sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

Wysłana -
no forma u Pana, panie Czawaj to z foty na fotę się coraz zacniej prezentuje. Zacna zresztą zawsze była, ale to co jest teraz to naprawdę budzi respekt :)
Wysłana -
Jak zawsze mega relacja;) aż poczytam jeszcze raz bo jakbym ten trening robił dosłownie drugi raz teraz;))

Filmik zapewne też będzie ciekawy;) też chce zobaczyć te prace pleców bo chyba od tylu jeszcze wiosla nie miałem nagranego. A jednak te plecy są słabe i trzeba nad nimi pracować;)

Co do kawy wczoraj piłem w soo coffe i bardzo mi podeszla;) ale może dlatego że chciało mi się kawy xD

Tomek miłego wypoczynku bo się należy.

Forma na tyle dobra że i odpoczynek się należy a od lipca powolne dodawanie kalorii;)
Wysłana -
Zdecydowanie forma się poprawia na fotkach co kolejną relację, fajnie się tam bawicie ostatnio
Też bym się ustawił na jakiś trening ;( będe musiał nadrobić chyba jak w końcu coś ruszy z powrotem na siłkę, każdemu tylko zazdroszczę jak przeglądam obecnie dzienniki... już nawet nie tyle formy ,bo tutaj dzięki zdjęciom - każdego dobrze porobionego użytkownika forum - mam tylko większą mobilizację i wiem ,żę jak wrócę to żarty się skończą ale zazdorszczę tego, ze wlasnie lato to mimo iż okres dla wielu ciężki do trenowani to jednak np. dla mnie okres w ostatnich latach, kiedy jest największa szansa sie chociaz na chwilę wyrwac z domu ,zrobic trening z kims, a nie samemu, w innym niż zwykle miejscu, do tego przypomina mi się zeszłe lato, gdzie mimo wielu niesprzyjających dni i okresu w jakim byłem (przed ślubem ) i tak poprawiało się wyglądowo z tygodnia na tydzień wszystko i forma jakaś tam była,a teraz
Dobrze, ze chociaż Wam się to udaje, takie spotkania to najlepsze źródło mobilizacji dla każdego z uczestników - nie ma nic lepszego

Pod okiem Mariana jak dorzucisz parę kg z głową to za rok po redukcji będzie jeszce wieksze WOW, wyprawy na swieze powietrze i w taką pogodę to jest też to co lubię, trochę synek ogranicza bo jednak nie można niemowlaka przegrzewać, a o to nie trudno jak jest gorąco ale i tak zamierzam chociaz 2-3x w miesiącu gdzieś na krótko wyskoczyć, jak nie moge na ustawki treningowe jezdzic to chociaż dla relaksu wyskoczyć poza dom bo idzie zwariować jak sie siedzie czasami prawie cały dzień w domu , home office ma swoje plusy i minusy

Odnośnie zdjęć, już koledzy napisali ale od siebie też polecam imgur.com

Swoją drogą jeszcze niedawno i tak wszystkie fotki były 'zasysane' nawet z zewnętrznych hostingów na serwer sfd,ale widze ze juz znowu to zmienili , więc faktycznie trzeba uwazac na takie hostingi gdzie fotki po jakimś czasie znikają, z tego powodu moje pierwsze blogi jakie miałem na sfd sprzed np. 10 lat obecnie są gdzies od dawna pochowane bo i tak nie ma w nich zadnego zdjecia, wszystko z ówczesnych hostingów ,z ktorych korzystałem poznikało..szkoda, byłaby niezła pamiątka
Strona 82 z 82
Dodaj odpowiedź