SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Mosto - zmiana strona 2 a teraz to kosmiczna praca - gratulacje!!

solaros
Ja może sobie za bardzo wkrecam ale też widzę różnicę na plus kiedy biorę probiotyki. Jak wale enzymki to nigdy.

+1
żadne super eznyms z now - nic to nei daje ... ale kiedy kupiłem sobie w aptece Kreon to powiem wam, że robił mega robotę - ale krótko - jak odstawiam (bo po 2tyg już nie działał) to organizm nie potrafił strawić sam 2k kcl


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-12-10 00:07:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To właśnie te minusy. Dlatego też nie warto przyzwyczajać organizm do tego, że coś dostarczymy z zewnątrz. Wtedy staje się leniwy. Czytałem już dawno o efekcie odstawienia po emzymach. Gdzie po było gorzej jak prze. Ale powiedzieć trzeba szczerze, oni nie brali po 1 tabs 2 czy 3 razy dziennie do posiłku. A 3tabsy do każdego posiłku. X tygodni czy miesięcy, jednak coś jest na rzeczy i z niczym nie wolno przesadzać.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Tak samo jest z jedzeniem, przez długi czas bazowałem na tym samy, przyszło coś zjeść i o kur*wa brzuch boli, wzdęcia, i cuda na kiju.
Najważniejsze chyba dobrze podejsc do tego, i na wspomaganiu jest jeszcze cieżej bo wiesz że masz wszystko żeby rosną i trzeba cisnąć na maxa.
genetycznie nie jestem porażką jeżeli chodzi o trening, a praktycznie budowanie masy jest niemożliwe, przy każdym plusie kcal 2% mięcha a 98% fatu wchodziło.

Zrobilem małe prównanie i znalazłem dwa filmiki z martwych, jeden zaraz z początku a drugi z tego lata
nogi rosą a robię praktycznie tylko przysiady,wyrosty i wykroki, zero maszyn. Także da się na samej sztandze je dobrze zrobić











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
kopyto mega poszlo. jestem pod wrażeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jeśli chodzi o budowanie masy - każdy musi znaleźć metodę na siebie. Z redukcją jest inaczej bo każdy może. I praktycznie zawsze leci. Z masą już tak kolorowo nie jest. Ale da się też. Tyle że aby zrobić to dobrze trzeba to zrobić samemu albo mieć jakiegoś ogarniętego trenera.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mowa o docinaniu do kości czy ot tak do six packa? Bo jak to drugie to fakt. Jak to pierwsze to nieprawda.

Z masą to samo.
Ja zawsze jadłem jak leci i budowalem, jednak dopiero teraz widzę jak mi szła masa na 3200 kcal gdzie pilnowalem makro i jakości produktów a raczej metody łączenia tłuszczy z weglami a jak idzie teraz przy tej samej kaloryce ale olewaniu jakości.

I tu i tu trzeba ogarniać dobrze by mieć mega rezultaty.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja właśnie po enzymach z now czuje sporą różnicę daje 2tabs max 3tabs w DT do największych posilkow;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
12.12.2017

Kolejny treningowy za mną, to już leci 8 pod rząd, jutro przerwa koniecznie.
Cały dzień próbowałem malować zaciski, najpierw szukałem podnośnika, potem kluczka a w końcu pojechałem do mechanika bo urwałem klucze
Jak już miałem komplet narzedzi uwinąłem się w 2h, i na trening


Szkoda że nabicie mi się nie utrzymuje, co prawda ww nisko ale 2 x w tyg jem co chce także nie szaleje i trzymam nisko michę.
Może glikogenu nie ma za dużo, i temu nie chodze naładowany jak kałasznik (tak jak miałem przy 400g ww )
Zrobiłem push pressy pierwszy raz od bardzo dawna, i 80kg pykło, może to nie dużo ale jak zacznę to robić myśle ze raz, dwa stówka pęknie.
Filmiki z messengera także jakoś kiepska

Dieta : 200g B / 60g T / 200g WW

Trening :
1.Wznosy bokiem 5s x 10
2.Push press tył 8s x 6/6/6/6/2/1/1/1



3.Unoszenie do drążka do brody 3s x 12
4.Wznosy bokiem siedząc 3s x 12
5.Młotki 4s x 6



6.Uginanie na drążku 3s x 15





Zmieniony przez - Mosto w dniu 2017-12-12 20:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Cayek
Mowa o docinaniu do kości czy ot tak do six packa? Bo jak to drugie to fakt. Jak to pierwsze to nieprawda.

Z masą to samo.
Ja zawsze jadłem jak leci i budowalem, jednak dopiero teraz widzę jak mi szła masa na 3200 kcal gdzie pilnowalem makro i jakości produktów a raczej metody łączenia tłuszczy z weglami a jak idzie teraz przy tej samej kaloryce ale olewaniu jakości.

I tu i tu trzeba ogarniać dobrze by mieć mega rezultaty.


Nie no.
Bez tego to większość nic nie zrobi.
Nie da się kopiować innych zwłaszcza.
Bardziej metoda prób i błędów.
I wyciąganie wniosków.
Ja od 5 lat bodajze mam if i IIFYM, ale co pół roku czy rok coś i tak zmieniam.
Małe zmiany ale robią dużo.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
Jak można klucze urwać kiedyś srube w ciągniki urwalismy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium