SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] POMPON- czas dorosnąć podsumowanie roku i fotki str 17

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19527

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

27

Waga

93

Wzrost

184

Cel treningowy

Poprawa samopoczucia

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

Obecnie reverse do zera. Wcześniej redukcyjna 2600 DT, 2200 DNT

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

przykurcze, brak mobilności

Zażywane suplementy

wpi

Ostatnio przerabiany plan

SPLIT

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie bije rekordów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Zakładam ten dziennik aby podsumować okres redukcyjny, który trwał od grudnia '15 do 31.03.26 i rozpocząć nowy etap w swojej walce o lepsze samopoczucie :) Pierwsza redukcja przeprowadzona bardzo słabo, zbyt szybko obcięte kalorie do zbyt niskiego poziomu (prawdopodobnie gdyby ktoś mi wtedy powiedział, żeby pierw wejść na zero to bym nie posłuchał ;) teraz jednak wiem więcej i wiem, że to było słabe) Trening tez nie bardzo: początkowo split 3 dniowy, potem 4 dniowy. Po każdym treningu aeroby/ interwały. Jeśli chodzi o wyniki redukcji to można zobaczyć je na zdjęciach. Schudnąć to nie schudłem prawie nic - 3kg. Jednakże obwody poszły całkiem nieźle (- 10 cm w pasie, - 3 w udzie, + 3 w bicu, + 5 w klacie) Teraz w ramach opamiętania jestem na rewersie diet, chcę trochę napędzić metabolizm. Teraz jestem na 200B, 340 WW, 90T. W przyszłym tygodniu wchodzę na "zero" czyli ok 3200 kcal 200B, 360 WW, 105 T i zobaczymy jak to będzie. Co do treningów to rozpocząłem teraz trening by Wodyn rozpisany w temacie Podstawowa Sprawność Fizyczna (o ile dobrze pamiętam). Na "zerze" i tym treningu będę do 27.05.16 czyli ok 6 tygodni potem tygodniowa przerwa w tym DWA WESELA (sic!) i zobaczymy co dalej ;)
Dzisiaj na treningu
Podciąganie 10 serii
Dipsy 10 serii
Barki stojąć 5x5 - 10 kg talerz
Poniżej zdjęcia z moich dotychczasowych "osiągnięć'












Zmieniony przez - Kozisław w dniu 2016-04-11 22:08:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
Też właśnie założyłem temat z redukcją. Będę śledził i życzę powodzenia .

Myślę też żebyś ułożył sobie trening FBW. Bo taki trening jak podałeś to moim zdaniem słaby, warto każdą partie ciała doskonalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Poranny trening
Przysiady 10 serii
Wspiecia na palce 1 seria max
Dzień dobry 10 x 5
Talerze w opadzie bokiem i następnie prosto 5x15
Ciągle pracuje nad mobilnoscia żeby lepiej przysiad wchodził. Początkujący pamiętajcie o tym przy przysiadach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Dzisiaj DNT.
Zaj**ista pogoda za oknem to po pracy wpadł przyjemny spacerek z ukochaną. Po spacerze okazało się że byłem w miarę grzeczny i wlecialo brownie z fasoli (dzieło Klaudii, ja umiem tylko wodę przypalic :) ) makro ciasta w 100g B 9.6/ T 8.9/W 14g
Zdjęcia z tel nie chce mi załadować wrzucę później z kompa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Oto wspomniane ciacho chwile przed zniknięciem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Dzisiaj DT
Podciąganie 10 serii
Dipsy 10 serii
Talerze bokiem na bary 5x5
W dipsach progress idzie konkret, natomiast jeśli chodzi o podciąganie to jest trochę ciężej ;)
Micha czysta. Powoli dążymy ku 3200 kcal i zobaczymy czy będzie zalewać. Póki co wody trochę wpadło, ale przy wzroście węgli to chyba nieuniknione :)


Zmieniony przez - Kozisław w dniu 2016-04-14 09:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Jeden z popołudniowych obiadków
Frytki z pieca na 5g oleju kokosowego :)





Zmieniony przez - Kozisław w dniu 2016-04-14 18:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
DT
Z rana trening wszedł jak śmietana
Przysiady 10 serii x 10 ciągła progresja ciężaru z treningu na trening póki co
Wspięcia łydek - 1 seria max
Dzień dobry 10 serii x 5 powtorzen (zaj**iscie czuje jak mi się rozciągają dwójki a mam z nimi dość duży problem)
Wymachy ramion na boki z talerzami na barki w pochyle 5x15 i bokiem stojac 5x15
Generalnie ciągle pracuje nad przysiadem. BUTT WINK to moja zgroza! Mobilność mocno kuleje, chociaż już c raz lepiej zdaje sobie sprawe w którym miejscu jest problem. Przy schodzeniu z w dół mocno ciągnie mnie po wewnętrznej stronie ud. Rozciągam się codziennie dzisiaj przyszedł też nowy nabytek ROLLER
Przy rolowaniu plecow tak mi pierdyknelo, ze pomyslalem ze to juz moj koniec :D Na szczęście jest tylko lepiej ;)
Micha czysta zgodnie z planem
Ponizej nowy nabytek i jeden z obiadków ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Roller to dobra inwestycja

Ciekawy tylko jestem jak wygladają te Twoje przysiady, bo braki mobilności mocno rzutują na technike w tym boju. Może nagraj jakiś film i wstaw do oceny.

Powodzenia !


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-04-15 22:09:34

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Wrzucę we wtorek bo wtedy mam siady. Póki co ostro się rozciagam pomiędzy treningami a sam siad robie do momentu w którym się butt wink zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Dzisiaj DT
Podciaganie 10 serii - mały progress ale zawsze :)
Dipsy 10 serii - chyba nastepnym razem doloze sobie ciężaru ;)
Barki z talerzami 5x5
Rollowanie i rozciąganie do przysiadu w domu ;)
Na razie odpuszczam cardio na biezni czy orbitreku, pogoda troche dopisuje to smigamy na spacery. Chce jak najbardziej metabolizm napędzić, żeby przy następnej redukcji przełamać zastój z marca ;)
Co do jedzonka micha w miarę czysta. W sobotę wypiłem 3 drinki z colą zero, mam trochę wyrzuty, ale lecimy dalej ;)
Dzisiaj moto w końcu zabrali na serwis! Pogoda już całkiem niezła, więc wypadałoby trochę polatać ;)
Mamy na forum jakiś motocyklistów ?:)




Zmieniony przez - Kozisław w dniu 2016-04-18 19:59:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] mariansmialek zrobić redukcję raz a porządnie

Następny temat

Kłucie w klatce piersiowej

WHEY premium