SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Qitr - Robimy maske wreszcie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
olej kokosowy bym wywalił jednak bo na co on?


Ale pomysł z koktajlami w ciągu dnia godny, to fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
dla podbicia kcal, a koniec koncow jest jednym z latwiejszych do strawienia tluszczy, wiec dodatkowe kcal z kokosowego nie obciaza ukladu trawiennego. Co wiecej powinny stanowic dobre zrodlo energii. To z koleii powinno zaowocowac na treningach. A lepsze treningi to wiekszy bodziec dla miesni i ukladu nerwowego. Czyli wieksza szansa, ze sie uda cos domasowac

A tak apropo treningow, to przy Twoim typie budowy najlepiej byloby gdybys tych treningow nie mial za duzo i nie byly zbyt dlugie. (pamietam, ze ktoregos razu jak Cie widzialam ostatnio to cwiczyles bardzo dlugo, a jeslijuz tak chcesz to w czasie treingu uzupelniaj wegle) I jesli celem jest masa to nie dorzucala bym cardio w postaci biegow etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ogólnie skłaniałbym się ku popijaniu koncentratu węglowodanów w trakcie/na krótko przed treningiem - zawsze dodatkowy power


No i co do kokosa to ja absolutnie nie jestem hurraoptymistycznie do niego nastawiony - do smażenia, czy na ketozie - przydatny dodatek, ale ogółem, zdecydowanie przereklamowany i nazbyt często wkomponowywany mamy tutaj żółtko jaja będące naprawdę źródłem świetnych tłuszczy, dodatkowo zemulgowanych, myślę, że dużo lepszym wyjściem byłaby garstka orzechów do zagryzienia shake, czy nawet lód/nutella z awokado, kakao i słodzika/miodu/daktyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Po co te szejki, wystarczy ze doda wiecej ww i tluszczu, 450-500ww to nie jest duzo. Ale szkoda ze marnujesz progres, w ciagu tych 2 lat moglbys zrobic bardzo duzo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT-TOMOjano_droga do kulturystyki

Wiecej