SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Goryl we mgle- grubas we mnie mówi mi...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
Cześć, śledzę kilka dzienników od jakiegoś czasu i postanowiłem założyć też swój. Mam nadzieje że doda mi to troche motywacj, i pomoże w utrzymaniu systematyki, bo z tym różnie bywa jak grubas i leń we mnie przejmną kontrole. Jeszcze jak ktoś mądrzejszy, i bardziej doświadczony dorzuci czasem jakąś kostruktywną krytyke to już cud, miód i orzeszki.
Coś tam macham sobie ciężarkami od jakiegos czasu. Podejscia do redukcji tez jakies były, z lepszym lub gorszym skutkiem. Nawet jak skutek był lepszy to później i tak następowała świniomasa i zalewałem się jak wieprz. Tak było i tym razem, i jakoś od sierpnia/września siłownia i inna aktywność fizyczna bez żadnej systematyki, raczej z doskoku jak mi sie zachciało. Żarcie oczywiście też co popadnie i pod kurek, więc efekt finalny wiadomo jaki. Cel na teraz to dociąć na lato, a pózniej zrobić w końcu jakąś mase z głową i nie ulać się w 2-3 miesiące.
Trening
Góra/dół 4x week
1.Dół siła (5-8 powt.)
2.Góra siła
OFF
3.Dół hyper (10-15 powt)
4.Góra hyper
OFF
OFF
do tego dorzucam raz w tygodniu bieganie, ale tu bez szaleństw narazie 15-20 min, ale docelowo ponad 30min i tak nie chce wychodzić, bo średnio-śmiesznie przepadam za tym rodzajem aktywności. W miare postepowania redu będe dorzucał jakieś dodatkowe rodzaje aktywnośći.
Dieta
Tutaj ukłon w strone solarosa za to że otworzył mi oczy( pewnie nie tylko mi) że można "inaczej".
Jedz co chcesz + IF, ale nie trzymam się ściśle jakiegoś okna w którym jem. Jem wtedy kiedy mam na to czas i ochotę, więc głównie są to wieczory, a czy zjem to w 2h czy w 4h to bez różnicy.
B:300 W:50-60 T:50-60 + raz w tyg/ raz na dwa tyg ładowanie, albo poprostu zwiększenie kcal.
Z supli leci przed treningiem kreatyna, cytrulina, bcaa. Na noc: d3+k2, omega, magnez, potas, ashwagandha.
No i dodaje foto ulaństwa


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
B:300 W:50-60 T:50-60 = 1200 + 240 + 540 ( przy najwyższych lotach) = 1980 kcal. Człowieku, rozwalisz sobie gospodarkę hormonalną... Nie mówiąc o tym, że twój metabolizm zwolni i guzik z tej redukcji będzie. Ironia metabolizmu jest taka, że często redukujesz szybciej na wyższych kaloriach :) Kto je 300g białka? Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i zacznij od ścięcia 300 kalorii od utrzymania wagi, ty startujesz od 2k kalorii, gdzie takie zapotrzebowanie ma drobna kobieta uprawiająca aktywność fizyczną, do czego ty chcesz potem schodzić? 1500? https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html tutaj liczysz zapotrzebowanie kaloryczne
Rozkład też słaby, za dużo białka. 2,5 g / kilogram masy ciała na redukcji starczy, jeżeli chcesz robić pod diete keto to polecam 2,5 g biała / kilogram masy ciała, do 50 g węgli i reszta kalorii w tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
Rylo, jasne masz racje ale od tego są ładowania, reefedy i innego rodzaju okresowe podbijanie kcal żeby tych hormonów i metabolizmu nie rozwalić. Poza tym przy długim trzymaniu ujemnego bilansu w wiekszym czy mniejszym stopniu metabolizm, hormony i ogolnie ogarnizm po dupie dostanie. Poprzednia redu zaczalem na niskich weglach i fat wysoko, stopniowo zjezdzalem z fatem i pozniej to tez było lclf, białka tez w okolicach 250-300 wciagalem. Efekty byly, a samopoczucie mam wrazenie ze nawet lepsze niz na zbilansowanej i stopniowej obcince kcal.
Wiem że chcesz dobrze i chcesz pomoc i dzieki za krytyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Ale poważnie Ci kolego mówię, 300g białka to bardzo, bardzo dużo.. Weź pod uwagę % przyswajalności białka ( kaloryki), a z innego makroskładnika. Dużo energii idzie na przetrawienie białka. Twoje ciało, organizm, ale przemyśl to. Z ciekawości, ile ważysz i jaki jest twój wzrost?


Zmieniony przez - Rylo w dniu 2018-02-18 20:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
18.02.2018 DNT
Zaliczyłem dzisiaj krótkie bieganie ok.15 min. Dwa razy prawie witalem sie z glebą przez śnieg i lód. Czasu bylo troche wiecej to pokombinowalem i zrobilem fit ciasto brownie-sernik .
Dzisiaj 12 dzien redu, podbilem lekko węgle i fat. Mimo ze wielkiego parcia na żarcie nie bylo to czasem musze grubemu cos ekstra wrzucic zeby cicho siedzial, a na konkretne ładowanie mysle ze jeszcze za wczesnie.
Dieta:
1. wątróbka 500g+ ziemniaki 200g+ warzywa
2.owsiane 50g+ mleko+ whey 30g+ masło orzechowe 30g
3. skyr 150g+ batonik+ batonik
4.ciasto sernik-brownie
5. dwa jabłka (nie wliczone)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
Wzrost 180, waga strzelam ze kolo 85-90. Nie chce sugerowac sie wagą ani pomiarami, przynajmniej na razie stawiam tylko na lustro i samopoczucie



Zmieniony przez - Goryl we mgle w dniu 2018-02-18 21:12:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Cóż, powodzenia :D Będę śledził!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94155 Napisanych postów 364006 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667798
Z bialkiem to zejdz
Nie potrzebujesz tyle.
Szkoda zdrowia i kasy??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
Z reguły i tak wpada mniej, a te 300 to taka górna granica. Wygodnie mi na wysokim białku bo głodny nie chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4445
19.02.2018 DT
Trening:
Ciężary bede podawal tylko z ostatniej serii, i tak są damskie a na początek jeszcze je obniżyłem żeby powoli sobie dokladac.
Dół siła:
1. Front 5x5 62kg
2. MC sumo 4x5 90kg
3. Wyc. fran. leżąc 2x8 26kg
4. Bicek sztangą 2x8 27kg
5. Russian twist 2x10 5kg
6. AB wheel 1x10

Micha:
1.tuńczyk 150g, 3 jajka, pomidor, ogórek, cebula, sos tzatziki (sałatka)
2.twarożek 200g, wędlina 100g
3.ciasto brownie-sernik, baton, mleko 250ml+ 50g WPC


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy a redukcja

Następny temat

Odżywki seksualne ! (Erekcja,Długośc stosunku)

WHEY premium