SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Pierwsza masa ekto na poważnie!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a nie wolałbyś coś smacznego np loda zamiast gainera? taniej i pewnie smaczniej choc to kwestia gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1131
Ogólnie siła też idzie do góry, tylko na ławce prostej sztangą słabo, stoi w miejscu. Nie mogę wrócić do formy z przed redukcji, więc teraz w piątki będę robił serie z regresją ciężaru jak np. dzisiaj 4 x 78kg, 5 x 74kg, 6 x 70kg i 8 x 66kg, może coś pójdzie do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1131
natalijka
a nie wolałbyś coś smacznego np loda zamiast gainera? taniej i pewnie smaczniej choc to kwestia gustu



Loda? Hm. gainera pije po kryjomu w szatni w czasie pracy, a z lodem tego nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
natalijka
a nie wolałbyś coś smacznego np loda zamiast gainera? taniej i pewnie smaczniej choc to kwestia gustu



albo serek wiejski lekki z bananem..,
ale tego wszystkiego to nauczy się jak zacznie go przyciskać głód na misce którą ma..,
ja też piłem gainery za młodu Było to ze ponad 20 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
UrbanHG
natalijka
a nie wolałbyś coś smacznego np loda zamiast gainera? taniej i pewnie smaczniej choc to kwestia gustu



Loda? Hm. gainera pije po kryjomu w szatni w czasie pracy, a z lodem tego nie widzę


.. Boże to co to za praca..;)


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-05-27 20:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1131
Leon_ee
natalijka
a nie wolałbyś coś smacznego np loda zamiast gainera? taniej i pewnie smaczniej choc to kwestia gustu



albo serek wiejski lekki z bananem..,
ale tego wszystkiego to nauczy się jak zacznie go przyciskać głód na misce którą ma..,
ja też piłem gainery za młodu Było to ze ponad 20 lat temu


Szczerze? Ja zjem posiłek, a za 1/1,5h już jestem głodny, miele jedzenie jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1131
Leon_ee
UrbanHG
natalijka
a nie wolałbyś coś smacznego np loda zamiast gainera? taniej i pewnie smaczniej choc to kwestia gustu



Loda? Hm. gainera pije po kryjomu w szatni w czasie pracy, a z lodem tego nie widzę


.. Boże to co to za praca..;)



Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-05-27 20:56:35


Nowa hala, nowe zasady, "tym wyżej" się w głowach przewraca. niestety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a zwykłe kanpaki z mięsem, owoce z serkiem/twarogiem/wheyem? i bez kitrania sie w prac ? chyba masz te kilka minut przerwy żeby wyciągnać cos do żarcia i zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1131
Przerwę mam tylko o 9, więc lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1131
Wstaje o 4:15, jem śniadanie i później legalnie mogę właśnie zjeść o 9, a tak o 14:10 po pracy i o 15 jak wracam do domu jem posiłek.


Zmieniony przez - UrbanHG w dniu 2017-05-27 21:03:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grube uda reszta szczupła

Następny temat

ladowanie weglowodanami

WHEY premium