SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik NOWAKA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Postanowiłem założyć w celu nabrania trochę motywacji, podzielnia się z wami informacjami dotyczącymi trenowania oraz oczekuję pomocy od bardziej doświadczonych osób :)

To teraz trochę o mnie:
Rok urodzenia: 2004
Wzrost: 175 cm
Waga: 58 kg
Uprawiane sporty: Karate Kyokushin, bieganie, siłownia, basen.

Moim aktualnym celem jest przygotowanie się do mistrzostw mojego pięknego województwa które są za miesiąc :D
Osoby które są zainteresowane czytaniem tego bloga niech napiszą, ponieważ nie chce pisać sam do siebie ;)
Wkrótce pojawią się pierwsze informacje dotyczące treningu oraz odżywiania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko! Powracam po przerwie. 3 czerwca brałem udział w zawodach drużynowych 1 walke wygrałem i 1 przegrałem.
Mimo wszystko jestem zadowolony pomimo iż byłem przygotwany na 50% radziłem sobie całkiem nieźle. Pierwsza walka całkiem spoko fajnie mi się walczyło brakło sekund aby walke skończyć przed czasem, przeciwnik dostał kopnięcie ushiro geri (po prostu obrotówka na korpus) i widać było że to odczuł. Odstęp między pierwszą a drugą walką był zaledwie 10 minut... Początek walki jak najbardziej dla mnie, taktyka była taka aby cały czas napierać i okopywać wykroczną noge przeciwnika. Niestety dostałem high kicka na głowe lekko mnie zamroczyło i przeciwnik dostał wazari. Nie przejmowałem się bo wiedziałem że to nadrobie, niestety kiedy wyprowadzałem high kicka przeciwnik trafił mnie w krocze. Skuliłem się z bólu leżałem chyba z 2 minuty sędzie stwierdził że nie jestem w stanie kontynuować. I walke przegrałem :/ Oczywiście nie obyło się bez kontuzji, po walce bardzo bolał mnie piszczel przez chwilę myślałem nawet że jest złamany, pojechałem z rodzicami do szpitala na prześwietlenie okazało się że jest po prostu bardzo mocno ubity.
Od przyszłego tygodnia wracam z normalnymi treningami. Oto aktualny rozkład:
Poniedziałek: RANO: bieganie WIECZOREM: Karate
Wtorek: RANO: Siłownia WIECZOREM: Karate
Środa: RANO: bieganie WIECZOREM: Karate
Czwartek: Siłownia
Piątek: RANO: bieganie WIECZOREM: karate
Sobota: RANO: siłownia WIECZOREM: karate
Niedziela: regeneracja



Zmieniony przez - _NOWAK_ w dniu 2018-06-15 22:33:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Dawaj, dawaj. Jeśli będzie to dla ciebie motywacja to z chęcią poczytam i podzielę się doświadczeniami. Mam nadzieję, że na którejś stronie w przyszłości, przeczytam: "Mam mistrzostwo świata" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Skoro mój rocznik to chętnie poczytam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiłek 1: 4 jajka sadzone i chleb żytni. Posiłek 2: Bułka z serem i wędliną. Posiłek 3: 3 jajka bułka z serkiem wiejskim i jpgurt naturalny z bananem. Posiłek 4: Ryż z kurczakiem :) Posiłek 5: Szejk białkowy i omlet z 3 jaj z szynką i serem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING NA SEKCJI: Dziś niestety jestem nie zadowolony ponieważ przez cały trening były kata :( Drugi trening zrobiłem na siłowni i wyglądał tak: Podciąganie 4x5
WL 4x8
Sztanga bic 3x12
OHP 3x8
Maszyna czworogłowe uda 3x20
Wspięcia na palce 3x20
Spięcia brzucha 3x30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiem czemu ale zamiast zejść do nowej linii to odrazu wysłało mi post :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Polecam hantelki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Bo dajesz szybką odpowiedź. Jeśli chcesz mieć "tradycyjny" sposób na wysłanie posta, musisz wcisnąć "wyślij odpowiedź" w prawym rogu dolnym. Jak chcesz przy szybkiej odpowiedzi dać przejście do nowej linii to musisz wcisnąć shift+enter.

Teraz właśnie to zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że ja z telefonu pisze :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Muay Thai po Kickboxingu

Następny temat

Rozpoczęcie treningów - Krav Maga

WHEY premium