sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

Wysłana -
188 cm Wojtek
Wysłana -
4 dni przerwa od treningu i 2 od diety.
Wczoraj bylem juz spakowany na trening ale kumpel zadzwonil ze ma 15 dlugopisow i zeby przyjechac mowie mu ze w weekend podjade a ten ze jak dzis nie przyjade to poda dalej %) to bylem zmuszony jechac a ze ponad 20 mil w 1 strone to jak wrocilem juz do siebie to silownia byla zamknieta. Dzis jade z zona do szpitala a jutro z chomikiem do weterynarza nie mam glowy przez te 2 dni do robienia posilkow wiec robie off a co do treningow to sie nie wyrobie poprostu czasowo bo nie wiadomo Ile zejdzie i w szpitala i u weterynarza a I w sobote 12h w pracy jeszcze dzis takze. Od niedzieli wracam juz na tory i lece dalej . Posilki cos wlatuje ze smieci ale teraz np ryz z kurczakiem a na kolacje steki wolowe albo burgery. Jutro jajecznica z tostami , na 2 posilek losos z gotowanymi ziemniakami a wieczorem po pracy lece na grilla do przyjaciela ale tez slodyczy jesc nie bede bo bedzie w cholere miesa. Pozdro i milego weekendu

Zmieniony przez - MalyMati w dniu 23/06/2017 15:29:56
Wysłana -
Dzis jiz miska trzymana.
Od jutra 5 dni z rzedu trening.
Jutro klatka + biceps i interwal z cardio.
Z zona jiz wszystko ok wiec z glowy problem I mysle czyste. Moge leciec dalej

Wysłana -
Turaj foto zarcie z 2 dni offu.
Zjadlem jeszcze burgery Karola robila.
Jakies batony , chipsy itd.
Od wczoraj czysta miska.
Dzis barki i biceps.
Cardio i interwal.

Wysłana -
Widzę miłość do lodów, tak jak u mnie . U mnie zawsze z 70% cheata, to były lody hehe.
Wysłana -
Jeszcse zjadlem 3 inne ale now zdarzylem foto zrobic %) dzis takie back pumpsy ze cardio ledwo zrobilem %)
Strona 286 z 286
Dodaj odpowiedź