SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania Do Debiutów 2015 Mateusz Gostyński

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Na początek trochę historii.
W 2011 roku jakoś w marcu moja waga osiągnęła 102 kg co spowodowało chęć do treningów i wzięcia się za siebie. Moja cała redukcja była jedną wielką głupotą bo było to głodzenie się ale jednak w tym roku w wakacje doszedłem do wagi 77 kg.
A teraz już odnośnie teraźniejszości.
Zacząłem w styczniu powoli redukcje bez obcinania narazie kalorii zaczynając z wagi 90 kg obecnie 88 .
Trening to 5 dniowy split z naciskiem na klatke
Podział
nogi
plecy
off
klatka,biceps
off
barki,triceps
klatka lekko
Dieta na dzień dzisiejszy bez liczenia makroskładników ale wygląda to codziennie tak
10 jajek , 2 bulki żytnie lub pełnoziarniste
750-1kg mięsa
300-400 g ryżu w zależności od pory dnia jest to albo brązowy albo biały

Na koniec trochę o mnie. Mam na imię Mateusz mam 19 lat obecnie ważę 88 kg i mam około 178 wzrostu, wymiarów nie znam nie są one ważne.

Zdjęcia
waga 90

waga 77

waga 88 koniec masy

tylem waga 88

bokiem aktualne



Zmieniony przez - Gosti w dniu 2013-02-06 21:25:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Moim i trenera zdaniem po prostu na zwierzęcych tłuszczach idzie zrobić lepszą formę o to sie rozchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie za dużo ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Daj wymiary i wiecej zdjec, gdzie podziały się nogi? Dużo fatu.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Zdjęcia nóg nie ma to zdjęcie przy wadze 88 jest po wszystkich posilkach i w dodatku po trenie takze wypite 1,5 l wody na samym trenie i cale zarcie Jedzenie w diecie jest inne niz te w temacie a co do wymiarów to osatnio jak mierzylem to pas byl na wysokosci pepka 87 chyba a 2 cm nizej okolo 89. Teraz jest napewno mniej jutro zmierze to napisze reka i reszta nie jest dla mnie wazna ale napewno 40 w rece jest. A co do diety nie wyglada juz tak samo jak w temacie jest inaczej. 6 jajek 100 g owsa 100 g zurawiny 750-1 kg miesa i 300 g ryzu. Do tego do treningu doszlo po kazdym silowym aero 30 minut od 15 lutego 45 minut aero po treningu


Zmieniony przez - Gosti w dniu 2013-02-06 21:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
sporo smalcu ale widać, że mięśnia też nabrałeś. Ciekawe jak będzie po redukcji

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Po redukcji myśle, że będzie to fajnie wyglądać. Nogi wydają mi się małe . 1 kg mięsa? Ile dziennie białka Ci wychodzi? Dużo. za dużo.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Nogi są małe niestety białka wychodzi kolo 3 g na kgmc ale 1 kg miesa to jest max co jem srednio wychodzi kolo 850 g dziennie w zaleznosci od apetytu i tego czy mialem aktywny dzien czy raczej nic nie robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Skoro walisz jakies saa to ok, ale będąc off 2g/kmc wystarczy

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co za bzdura z tym białkiem.


Do autora - niestety na masie znowu sie upasłeś i mięśnia tam za bardzo nie widać. Trenowanie grzbietu po nogach to średni pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Juz nie trenuje grzbietu po nogach teraz wygląda to tak:
nogi
łapy
off
plecy
klatka biceps
off
barki triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j.w
po redukcji będzie to lepiej wyglądać , bo sporo tłuszczu jest .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase ! pomozcie ;)

Następny temat

bieganie tyłem-czy to ma sens

WHEY premium