SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

[BLOG] Lowcarb Life - Stronger Runner

Wysłana -
Hej,

Stwierdziłem, że zalożę bloga z jedzeniem, bo treningowy już prowadzę w dziale CrossFit I Paleo Diet.
http://www.sfd.pl/Stronger_Runner__Dzienniki_Treningowy-t1034752.html

Będę starał się wrzucać razy w tygodniu zdjęcia i opis posiłków jakie jem.

Generalnie odżywiam się ogólnie pojętym stylem „LowCarb” z cyklicznymi ładowaniami.

Pozdro

Wczoraj była 2*wołowina z warzywami, omlet z warzywami i niepokazany na zdjęciach shake.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
super , witamy serdecznie
edytowałem troszke nazwę

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-06 13:22:38
Wysłana -
witamy i zachęcamy do jak największej aktywności
Wysłana -
Będę się starał wrzucać jak najwięcej, ale to wszystko zależy od czasu, a ostatnio go mało
Wysłana -
obserwuję
Wysłana -
Smacznie wygląda ten omlet.
Wysłana -
W pracy dzisiaj wpadła wolowina, jarmuż pieczarki i cebula plus olej kokosowy. Musiałem podbic kcal smietanka 30% bo bym nie wyrobil.

W domu znowu wpadł omlet tym razem z 4 jajek, 50g boczku, 50g żółtego sera, małe awokado, łyżki oleju kokosowego, jarmuż u, cukini, papryki i pieczarek. Warzywa podsmażone na tej wczesniejszej łyżce oleju koskowego. Makro Omletu to 53B, 78T, 16W z czego większość to błonnik.

Na wieczór pudding 50g masła orzechowego, 30g chipsów kokosowych, 20g płatków migdałowych, 10g pestek konopii, 50g śmietany 30%, 50g jogurtu naturalnego, oraz 25g WPC. Makro tego puddingu to 45B, 75T, 11W.

Caly dzień zamknąłem 180 B, 267 T, 43 W

Pozdro

Zmieniony przez - FighterX w dniu 2018-04-06 22:35:23
Wysłana -
no witamy! Elegancko widzę. powodzenia:)
Wysłana -
Dzięki, postaram się jak moge
Wysłana -
Dzisiaj Million Swingów dla Autyzmu, także po swingach wciągnąłem 4 ciasteczka (chyba słodzone erytrole/ksylitolem) oraz kawałek torta.

Później to co na zdjęciach.
1. Wołowina z pieczarkami i cebulą, batat z pesto( z rukoli, oliwy, parmezanu i nerkowców), na tym feta i granat, a w miseczce surówka z marchewek (białej, żółtej, fioletowej i pomarańczowej)i do tego winegret (oliwa z oliwe, mct, przyprawa do sałatek, ocet jabłkowy).

2. Wołowina, jarmuż, pieczarki, awkoda, kiełki, oliwki, kilka pomidorków i olej kokosowy.

Czeka mnie jeszcze trochę wołowiny z awokado i może jakiś ser do tego.

Pozdro

Zmieniony przez - FighterX w dniu 2018-04-07 19:16:01
Wysłana -
Kolorowo sobie jadasz
Strona 1 z 29
Dodaj odpowiedź