SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Gugcio - Get ripped or die tryin.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Witam wszystkich,

Za lekka namowa Kuby aka @Banan i z racji tego ze mam urlop postanowilem zalozyc tego bloga aby czerpac dodatkowa motywacje. Paru z Was pewnie bedzie mnie pamietalo. Najbardziej aktywny bylem w latach 2006 - 2008. Wiec po kolei, mam na imie Kamil, mam 33lata i mieszkam w Hanau (Niemcy). Trenuje mozna by powiedziec polowe swojego zycia ale jak to w zyciu bywa zaliczylem sporo przerw. Aktualnie cwicze systematycznie od ok. 3 lat pod okiem Dominika aka @Domis KLIK . Dominik przejal role mojego trenera i pod jego okiem w 2 lata zrobilem taki postep jakiego nie udalo mi sie osiagnac przez wiele lat cwiczac samemu. Z Dominikiem przyjaznimy sie od wielu lat i udalo sie nam nawet zaliczyc pare wspolnych treningow. Nauczylem sie od niego praktycznie wszystko co wiem z dziedziny diety, treningu czy suplementacji.
4 lata temu mialem operacje kregoslupa po ciezkiej dyskopati w odcinku ledzwiowym kregoslupa co eliminuje mnie w takich cwiczeniach jak MC czy ciezkie siady. A tak po za tym jestem calkiem sprawny i nie opie.....m sie na treningach. Dzisiaj zakonczylem 7 tydzien redukcji dobrym treningiem nog. Moj cel to zyciowa forma i jesli bedzie w miare przyzwoita moze zalicze pierwszy start.

Co do diety to jest typowo Oldschoolowa czyli bez zadnych kuchennych rewolucji (po za weekendem). Moje makro wyglada aktualnie tak:
Bialko - 300gr
Wegle - 180gr
Tluszcz - 40gr

Do tego leca warzywa jak salata, zielony ogorek, pomidor, cebula, pieczarki w sumie ok 500gr.
Trenuje 5 dniowym splitem, Klata, Plecy , nogi, barki, lydka z tricem i bickiem. trenuje 2-3dni i jeden dzien wolnego, slucham organizmu i jak domaga sie przerwy to ja dostaje. 6 x w tygodniu krece Aeroby zaraz po przebudzeniu 40min.

Moja aktualna waga to 97kg przy 186cm wzrostu. Wymiarow nie mam bo sie nie mierze od dluzszego czasu, patrze w lustro poprostu.

Na koniec wrzucam pare fotek np. z porannego Cardio czy dzisiejszego treningu z Zonka












Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Dobra @Kuba, jest nowy topic w odpowiednim dziale. Tutaj link.

https://www.sfd.pl/[Gugcio]__Przygotowania_do_pierwszego_startu_14_15.04.2018-t1158817.html

Prosze o zamkniecie owego watku a wszystkich zapraszam do nowego. Ten reaktywujemy mysle najpozniej po pierwszym starcie chyba ze na jednym sie nie skonczy



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 12.12.2017 02:45:59

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 12.12.2017 02:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
a jednak ciągnie wilka do lasu
będę na pewno zaglądał, no i trzymam kciuki za obrany cel

ciężko oceniać przez ubranie ale zarysy widać dość konkretne ,więc na pewno jest dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Dzieki Kuba za tydzien musze fotki zrobic podsumowujace 8tydzien redukcji wtedy bedzie cos w normalnych pozach. Teraz wlasnie zona mnie obudzila zaraz Cardio i sniadanie. Potem poszukuje zarcie na caly dzien i silka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak jesteś od Admina to grzech nie obserwować
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
a tam od razu ode mnie po prostu Gugcio tak z 11-12 lat temu prowadził na forum kilka tematów testowych , wtedy jeszcze nie było prawie w ogóle popularnych obecnie blogów, tylko dział 'suple - testy' tętnił życiem na całego, do tego był On bardzo aktywnym działaczem spamu w suplach, który bił rekordy wyświetleń stare ,świetne forumowe czasy , w spamach i niektórych działach wypowiadały się grupki osób , które mimo iż internetowo to na pewno w jakiś sposób ze sobą się zżywały ;)

