SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Gugcio - Get ripped or die tryin.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
@Kuba niestety kabelki wylaza pezewaznie z rana lub po dobrym ladowaniu ale i tak dla mnie to niezla nowosc

@Tomek no ostatnio wrzucam stoperki juz i bylo minimalnie lepiej ale to dalej nie to. Dzieki za mile slowa Co do plecow to masz racje dlatego tak wlasnie ulozony mikrocykl a na nastepnej masie bedzie typowy priorytet na nie wlasnie. Mikrocykl to ciekawe ale zarazem dosc obciazajace rozwiazanie bo jednak malo czasu na regeneracje ale narazie byla klata 3 * w tydzien i jest calkiem ok

Wczoraj byl DNT wiec wyspalem sie do bolu i wypoczelem. Dorzucilem 30gr fatu bo odpadl potreningowy wiec bylo o 120gr mniej wegli. Dzisiaj wjechala kolejna klata i srodek + przod barkow.

1) wycisk na smithcie skos ujemny x 6
2) wycisk na maszynie chwyt neutralny x 4
3) Brama x 4
4) wznosy w bok siedzac x 6 w ost. Seri podwojny drop
5) przyciaganie hantli do brody x 4
6) wznosy sztangi w przod x 4

Na Cardio braklo czasu. Zonka i mala chore to staram sie troche odciazyc kobitki w pracach domowych. Nadrobie wieczorkiem w domu chociaz czuje tez ze mnie cos bierze. Drapanie w oskrzelach, zapchany nos i bol glowy daja sie powoli we znaki. Wrzucilem 300mg ibuprofenu do tego leci caly czas wit c itp. Mam nadzieje ze jakos przetrwam bez eskalacji bo na chorobowe isc juz nie moge za bardzo. Po za tym myslom mikrocyklu jest ostry zap****** wiec nie ma ze boli trzeba cisnac. Fotek nie wrzucam bo micha bez zmian a forme wrzuce po mikrocyklu, zobaczymy czy cos ruszylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
I jak zdrówko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
@Tomku jakos się trzymam. Jestem oslabiony z lekka, zapchany nos i suchy kaszel ale o dziwo udalo zatrzymac rozwoj chorbska. Leci non stop wit c w wiekszych dawkach, ibuprofen, Herbatki syropki itd. Wczoraj przyszla paczka od mojej mamy dla mojej corki ale tata tez skorzystal i wjechalo troche slodkiego zeby na walke z choroba bylo

Wczoraj wjechaly plecy i tyl barkow. Glowne cwiczenia na plecy wjechaly calkiem ok dopiero przy rzymskiej lawce i wzbosach w opadzie zaczelo mi sie krecic w glowie dlatego obcialem pare seri.

1) Wioslo t bar x 4
2) low row na maszynie x 4
3) przyciąganie drazka do klatki chwyt neutralny x 4
4) podciaganie na drazku chwyt neutralny x 2
5) przyciaganie drazka do bioder x 4
6) lawka rzymska x 3
7) unoszenia z linkami w opadzie tulowia x 4

Dzisiaj Dnt i regeneracja, pospalem dojadlem porzadnie i teraz smigam do pracy. Potem jeszcze na 6 rano do lidla i mozna zaczac weekend.

No i bardziej oficjalna wiadomosc, jest termin debiutow a dokladnie 14-15 kwietnia 2018. Od stycznia startuje z dieta a w grudniu powoli oczyszczam miche.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Odliczamy i trzymamy kciuki
Ja pewnie w tym czasie będę na MP w Kielcach, albo na targach w Wawie, kto wie
Mam nadzieję, że pokonałeś objawy choroby!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Późno u Was te Debiuty, nie co w PL - co raz wcześniej i na dodatek 2x w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Wracam do zywych wkoncu

@Tomek Dzieki sliczne, mam nadzieje ze wypali wszystko lub przynajmniej wiekszosc jak zaplanowane.

@No Kuba 2 x od tego roku bo podobno tyle Kandydatow i zrobili jesienna runde. No kwiecien mi pasuje, kilka dni przed moimi urodzinami.

Przepraszam za taka Cisze ale niestety chorobsko mnie rozlozylo nie milosiernie. Dawno mnie tak nie polamalo. W weekend przespalem grubo ponad 30h a i tak gowno dalo i w poniedzialek pojechalem do lekarza. Infekcja drog oddechowych i musial wjechac antybiotyk. Oj**alem prawie 2paczki Ibuprofenu 600 ale bez skutku. Po Antybiotyku w 3 dni stalem juz na nogach a w czwartek zrobilem pierwszy trening. Kaszel jeszcze meczy nos przytkany ale jest juz zdecydowanie lepiej. Sily sa i trenowac moge spokojnie. Mikrocykl przedluze przez ten tydzien przerwy do konca roku bo od stycznia zaczynam redukcje to wjedzie split 6 dniowy.

