sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

[BLOG] Natan33_Living the dream...

Temat przeniesiony z 'Doping' przez: Aleks
Wysłana -
Witam wszystkich w moim temacie,blogu,dzienniku.
Bede prowadzil w dopingu gdyz to jedyny dzial ktory odwiedzam na forum.
Zakadam z tego powodu ze starego tematu sprzed 10-ciu lat nie bede odgrzebywal a czasami mam potrzebe sie wypowiedziec lub fotke pokazac i wtedy balaganie innym w tematach niepotrzebnie i nieproszony %-D
Zawsze chcialem byc duzy juz od dzieciaka, potem jak juz bylem duzy to chcialem byc kulturysta...potem jak juz startowalem to pojawil sie odwieczny problem w pl czyli brak kasy i wkoncu wyjazd do uk, wtedy wszystko sie pozmienialo,znalazlem kobiete i zalozylem rodzine....
Teraz po osmiu latach mam dwojke wspanialych dzieci i jestem w trakcie rozwodu poniewaz ona myslala ze ja sie zmienie i odpuszcze kulturystyke he he...powiedzialem ze bede tesknil czasami...
No i jestem ja Maciej w wieku prawie 36lat z dobrym genem i ostania dobra szansa na prawdziwa zabawe, i nie ma nikogo kto moglby mnie teraz powstrzymac zeby skorzystac z jedynej i niepowtarzalnej okazji bycia urodzonym w ciele kulturysty haha
Planuje pierwszy start na przyszly rok jakos o tej porze koniec lata -jesien, jeszcze nie jestem pewien zawodow konkretnie ktore jak i gdzie ale to nie problem bo tego jest duzo, najwazniejsze to ogarnac forme i pozowanie.
Dieta od 8 miesiecy to Zo i tego sie bede trzymal przez najblizszy czas jedynie teraz jestem na wakacjach 2 tyg i ciesze sie tym nie pilnujac diety prawie wcale...
Od wyjscia z deficytu przez 3tyg waga ze 103kg na 111-112kg , jem troche wegli gdyz zakonczylem T3 po 7 miesiacach i chcialbym kopnac tarczyce do pracy kozystajac z wakacyjnego czasu i tanich badan w pl.
Ponizej wkleje kilka fotek z ostatnich kilku miesiecy a takze aktualne badania z tego tygodnia, jezeli ktos nadal twierdzi ze jedzenie tluszczy rozp******i jego cholesterol i lipidy radze popatrzec dwa razy na moje wyniki, dodam ze 1 miesiac przed tymi badaniami zakonczylem 6 miesiecy brania trenbolonu enan i 3 tyg temu 7 miesiecy T3
Temat bede aktualizowal nieregularnie i chaotycznie he he, napewno badzie duzo fotek + moje sarkastuczne poczucie humoru. Jak ktos bedzie mial pytania do mnie to walic smialo jak w dym

Zachecam do sledzenia i pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
super , coś się wkońcu dzieje
Wysłana -
no to witamy
wrzuć nogi bo góra nabita mega
fajny bf i dużo mięsa , plecy widać też szeroka na ostatniej focie.
Już powinieneś startować
Wysłana -
Fotka z przedwczoraj rano po podrozy z uk do pl samochodem i zjedzeniu 8tys kalori i nogi

Wysłana -

Wysłana -
Nic dodać nic ująć, jest moc :D
Wysłana -
Nie jestem jeszcze gotowy do startu anie forma anie mentalnie, przyszly rok pierwszy start panuje i wtedy atak do 40-tki tak zeby po 40-ce konkretny medal zdobyc-moze sie uda sylwetka dobra jest i checi tez sa

Wysłana -
Usunięty przez miczelx za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez miczelx za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
forma zaj**ista, jedzonko też
Wysłana -
A oto badania po 8-u miesiasach diety tluszczowej z czego 6 miesiecy lecial tren 400-600mg/week i 7 mies t3 + test i obstawa + b. duzo koffy na redu

Strona 1 z 31
Dodaj odpowiedź