SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

[BLOG] NaimaD <-> DamiaN - by w lustrze widzieć mistrza!

Wysłana -
Szybka wpiska:

20.06.2017 DNT - Wtorek

Menu:
1. 3 jaja + mozzarella light + warzywka,
2. Kefir + jabłko + brzoskwinia,
3. Pasta twarogowa z groszkiem + 2 bułki małe + garść orzechów laskowych i słonecznika + warzywa,
4. Mięso z ud kurczaka na parze + ziemniaczki młode + warzywa.

BTW: 191/76/197

Miał być rower wczoraj jeszcze, ale po pracy widziałem się ze znajomymi i już później nie zdążyłem. Ale ponad 12 tysięcy kroków zrobione A i tak nie dojadłem

Ale brak fotek z wczoraj, zapomniałem kompletnie. Tak to jest jak człowiek głodny wraca do domu
Wysłana -
21.06.2017 DNT - Środa

Menu:
1. Mięso z ud kurczaka + warzywa,
2. Lody z Maca z polewa wiśniową
3. Omlet z 4 jaj, mąki pszennej i z brzoskwiniami,
4. Bułki pszenne zapiekane z mozzarella i warzywami + budyń z polewą z WPC.

BTW: 159/72/247

Dziś miał wpaść trening, ale się nie wyrobiłem. Prawdopodobnie będzie jutro, choć będę po pracy pomagał znajomemu nosić meble na 4 piętro, więc zobaczymy jak będzie siłowo Ogólnie trochę zmęczony jestem, mimo że nie ma treningów. Codzienna aktywność (codziennie ponad 10 k kroków) + sen około 6h dają o sobie znać. Dlatego idę zaraz w kimkę

Ale ogólnie to jest zaj**iscie, tęsknie tylko trochę za treningami

Wysłana -
Zbiorowa wpiska z dwóch ostatnich dni:

22.06.2017 DT - Czwartek

Trening:
0. Aktywacja: biodra i łopatki,
1a. Siady 80 kg x5 x5 x5 x5,
1b. MC na prostych 70 kg x8 x8 x8 x8,
3. Bułgarskie z hantlami 12,5 kg x8 x8 x6 x6,
4a. Prostowanie nóg na maszynie 45 ob x10 x10 x10,
4b. Glute bridge CC x10 x10 x10,
5. Unoszenie nóg w zwisie 3 x 10 powt.
+ rozciąganie dół.

Całośc około 55 minut. Siady i MC na prostych w superserii bo czas mnie gonił. Trening mega intensywny, nie wiem czy to dlatego, że po przerwie spowodowanej tatuażem, czy dlatego że w superserii. Ale przetyrałem się konkretnie

Menu:
1. Placki twarogowe z cukinią + warzywa,
2. Omlet z 3 jaj, jabłka i marchwi + jakiś lód w polewie z białej czekolady,
3. Po treningu: płatki jaglane/czekoladowe kulki na mleku z brzoskwinią,
4. Mięso z ud indyka z warzywami i ryżem.

BTW: 179/71/300

Intensywny dzień, a o 22 już byłem w łóżku.. Bo w piątek wstawałem o 5

23.06.2017 DT - Piątek

Trening:
0. Aktywacja: łopatki,
1a. Wyciskanie leżąc 70 kg x5 x5 x5 x5,
1b. Wiosłowanie sztangą 70 kg x8 x8 x8 x8,
2. Wyciskanie żołnierskie 45 kg x3 | 40 kg x 5 x5 x4,
3a. Dipsy 10 kg x10 | 5 kg x9 x7,
3b. Ściąganie drążka wyciągu górnego 57,5 ob. x10 x10 x10,
+ rozciąganie góra.

Całość około 40-45 minut - bardzo szybko i znów bardzo intensywnie. Byłem już mega przetyrany całym dniem w trasie, więc znów dwa główne ćwiczenia w superserii. Ale weszło mega, choć w żołnierskim i dipsach dużo gorzej niż ostatnio. Ale to pewnie ze zmęczenia. Nie robiłem serii na bicka i tricka bo mam świeży jeszcze tatuaż na bicepsie, a dwa że szkoda mi czasu skoro łapy i tak spuchnięte od ćwiczeń głównych

Menu:
1. Omlet marchewkowo-jabłkowy z 4 jaj,
2. W międzyczasie: trochę wędliny z polędwicy, banan, brzoskwinia i trochę kefiru,
3. Po treningu: serek wiejski z WPC, brzoskwinią i morelą + bagietka z dżemem,
4. Mięso z ud indyka z warzywami i ryżem + gorzka czekolada.

BTW: 200/306/72

Jak wspomniałem wcześniej, wstałem o 5.. i jechałem w delegację pod łódź. Czyli w dwie strony wyszło z dojazdami około 1000 km za kółkiem Na szczęście jechałem większość drogi autostradą, więc przyjemnie. Ale i tak zmęczony mimo, że cały dzień na tyłku. Wieczorkiem trening, również szybki i intensywny, szamka i spanko. Po jedzeniu wieczorem jak usiadłem to aż mi się w głowię lekko kręciło, więc od razu tylko kąpiel i spać.

Spałem ponad 8 godzin i jestem w miarę wypoczęty dziś. A dzień zapowiada się zaj**iście

Zmieniony przez - naimadswdnx w dniu 6/24/2017 11:05:31 AM
Strona 71 z 71
Dodaj odpowiedź