Zaszly zmiany w misce, tzw. Oczyszczenie lub zjalowienie Makro te same ale zrodla wegli bialka i fatu sa stale.

B - 350gr, W - 370gr, T - 80gr

Posilek I

80gr ryzu
2 cale jajka
10bialek
5gr oleju kokosowego

Posilki II, III, IV

80gr ryzu
250gr kury
150-200gr warzyw glownie brokul
8gr oliwy lub oleju kokosowego ewentualnie 15gr orzechow.

Posilek V po treningu

40gr maltodextryny
60gr Wheya

Posilek IV

250gr ziemniakow
250gr kury/lososia/ 300gr dorsza
10gr oliwy lub oleju kokosowego
Filizanka swierzych warzyw

20gr Soli Dziennie

Dlaczego wybralem taki wariant? Bo na przestrzeni 3 lat wspolpracy z @Dominikiem doszlismy do wniosku ze stale zrodla makro dla mnie sa najlepsze co w praktyce oznacza ze forma jak i wyniki silowe sa najstabilniejsze. Nie mam skokow wagi spowodowanych ciagnieciem lub utrata wagi do tego jest nam duzo latwiej reagowac i wprowadzac zmiany. Wiem ze lekko nie bedzie ale staram sie wylaczyc glowe i jesc poprostu zgodnie z zalozeniami. Kwestia soli, dlaczego juz odwazam sol mimo ze to dopiero poczatek? Odpowiedz jest prosta zeby miec jakas wartosc do ktorej mozna sie odniesc. Taka rade dal Zwyciezca i zdobywca pro Card z San Marino Tim Budesheim i wydawala mi sie bardzo sensowna. Druga sprawa raz gotuje ja ja raz zona i kazdy z nas uzywa inaczej tej soli i to dosc diametralnie i zeby uniknąć wachan bedzie wazona porcyjka.

Mysle ze to chyba na poczatek wszystko. Wrzuce pare fotek bo majac tydzien przerwy od silki nie trzymalem wogole miski. Jadlem moze 80-100gr bialka ed reszta to same slodkie. W jeden wieczor wjechalo nawet jakos 500gr czekolady. Waga nadal 102.5kg na czczo.

Miska ostatniego tygodnia.

Tak juz pisalem, nie ma nic lepszego na zylki jak szarlotka



Czwartkowy Formcheck z rana o 13


No i Lans w moim nowym Tanku tym razem Lka bo niedlugo redukcja


No i suple. Narazie podstawy ale powoli cos bedzie dochodzic. Na jaka firme postawilem widac chyba



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 09.12.2017 17:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Odnośnie sylwetki to już mówiłem, ale powtórzę- super i wróżę sukcesy
Fajnie, że wracasz do wpisek- choć nie zawsze od razu coś piszę, zaglądam codziennie i motywujesz tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
też jestem na bieżąco , niby jakaś choroba + brak diety, mało białka , słodycze, a po zdjęciach formy - nic rożnicy piękna sprawa , powodzenia z nową rozpiską michy, ja w życiu nie mógłbym jeść w kółko tego samego i mieć stałe źródła białka, nawet jakby mi odbiło i kiedyś myslalbym 4fun o jakichs zawodach, podziwiam naprawdę tych co dają tak radę kilka miesięcy lub po prostu dla nich jedzenie to pokarm, muszą go dostarczyć bo to budulec itp , szacun

dobrze, ze w zyciu są jeszcze inne rzeczy do roboty, a jedną z nich jest przyjemność z jedzenia :P

Firmę wybrałes bardzo dobrą, same podstawy, tank leży dobrze. Pomyśl jak dobrze leżałby https://sklep.sfd.pl/SFD_Tank_Top_Super_Fajne_Dziki-opis37740.html ten ale zamiast zamawiać, lepiej wpaść na jakąś ustawkę i mieć go za free

Smak białeczka - moj nr 1 , ale juz biore czasem cos innego bo ile mozna w kolko to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Dzieki sliczne @Tomku, motywujesz mnie tak samo do dalszej pracy takimi slowami



Heheh @Kuba, kiedys takiego tanka zgarne albo w najgorszym wypadku sam sobie kupie ale najpierw musze zostac super fajnym Dzikiem
Suple naprawde dla mnie 1 liga,a cena robi swoje i jak narazie nie widze potrzeby szukac czegos innego bo wiem ze robia robote A oprocz tego te wszystkie sosy, nutwheye, galaretki itd. Wiec jest naprawde w czym wybierac
Najprostsze rozwiazania sa dla mnie najlepsze dlatego taka prostota miski. Zrodel mam kilka a to u gory szkielet. Np. W ostatnim posilku od czasu do czasu wjedzie losos lub Dorsz. Zamiast ziemniakow kluski z ziemniakow cos ala kopytka bo testowalem na masie i zero roznicy a np. Po makaronie ciagne lekko wode przynajmniej takie wrazenie mialem dlatego tylko ryz i ziemniaki glownie. Maka ryzowa tez jest pod reka i czasem wjedzie jakis omlet lub wraps ale glownie jest i bedzie jedzone jak powyzej. Staram sobie wyrobic ten nawyk ze jedzenie to tylko paliwo w tym momencie i na delektowanie przyjdzie jeszcze czas Sam sie balem ze przez ten tydzien bedzie lipa ale prawda jest taka ze mimo ze jadlem od groma Slodkiego i syfu to moze 2 x razy przekroczylem bilans kcal a reszta dni na sporym minusie. Nie leci nic na fat czy diury. 2 podstawowe srodki w minimalnych dawkach wiec moze dlatego tez retencja jakas potezna nie byla.

Wczoraj bylem wystawiony na probe

Mala chora i miala smaka ale skubana mowila ze wie ze my takich rzeczy nie chcemy jesc i miala wyrzuty sumienianze nas o to prosi Niecale 12lat a wiecej w bani jak wiekszosc moich doroslych znajomych. Biedna nie dojadla a ze wiem co to bieda jedzenia nie wyrzucam wiec zmusilem zone zebysmy pogryzie wzieli i nie bedzie problemu
Wzialem z zonka 2 Filmy z Wypozyczalni bo kino nie wypalilo bo mala zostala w domu zamiast nocowac u przyjaciolki. Na pierwszy ogien poszedl "Autopsie of Jane Doe" Ciekawy poczatek i ogolnie fajnie budowane napiecie ale koncowka filmu jak inrozwiazanie zagadki dla mnie zepsulo caly film. Jako drugi wzialem "Jungle" z Danielem Radcliffem, spodziewalem sie troche wiecej akcji i ciekawszego rozwoju sytuacji ale film bazuje nanprawdziwych wydarzeniach wiec nie chcieli przesadzac. Ogolnie ciekawa pozycja jak ktos lubi takie filmy gdzie praktycznie calosc dzieje sie na lonie matki natury. Przed filmami wjechalo pare ala kopytek + 250gr cieleciny a po filmach reszta kopytek i 250gr lososia (zjadlem szybciej jak potrafilem siegnac po komorke .)


Dzisiaj z racji tego ze zaczynam nocki i to dontego znowu 6 musialem dorzucic jeden posilek. Wiec Na sniadanko wjechal omlet z maki ryzowej, jaj, wheya i pol jablka a do smaku sos Kokosowy zero z AN. Jakos fanem omletow nie jestem chyba ze do tego litr loda waniliowego by byl to dalo rade zjesc
Potem juz standrd jak z rozpiski

Przed nocka wjechala Klata + srodek i przod barkow. Super pompa silowo tez lekki progres czyli wszystko zgodnie z planem

Zastanawiam sie czy przenosic dziennik juz teraz do innego dzialu czy poczekac az wystaruje z redukcja. 2 sprawa przenosic czy tam otworzyc nowy. Sam nie wiem, jakies propozycje panowie?


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 11.12.2017 01:51:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
no to już tylko i wyłącznie Twoja decyzja

jak juz jest opcja zawodów, to możesz smialo przeniesc sie do działu www.sfd.pl/Przygotowanie_do_zawodów-f458.html , jak założysz nowy temat to w tym wrzuć link do nowego , ten się zamknie najlepiej

Tam zyskasz nowych oglądających, będziesz mógł mieć wszytko od początku w wypiskach itd

Kontynuując ten temat , też możemy zmienić mu np. nazwę i po prost przenieść, w tytule zaznaczyć ,ze np. start przygotowań do debiutów od strony "xx", pewnie dołączy trochę nowych oglądających którzy wchodzą bezpośrednio do działu przygotowań, ale przenosząc temat osoby obserwujące dział za pomocą powiadomień/maila, nie otrzymają powiadomienia o nowym temacie w dziale ;)

Decyzja należy do Ciebie, ja bym zakładał nowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przepuklina kregoslupa-czego unikac?

Wiecej