SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
haha, tak chyba zrobię
a narazie to się z futryny tłumaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
DNT z wczoraj
założenia - 1900 kcal, B/T/W - 120/100/131 - bez glutenu, bez nabiału, w miarę możliwości niskie IG
warzywa: papryka, 2 cukinie
suple: cynk, selen, magnez z wit B oraz wit. C
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: z opóźnieniem, bo właściwie dziś dopiero, ale pojawiły się domsy: bicki, troszku plecy i łydki (?) ale łydki to raczej od biegania
aktywności: bieganie 5 km
radości mniejsze lub duże
1. dziś rano - chyba podciągnęłam się pół raza
2. jutro pomiary - ale czuję że się skurczyłam na tych prawie 2 tygodniach redu





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
joanna83d
DNT z wczoraj
założenia - 1900 kcal, B/T/W - 120/100/131 - bez glutenu, bez nabiału, w miarę możliwości niskie IG
warzywa: papryka, 2 cukinie
suple: cynk, selen, magnez z wit B oraz wit. C
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: z opóźnieniem, bo właściwie dziś dopiero, ale pojawiły się domsy: bicki, troszku plecy i łydki (?) ale łydki to raczej od biegania
aktywności: bieganie 5 km
radości mniejsze lub duże:
1. dziś rano - chyba podciągnęłam się pół raza
2. jutro pomiary - ale czuję że się skurczyłam na tych prawie 2 tygodniach redu







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Pół podciągnięcia to już coś. Kropla drąży skałę jak to mówią.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Pół raza? GO GIRL! Ja też mam zakwasy od podciągania, po 36 godz. gorsze niż po 24. Bolą Cię bicki? Podciągałaś się podchwytem? Ja nachwytem, to boli mnie górna część pleców.

Powiedz mi, bo widzę, że masz wyższe tłuszcze kosztem węgli- skąd taka decyzja i jak Ci to służy? To mogło by być coś dla mnie, za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
ja nie wiem czy mnie ręce podciągnęły czy nogi którymi machałam i uderzyłam o drzwi w trakcie ubaw mam po pachy z tym podciąganiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
oj głupi eneter nie da się dokończyć myśli

odnosnie tluszczy - jem tak w ramach testu bo mam podejrzenie hipoglikemii reaktywnej i po weglach spada mi cukier

czuję się bardzo dobrze, tylko posilki malutkie bo jednak tluszcz ma mniejsze gabaryty na talerzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
a podciagam sie nachwytem, bicki to chyba od innego cwiczenia, bo od podciagania teraz bola mnie miesnie plecow (gora)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
joanna83d
ja nie wiem czy mnie ręce podciągnęły czy nogi którymi machałam i uderzyłam o drzwi w trakcie ubaw mam po pachy z tym podciąganiem


ja czuję się na drążku jak małpa na gałęzi, także chyba nie jestem w tym sama
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium