu . Ale sama ilość fatu imo. Mało wegli + dużo fatu. Dużo wegli + mało fatu .

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663997
8 posilkow kto ma na to czas????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174869
dziś waga , po DT (gdzie z reguły mam większą) - 88,0 kg
Faktycznie,w lustrze jakby mnie wody/fatu, ale to może tylko wrażenie - od 2 tyg nie biorę kreatyny (brałem tylko 3g w DT, w dnt nie).
Dojadę do wtorku (mój "początek" tygodnia) i dam znać.

W sumie wole powoli dokładać niż potem resetować kcl i wycinać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Najlepsze jest to jak przychodzi Jasiu czy jakaś Zosia na siłownię i się waży po treningu. I myśli "jeden trening i tyle już poleciało?" . Więc idzie i je więcej niż ma jeść. W końcu jest progres. A następnego dnia przed treningiem gier yeb i +3kg więcej jak było

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174869
Masa - koniec tygodnia 7
waga; 0t - 87kg -->2t - 88,1kg --> po 6t - 88,X -->po t7 - 89,3
kcl obecnie (start t8:)

Tak jak wspomniałem obecnie trening 4x/tydz zamiast 5x - w ten jeden dzień ekstra, gdy nie idę do pracy i mam pełen luz - dopiero czuje zmęczenie - a normalnie poszedłbym dowalić na sztangę - więc tu na pewno ruch w dobrą stronę
Dieta
DT: planowałem na poprzedni tydzień 120fatu - czyli bez zmian, ale za każdym razem wychodziło te 120+ , wiec uznałem, że uczciwie napisać 130 - i te 130 zostaje już jako MAX w DT - nie do ruszenia przez myślę 2-3tyg (jak nie dłużej).
dnt - tu dorzuciłem od wczoraj fat - w planach miałem dowalanie węgli , ale nie ma to sensu, za to fat przy stosunkowo niskich węglach (do 100g) i smaruje i regeneruje . Też z myślą o tym, ze co najmniej 2tyg na tym zostaje
Podsumowując, kcl takie jak w tym - 8tyg, który zacząłem - zostają na tydzień co najmniej 8 i 9

a, przekrocze 90kg to będą foty :)
dziś postaram się wrzucić poglądowe ciężary treningowe/diete






Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-11-29 12:46:20

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-11-29 12:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja też jak.mam wolne to kryzys zawsze. Zawsze. Ale jakbym poszedł na siłownię to by było ok. Ale jak nie idę i siedzę w domu to tak jakby po mnie walec przejechał

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663997
Ja mam co dzien, dzien treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
I to jest najlepsze wyjście. Ale na masie czy na plusie. Kiedyś na redukcji jak kobieta pojechała do polski i zostałem sam to chodziłem chyba 14 dni pod rząd. Czy 20 na 21. Jakoś tak. To potem przez kolejne 20 dni dochodziłem do siebie. I powiedziałem nigdy więcej. .......na minusie kcal.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

Wiecej