Miło widzi się z powrotem na SFD takie osoby :) oby tylko chęci i czas po urlopie cały czas były i abyś prowadził bloga jak najdłużej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Oczywiście to byka forma żartu
Ale referencje wskazują że warto śledzić
Oby to się tylko potwierdziło
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
@Kuba, no to byly czasy I z @Dominikiem mamy kontakt do dnia dzisiejszego praktycznie codziennie Buddys for life haha.
Jak juz sie zdecydowalem zalozyc Bloga to naturalnie doloze wszystkich staran zeby go prowadzic na takim poziomie jak tematy z lat ubieglych czyli dowalimy do pieca

@Georgu postaram sie prowadzic tak aby zainteresowac jak najwieksza rzesze uzytkownikow, monotoni mysle nie bedzie wiec zagladaj jak czesto mozesz

@MatiMlody, Dzieki bedzie napewno potrzebne przy takiej publice

Dzisiejszy dzien zaczalem jak zawsze, po przebudzeniu 40min Aero, potem sniadanko (fotki ponizej) skladajace sie z 250gr cycka kury, malej czerwonej cebuli, pieczarek i 6 bialek jaj. Do tego mieta do popicia. po sniadanku wzialem sie za szykowanie miecha na dzis i jutro. Zonka juz wczoraj pokroila wiec ja tylko usmazylem.750gr na reszte dnia i kilo na jutro. Aktualnie spozywam 1000gr do 1200gr cyca z kury 6 - 10bialek jaj, 200gr ryzu, 300 - 500gr warzyw i jesli zajdzie taka potrzeba to 50-60gr Wheya. ilosci bialek i miesa sie roznia bo ost posilek nie jest staly.
O 15:30 wyruszylismy z Zonka na trening, dzisiaj byla grana klata i brzuch. Samopoczucie przed treningiem calkiem niezl i ochota wielka ale prawy bark dokucza coraz bardziej i wyszlo inaczej jak planowane, ale po kolei.

Klata:

1) 10 min mobilizacji obreczy barkowej
2) Plaska lawa (3 trening po 18miesiacach samych skosow) 2 serie rozgrzewkowe i potem 100kg x 12, 110 x 8, 120 x 4 (bylo juz 120 x 6 i 130 x 2) 100 x 6, 100 x 6
3) Skos w gore na Smithcie (nie wiem ile warzy gryf 5 - 10kg) 40kg obciazenia x 25 , 50kg obciazenia x 20, 60kg obciazenia x 15, 70kg obciazenia x 12, 80kg obciazenia x 6
4) skos w dol na smithcie 60kg obciazenia x 12, 70kg obciazenia x 10, 80kg obciazenia x 8, 80kg obciazenia x 6, 60kg obciazenia x 12
5) wycisk hantli wasko na lawce skosnej 28kg x 10, 32 kg x 10, 36kg x 10, 36kg x 8, 36kg x 8
6 Brama 5 seri 12 do 20powt.

Brzuch:

1) Koleczko 4 x po 8 powtorzen dopiero sie ucze
2) Przyciaganie nog z pilka x 4 8 - 12powtorzen.

5 Min rolowania na koniec, glownie piersiowy odcinek kregoslupa i ledzwie.

Podsumowujac, trening silowo bardzo slabo. Klate zawsze mialem slabiutka ale mialem juz lepsze czasy Nie bede zwalal na bark ale on nie ulatwia sprawy dlatego troche intesywniej pracuje na poprawa jego mobilnosci. Z drugiej strony czego moge sie spodziewac na redukcji i utracie juz prawie 10kg w 7 tyg. Koniec rozczulania sie nad soba wazne ze forma do przodu co mozna zweryfikowac na fotkach z przypinka dalej jako tako odziany ale musze Was najpierw dobrze poznac

Po treningu z zonka pojechalismy kupic jakies Maki nadajace sie do naszej michy bo za czesto przegladam dzial kuchnia i naszly mnie smaki na fit nalesniki itd Jutro plecy, mam nadzieje ze bedzie lepiej jak dzisiaj a tymczasem chillout z zonka na kanapie przed tv.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Reszta Fotek bo nie weszly I selfie przed wyjsciem na silke bo to teraz w modzie podobno









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
A to tu sie schowales haha

Cisnij cisnij, bedzie zyciowka za niedlugo


Zmieniony przez - Domis w dniu 2017-07-24 21:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Siła jest, sylwetka jest, foty fajnego żarcia są
To na pewno będzie kolejny dobry dziennik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przepuklina kregoslupa-czego unikac?

WHEY premium