SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Krompir - Walka z nadwagą i zrzucenie kolejnych 10 kg.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 847
Witam.

Na wstępie chciałbym bardzo serdecznie powitać wszystkich użytkowników tego forum  , a teraz przejdę do tematu.

Przez ostatnie dwa miesiące bardzo ciężko pracowałem fizycznie, dzięki czemu udało mi się zrzucić ok 10 kilogramów balastu ( Byłem otyły ) i chciałbym zrzucić drugie 10 kg, by odzyskać moją wagę z przed 4 lat.

Przez ostatnie 2 miesiące pracowałem ciężko fizycznie przez 8-14 godzin dziennie, 6-7 dni w tygodniu. Na miarę możliwości ( Jedzenie w kraju w którym pracowałem było mega drogie – pierś z kurczaka po 50 zł/kg ) starałem odżywiać się zdrowo i regularnie. Codziennie jadłem 5 posiłków tj. śniadanie i dwa, trzy mniejsze posiłki w pracy i dużą obiadokolację po powrocie z pracy. Jadłem ryż z piersią z kurczaka i warzywami, frytki z piekarnika z rybą, frytki z piersią lub innym mięsem i ogólnie starałem się jeść zdrowe rzeczy.

Nie mam pojęcia ile kalorii zjadałem dziennie, bo niestety nie miałem dostępu do wagi kuchennej, a po drugie mój cały dzień to była praca i 6-7h snu.

Aktualnie wróciłem do Polski i mam dwa wolne tygodnie przed rozpoczęciem semestru na studiach, więc chce przez te dwa tygodnie delikatnie zacząć robić coś w kierunku dalszego zrzucenia nadbagażu.

Przez aktualny tydzień chcę trochę odpocząć i przygotować jakiś plan działania na dalsze postępowanie w celu zgubienia reszty nadmiarowych kilogramów.

Celem mojego postu jest założenie dziennika w którym co jakiś czas będę publikował postępy oraz ew. zadawał pytania na nurtujące mnie tematy.

PS. Przez wrzesień nie będę miał dostępu do siłowni – możecie polecić jakieś ćwiczenia do wykonania bez sprzętu ? Myślałem o jakimś treningu domatora oraz w pozostałe dni może jakieś bieganie czy jazda rowerem.

Dla zobrazowania stanu załączę kilka fotek:



















Wszystkie fotki są ułożone chronologicznie.

Aktualnie mam 21 lat 173 cm wzrostu i moja aktualna waga to 77-78 kg.





Zmieniony przez - Krompir w dniu 2017-09-11 21:34:50
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2562 Napisanych postów 5104 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78224
Witaj.
Prowadź rzetelnie bloga a zapewne będziesz miał motywację i zapewne złapiesz niezbędne wskazówki innych użytkowników.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94105 Napisanych postów 363941 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667619
Witamy w dziale
To bedzie if ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF - analiza postępów lub ich braku

Następny temat

artykuł o IF na interii

WHEY premium