SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] MrRM'a kuchenne dzieła

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
No i przyszedł czas na mnie

Na początku chciałbym się przywitać i wszystkich serdecznie zaprosić Mam nadzieję że blog się spodoba i będziecie tu zaglądać

Koniec roku szkolnego już prawie, u mnie oceny wystawione. W takim razie mogę w końcu odpocząć i mam trochę więcej wolnego czasu na robienie zdjęć i wrzucanie ich na forum. Jako że lubię gotować i pochwalić się tym(jeżeli jest czym )co zrobiłem/zjadłem zakładam bloga. Wydaje mi się że będzie to miłe spożytkowanie odrobiny wolnego czasu.
Postaram się codziennie coś wrzucać ;) Jako że jestem na redukcji(końcówka i już praktycznie revers) nie są to duże porcje, ale za chwilę już będą

Na dobry początek trochę fotek z opisami(były w temacie"zdjęcia naszej szamy, ale jako że są moje to pozwole sobie je wrzucić tutaj jeszcze raz":
Makaron z truflami i krwisty stek z polędwicy też z truflami(do tego było wspaniałe wino jeżynowe-cudo):


I jeszcze same trufle:

Jajecznica(2 całe i 200g białek) z szparagami i brokułami:

Kasza jaglana z truskawkami, wheyem bananowym, słodzikiem I cynamonem:

Placek z truskawkami, bananem, cynamonem i jogurtem greckim:

Placek z mrożonym jabłkiem, polany Waldenen do naleśników:


I kilka nowych(z tego tygodania):
Makaron z mrożonymi truskawkami, polane sosem z sfd v3(rozpuszczone w małej ilości ciepłej wody oraz dodaeł cynamon) i walden'em karmelowym:

Makaron z pomidorem, szczypiorkiem i kurczakiem oraz olej lniany:

Twaróg polany walden'em karmelowym i posypany cynamonem do tego sałatka z roszponki i sałaty zielonej z oljem lnianym i cytryną:

Moje druga ulubiona propozycja na śniadanie(zaraz po placku ) jajecznica 3 jajka całe i 200g białek(zawsze taka będzie pewnie) i owsianka z pokruszonymi liściami stewii, cynamonem i aromatem borówkowym:

Ryż brązowy z rukolą, cukinią, kurczakiem i olejem lnianym i chyba pod cukinią był ocet balsamiczny z trufli czarnych:
[
Makaron z cynamonem i mrożonymi truskawkami oraz kurczaczek:

A teraz pozycja śniadaniowa nr 1- placek owsiany(jajka i białka tyle samo co jajecznica) z cynamonem, aromatem waniliowym i orzech laskowy, polany waldenem karmelowym, do tego jabłko posypane cynamonem:

Ryż z pomarańczą, polany sosem z sfd v3 z cynamonem i walden'em czekoladowym:

I jest również to co kiedyś bardzo przypadło do gustu innym -Twaróg z olejem lnianym oraz z pieprzem i solą(serio mi to smakuje!):

A takie coś było ze mną dzisiaj w szkole: po lewej- makaron, kurczak, cukinia, orzechy włoskie i oliwa z oliwek, no i oczywiście zioła. Po prawej- biała kasza gryczana, kurczak, ogórek, oliwa z oliwek i przyprawy(zawswze jakieś są):

Dzisiejsze śniadanie owsianka z cynamonem, aromatem waniliowym, mrożonym jabłkiem pokrojonym w kostkę i mrożonymi malinami, majestatycznie polane czekoladowym walden'em. Do tego jejeczniczka i brokułki:



Na razie nie pisałem, który jest potreningowy i które z tych posiłków w dzień treningowy lub bez, bo jest to mieszanka zdjęć z tego tygodnia. Od jutra dodam takie informację
Mam nadzieję że się podoba!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
kolejny blog zakazany w czasie redukcji,,,

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Ja jestem na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Jak to wszystko smakowicie wygląda, będę czerpała stąd inspiracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Dajesz Młodzieńcze jestes obsewowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
I od razu więcej motywacji przez tak miłe komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
też obserwuję, ale na redukcji przez Ciebie mam smaka na monitor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
No i to lubię! Kolejna osoba pokaże ze na redukcji tez można dobrze i smacznie jeść :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
I o to mi chodzi, dwa razy przeszedłem vlcd, raz ckd itd... nigdy więcej. Teraz wiem co działa na mnie najlepiej, czyli klasyczna zbilansowana i powolne schodzenie z kaloriami itd... Już mniej więcej wiem jakie jest moje 0 kaloryczne(jak na ten moment) więc jest dobrze.
Wczorajsza kolacja- twaróg z lnianym i walden'em czeko:

I dzisiejsze śniadanie- Jajecznica z rzodkiewką i brokuły:

Dzisiaj bez owsianki bo nie miałem apetytu i ochoty to nie wrzucałem na siłę. Wieczorem po treningu nóg będzie wisienka


Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-06-18 07:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Jest i mój ulubieniec
2

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4502 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263052
Wszystko wygląda mega smacznie
powodzenia w prowadzeniu bloga
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Surowy ryż

Następny temat

Smażony kurczak w płatkach chili z makaronem pełnoziarnistym i chrupiącym warzywami

WHEY premium