SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94146 Napisanych postów 363999 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667773
sympatyczne są te batoniki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
solaros
Już nie pamiętam kiedy zjadłem 100g+ fatu. Ale jakoś nie ciągnie więc nie jem. Za to na redukcji bardziej ciągnie czasami do fatu, aniżeli do cukrów.

a mnie właśnie zawsze ciągnie na fat - węgle to tak mam ochotę do 300g a potem to bym fat ładował :).
Zobaczymy jak całość diety ewoluuje w ciągu następnego roku - ze 2-3 obroty maso/redu wejdą, to poobserwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja też miałem parcie na fat kiedyś. Masę robiłem na ponad 200g fatu ed. Przy 600 czyv700g wegli. I to był najgorszy błąd wtedy. Teraz mam 75g fatu i jest spoko. Na styk. Niecały gram na kgmc. Planuję skończyć na 125g max. Staram. Się mieścić w przedziale 0.5 do 1/1.2g na kgmc. Optymalnie dla mnie jest ilość 1g (ok 100g). Przy większych ilościach już muszę pchać bardziej niż się delektować. Niestety albo stety niedawno to zrozumiałem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
no zobaczymy - dlatego powolutku ingeruje w kcl - i obserwuj - chociaż kusi , żeby tak przyp******ić - ale to już było poprzednio + 3-4kg fatu w 3tyg (no ale przy 200/200/700ww)
w planach masa maxymalnie kolejne - 10-11tyg (moze z 1tyg minicuta)
jakościowo narazie bardzo fajnie - chociaż, wiem, że potrzebuje niższego bf-u na następne masówki.
jestem po 3tyg fazy 1 - ale zacząłem masowanie (tak jak rozmawialiśmy, że to był błąd) od części fazy redukcyjnych. - dlatego już leci 9tydzień masy

co do treningu - to powolutku wchodźże w mniejszy zakres pow - ale biorąc pod uwagę poprzednie plany - część PIERWSZYCH ćwiczeń robię z większa ilością serii rozgrywkowych, mniejsze powt od początku i regres na koniec - robiłem 2x tak jak w planie i nie działają na mnie te fale 7/5/3 5/3/2 etc.
Dodatkowo - po 2x tego planu stwierdziłem, że w całym planie jest za dużo technik specjalnych szczególnie na początku - połowe wymieniłem na pauzy i/lub zwiększenie ilośći powt - połowe zostawiłem - wchodzi elegancko.
dziś wyglądało to tak - ofc z zapasem

Góra 2
1. T-bar wiosło + pauza: 6x 20kg/40kg/60kg/70kg/75kg x 6p
2. WL sztanga: 6x 20kg/40kg/60kg 3x75kg/85kg/95kg/105kg/115kg x 3p + 80kg x 21p
3. wiosło 1rącz db + pauza: 10x 20kg/30kg/40kg x13p
4. db barki bok + front: 6+2p x 18kg/18kg/18kg
5.ug bic db - przytrzymanie 20s góra i 8-10 pow 12kg/12kg/12kg
6. dips tric z dopięciem: 12p/15p/12p CC
7. unoszenie bok opad 10p 12kg/12kg/12kg




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-12-10 20:42:48

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-12-11 00:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
Masa - tydzień 10ty
waga; 0t - 87kg -->2t - 88,1kg --> po 6t - 88,X -->po t7 - 89,3 -> po t8 i t 8,5 = 89,2kg --> po 9 i 9,5 = 89,2
kcl obecnie (w trakcie t10:)

kolejne ~9 dni od poprzednich zmian w diecie - mimo włączenia kreatyny (jabłczan) - waga stoi - siłowo idę na pewno znowu jakby łatwiej do przodu.
Chodzę najedzony jak bąk - szczególnie w DT, ale coś trzeba dorzucić - od 3,5tyg stoję z wagą (ciągle trawienie jest bdb)

Musze też popracować nad lepszą suplementacją okołotreningową - do tej pory przed treningiem czarna kawa po treningu (30-do nawet godziny kreatyna ) i za kolejne 10min posiłek.
WPI/WPC jakoś leżą mi na żołądku - może przez te słodziki czy coś - kupiłem WPH instant naturalny z Ostrovitu - będę miał gotowego szejka kreatyna + wph.








Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-12-15 13:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
sporo tych kcal, ale widzę jeden błąd - jesli to błędem mozna nazwać. nic nie dodajesz hehehehe, po za fatem,ale jeśli liczyć fat z miesa a mięso ulega obróbce,to ta ilość fatu moze byc duzo mniejsza

mi w tym roku fajna 'piramidka' wyszła
dodaje wegle co dwa tygodnie
extra posiłek co 2
fat co 4
ale tak to sie zgrało ze mam zmianę co tydzień

lecz dziwi mnie to, ze tego tak nie planowalem
miałem jakiś tam plan
ale przez pierwsze kilkanaście dni czy tygodni ulegał zmianom
i wyszło tak,ze jak go czytam to sam jestem zdziwiony i to chyba 'szczyt' tego co mogłem wymyslec [i nie do konca to byl przypadek heh]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
sugerujesz, żeby wrzucić zamiast fat więcej węgla?

Na tej masie stierdziłem, że nie będe stale, co tydzień dodawał kcl - bo dziś bym miał ile ? 800ww i 150+ fatu, a co przez następne 8-9tyg? .
Za to realizuje dodawanie wolniej - licząc, ze nawet jak waga stoi to te mięśnie przy i tak dużej ilości kcl, gdzieś się dobudowują i w ogólnym rozrachunku "coś" będzie widać nawet jak waga się zmieni niewiele
fakt, tłuszcz trudniej precyzyjniej wyliczyć,ale to nie jest większą błąd niż 10g na dzień, dlatego, ja biorę poprawki takie jak ty w blogu - tj, część fatu przy obróbce się wytapia.

*wbrew pozorą wiem , ze jakbym wrzucił 150g fatu i 650ww w DT to na 99% WAGA ruszy,
** może czita porządnego powinienem walnąć? ale z drugiej strony - ciężko to byłoby zmieścić w DT

jestem otwarty na rady - może faktycznie coś źle interpretuje.


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-12-15 21:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dodawanie w nieskończoność nie ma sensu, jeśli niea się przyjemności z jedzenia.
To po pierwsze.
I pewnie masz takie samo podejście.

Po dwa.
Łączenie wysoko Fat pkus wysoko węgle, zawsze źle się kończy.
Zwlaszcza jeśli ktoś ma problemy np. Z insulina.
Czy też kiedyś w swoim życiu miał nadwagę.
To się może nie tyczyc hardgainerow.

Po 3.
Możesz dać węgle przed treningiem.
Tuż przed.
Carbo czy ja teraz właśnie próbuję ISO energii z AN.
Takie coś ala izotonikt.

Po 4.
Możesz dać węgle złożone tak na 2h przed treningiem.

Po 5.
Możesz połączyć pkt 3 i 4
;)

Po 6.
Możesz dać więcej węgli w dt.

Ogólnie sam w tym roku sporo postanowiłem poeksperymentowac.
I więcej węgli mam w dnt.
Daje teraz węgle przed treningiem.

I jak zawsze waga stała. Tak teraz w 4 tygodnie zrobiłem ponad 7kg.
Fakt że to odbicie po długiej redukcji i w ogóle odbicie.
Ale zawsze robię tak samo a nigdy waga noe idzie tak szybko.
Przeważnie mam jak ty.

Zawsze stosowałam maksimum ostrożności.
Posilki po treningu.
Węgle tylko w dt.
W tym roku jest inaczej.

Nadal if.
Nadal IIFYM.
Ale już węgli weselej w dnt.
I węgle wlatuja przed treningiem.

Więc opcja 6.
Masz 4 w sumie możliwości
1- do 50g ww
2- do w 100g wegli
100g to nadal bezpieczna granica
Noe wiem naprwde skąd się wzięło 50g.
Ale tak się utarlo i tak jest.
W tym roku daje od początku roku 100g.

Opcja 3
50% wegli z dt.
Ja mam 1 dzień w tygodniu taki.
Mogę mieć ale nie muszę.
Rozumiesz?
Jest parcie na węgle to jem te 200g.
Ale max 1x week.

No i opcja 4.
Tyle samo co w dt
Heheh

Opcja 1 i 4 imo odpada.
1 bo brak progresu.
4 bo za szybko.

Opcja 3 i 4 zrobiona z głową.



......no i zostaje nieśmiertelny czit mil.
Prawdę powiedziawszy ja od tego zaczynam.
Muszę mieć coś takiego, że idę i sobie coś zjem.
Noe dlatego, że mi głowa pęknie albo takie ciśnienie.

Ale imo to nadal pozwala mi mieć zdrowe relacje z żywnością.
Tj. Nie panikuje kiedy przegrali się jakoś wyjazd, urodziny etc.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
Ok - muszę to na spokojnie przemyśleć - sam myślałem o takim dniu MC raz na tydzień - szczególnie gdy mam 2 dnt po rząd -
Te 2-3dni - zostanę na tym co postanowiłem do końca "tygodnia" - u mnie to wtorek
btw, problem jest taki, że mi się naprawdę dobrze na czczo trenuje - czarna kawka i jazda.
No nic, jutro coś napisze pewnie


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-12-16 22:16:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium