SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Od Prosiaka do Dzika

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2756
Cześć,
Postanowiłem się podzielić z wami moją "próbą" zmiany wyglądu i odżywiania (a jest co zmieniać-115kg przy 181cm wzrostu )
Może blog będzie jeszcze większą motywacją
Kilka moich fotek można zobaczyć w zdjęciach naszej szamy
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2756
Na początek śniadanie





Zmieniony przez - egon133 w dniu 2018-08-14 09:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
będę zaglądać, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297
Powodzenia, też jestem nieźle ulany i myślę o założeniu bloga. Najpier zobacze jak tobie to bedzie wychodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2756
Potreningowa kasza, kura i marchewka

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14655 Napisanych postów 53127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400412
AlfikMelmak
Powodzenia, też jestem nieźle ulany i myślę o założeniu bloga. Najpier zobacze jak tobie to bedzie wychodzić


Niue ma co czekać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2756
Dzisiaj dzień nietreningowy, po wczorajszym cały obolały, ale zadowolony ;) Na śniadanie naleśniki (Mąka pełnoziarnista, odżywka białkowa, mleko, jajko). Później szykuje się grill i trzeba będzie się pilnować, żeby nie dać się ponieść wszystkim smakołykom i %%%

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Skoro jestes ulańcem to nie lepiej w dni wolne dać minimum wegli i tylko w ostatnim posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
poczes
Skoro jestes ulańcem to nie lepiej w dni wolne dać minimum wegli i tylko w ostatnim posiłki?


taki zabieg mozna wykonac, ale w pozniejszym etapie redukcji, na poczatku nie ma sensu

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2756
Na razie zdecydowałem się na zbilansowaną dietę, później wraz ze spadkiem wagi, będę ucinał kcal z węgli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663967
Witamy w dziale ,będę zaglądał .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta

WHEY premium