SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94400 Napisanych postów 364338 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668820
Chyba za tydz odpale ze 3 -4 tyg tez bo ciaza spozywcza sie zrobila

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Minicut vs2 koniec cz. 1 i 2 = 5tyg + 4dni odbicia w środku

Waga: 94kg --> 87kg

Fajnie to wyszło.SIła na bdb poziomie - mezocykl siłowy zaczynam za 2tyg, więc pewnie tam wyjdzie jak to wyszło w porównaniu do tego samego okresu jak wykonywałem ten plan.
Redukowało się szybko, fat schodził jakoś lepiej, równomierniej. RObiłem 2x https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/2-weeks-to-shredded
ale naspenym razem chyba wbije na 3-4tyg po prostu na mini vlcd z ładowaniami ala Sol.

Fotki wrzucę na dniach, pewnie w czwartek - bo dziś mały czit day.
od cwartku kcl:
DT: 400ww 80t 180b
dnt: 30-50ww 80t 250b

podbitka co 5-7dni

6tyg obecnie szybkiej masy - potem 2tyg minicut - i lecimy z dłuższa 10-12tyg masą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
dobra, zrobiłem te foty - nie wiem czy dobrze, bo po małym maku i tłustej lasagne - a na mnie takie żarcie raczej działa negatywnie.. Może pykne jeszce cos w czwartek.

uh, jeszcze wiele pracy przede mną..
Siłowo w podstawowych bojach do przodu, widzę w lustrze, że pewne partie wyglądają lepiej, nogi nadal klockowate.



















Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-10-10 20:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94400 Napisanych postów 364338 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668820
Fajnie to wygląda.
Tylko musisz nauczyć się pozować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Masa cz1 - koniec tygodnia 2 z 6
waga; 0t - 87kg--> 2t - 88,1kg
kcl obecnie (start t3:)




Zmiany w tej masie - mniejsza ilośĆ tłuszczy w DT, większa w dnt .
Cel - minimalizacja zatłuszczenia i powolne dodawanie kg
Po 6 tyg 1-2minicut - czyli mały reset insuliny.
Wole agresywniej dokładać - ale nie przekraczać pewnego poziomu tak jak ostatnio było nawet 700ww 200t ale to nie było dobre.


i ciekawostka -trochę wspomniałem o tym u Bzyka - okazało się, że nawało mnie przedramię od ponad 2miechów - myślę - łokieć golfisty - ani bica zrobić ani nic, palce drętwiały okresowo - szczególnie podczas snu - ból zmieniał miejsce ... Poszedłem do dobrego fizjo - okazało się, że : Zespół zwężenia górnego otworu klatki piersiowej = ~ ucisk na splot ramienny (nerwy, naczynia) gorsza regeneracja rąk , gorsze unerwienie.
Masaż + automasaż + rozciąganie - efekt ? 2 dni i dyskomfort mniejszy o 90%.
Sporo do poprawy - z czym wałczę - szczególnie pozycje snu - okazał się, że na brzuchu odpada (a to w sumie moja jedyna pozycja :) ), na boku, plecach tak - ale bez rąk ponad linie barków. . Wrzucę parę filmów później odnośnie tego - może komuś się przyda.
W sumie jest szansa, ze jak to doleczę to łapy rusza :)

o co chodzi:




pozycje do spania:









Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-10-25 19:07:23

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-10-25 19:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94400 Napisanych postów 364338 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668820
dobry ten filmik , nigdy się w to nie zagłębiałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Masa - koniec tygodnia 6
waga; 0t - 87kg--> 2t - 88,1kg - po 6t - 88,X
kcl obecnie (start t7:)


Przez parę tygodni sporo się pozmieniało - urodziła się córeczka :)
Dieta/trening nadal do przodu - z fajnych wyników weszło na klatę 7p 160kg (2x80kg na stronę) hammer 7p
Waga niewiele do przodu - raczej stoi.
Zacząłem podbijać kcl w dnt - bo do tej pory wolałem iść na trening (jak miałem czas) i zjeść więcej niż posiedzieć na dupie i się podregenerować - wyspać się/zjęśc na spokojnie - dlatego kcl na plus stopniowo w dnt i zamiast 5 (czasem 6)treningów w tyg stawiam na 4-(czasem5).
Po miesiącach - wreszcie udało mi się prawie uporać z drętwieniami palców - jednak nie klata, ale wyżej - szyja - musze w pracy lepiej się tez pilnować, dodatkowo po partu tyg udało mi się w męczarniach wypracować nowa poz do spania.

Masę pociągne dalej -jednak te 6tyg to za mało na wejście na kcl - i po tej masie zrobię dłuższą redukcję, żeby jednak startwaoć z jeszce niższym bf.
Tym razem na spokojnie będe dokładał - w DT wydaje mi się, że narazie kcl jest dość (ok. 4400kcl ++ bo licze metodą sola, nie w klalulatorze - a tam by wyszło pewnie trochę więcej kcl) , w dnt narzie blisko 0 2700.







Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-11-21 20:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94400 Napisanych postów 364338 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668820
No to gratulacje
Witamy w dziale

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Gratki.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wrzuć jakieś menu. Noe zwiększaj fatu powyżej 1.5g. W sumie - jeśli celem jest utrzymanie niskiego %bf - to tyle co masz /ub odrobinę więcej i basta. Nie więcej jak 1.5g. Można inaczej kombinować. Napisz menu jakieś.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium