SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj filmik rewelacja, fajnie zmontowany - naprawdę widać że nie było opyerdalania się, ciśniecie konkretnie, motywacja aż bije z tego filmu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Tomek, rewelacja montaż! Widać, że z pasją! Jak się z marianem zgadamy w końcu na jakiś trening to też obowiązkowo musisz wpaść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Bardzo dziękuję za miłe słowa!
Damios, bardzo chętnie- im więcej nas, tym lepiej

24-25.06.2017
REDU dzień 62-63 DNT

Dieta i suplementy:
Sobota raczej odpoczynek od wszelkich aktywności, poza spacerem pod wieczór. Za to bonusy w kuchni
Pudding AN z truskawkami, z polewą z sosu AN:

Stek z antrykotu, ziemniaki i sałatka- to kocham:

Jaja sadzone i podsmażone ziemniaki:

A na wieczór dobre stare kino, czyli Brudny Harry

Niedziela już dość siedzenia na dupie... pora na leżenie nad wodą
Jako kawosz nie piję siuśków ze stacji i innych budek przepłacając przy okazji- wolę własny zestaw

Grill musi być, ale nigdy już nie kupię tej jednorazówki...

Reszta szaszłyków na potem

I trochę przyjemności- to przez Was, pisaliście o tym w którymś temacie


Weszło w bilans, więc OK

Panie i Panowie- pytanie- jak Wy wstawiacie zdjęcia na blogi, na jakiś serwer czy bezpośrednio przez SFD? Pytam bo ja na początku wstawiałem z zapodaj, a nie doczytałem, że zdj tam mają ważność 3tyg... W zasadzie cały mój blog nie ma już zdjęć. Zacząłem więc wstawiać z linku generującego się przy wstawkach na fb, lub do messengera. To samo, znikają Co ciekawe, nie każde. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
Widzę, że pomimo DNT weekendzik dość aktywny i przyjemnie spędzony w plenerze :) No ale pogoda tego wymagała! Co by ją dobrze wykorzystać x)) Grill też spoko opcja można się odciąć od tej codzienności przy komputerze itp itd Zazdroszczę bo u siebie nie za bardzo jest gdzie zorganizować sobie taki wypadzik ale muszę rozejrzeć się w okolicy x)

Co do zdjęć - nie wiem jaka tam jest ważność ale po swoim dzienniku widzę, że od początku jeszcze zdjęć mi nie usunęło. Ja mam konto na imgur i flickr - częściej korzystam z imgur - więc od siebie mogę to polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
kurde ja zawsze przez zmniejszacz.pl wiec penwo tez połowa juz nikła;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
Ja od siebie mogę polecić właśnie takie combo
Do zmniejszania - PhotoScape
Do wrzucania - imgur
U mnie się sprawdza i całkiem prosto to wszystko ze sobą połaczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szaszłyki za wypasie, patent z własną kawą - genialny.
Co do wrzucania zdjęć -ja korzystam bezpośrednio z przycisku - "załaduj zdjęcie" - pod polem do wpisywania tekstu. Jedyna niedogodność - wszystkie zdjęcia idą na sam dół. jak chce zmienić umiejscowienie zdjęcia w wypowiedzi, to wchodzę w edycję posta i przeklejam linka do zdjęcia (który się po upladzie wygeneruje) w interesujące mnie miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
U mnie to samo jak u Łukasza. Tylko, że nawet na imgurze sobie od razu wybieram rozmiar fotki zaraz po wrzuceniu oryginału.

Szaszłyczki na grillu kozak! Ps. Ja mam takiego za 20/30zł z TESCO - niby też do jednorazowego użytku a korzystam zawsze przez cały sezon


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-06-26 09:51:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Lasica, aktywnie, choć nie-sportowo i tak jak mówisz- poza kompem, netem itp, z najbliższą osobą i tyle wystarczy

Padme, własna kawa najlepsza, choć te z niektórych kawiarni też mi smakują- problem jest taki, że większość daje mikroskopijne filiżanki i taka Segafredo, choć zayebista, jest na 2 łyki Tak to lubię Starbucksa, KFC i od biedy na Orlenie

Damios, właśnie takie też sobie cenię- 20zł i jest grill na pół życia U mojego akurat te pół życia już minęło i byłem zmuszony kupić nowy, a w biedrze mieli tylko ten szajs

Dzięki za polecane metody wstawiania- ja spróbuję na google zdjęcia/dysk, powinno hulać.

26.06.2017
REDU dzień 64 DT

Pomiary:
Z talii lekko w dół, w lustrze jakby wyraźniej

Dieta:
Raczej nic extra, ale smacznie


I mały bonusik


Suplementy:
Shot z AN przedtreningowo, tak to po staremu:

KLATKA+PLECY:


Komentarz:
Dopijam poranna kawę i już mam się zbierać na trening, a tu Marian pisze, że będzie w Krk Szybka zmiana planów i ustawiamy się przed 14 na trening! White Star Power i jazda. Nawet moja narzeczona zdecydowała się z nami iść! Zapijam shota, który jak się okazało rozkręcił się dopiero po treningu (Przed spotkaniem miałem parę załatwień i zjadłem dopiero na godzinę przed ćwiczeniami- mam wrażenie, że to spowolniło uderzenie kofy). Ale nic to, power i motywacja jak to zawsze przy marianie na najwyższym poziomie. Marian ma same plecy, jednak ciężką wersję, sporo ćwiczeń, więc ja zabieram się za klatkę by potem dołączyć się z plecami. Podczas gdy on wiosłuje (tu zwrócę uwagę na bardzo ładną prace najszerszych- zobaczycie w filmiku jeszcze dziś), ja wyciskam- to na skosie mniejszym, to większym, oczywiście z dropami i pomocą samej narzeczonej Ciężar leciutko w dół, jednak skosy są nieco wyższe niż w ławce, która używam u siebie na siłce, więc trudniej. Ale wchodzi. Marian udziela mi cennych wskazówek, jak on poprowadziłby sztangielki. I przechodzi do podciągań:

U mnie sztanga płasko, słabiutko, ale po zmniejszeniu ciężaru z czuciem dowalam. Towarzysz wiosłuje na t-barze z podparciem, a ja wykonuję ss wycisku złączonych sztangielek i bramy z dołu. Klatka dobiega końca- pora na plecy i podciąganie. Doskonale czuję najszersze. Tymczasem Marian wskakuje na hammera, low back, jednorącz. Fajnie można pogłębić zakres ruchu. Dalej- u mnie rzymska, u Mariana ściąganie linki wyciągu jednorącz bokiem do wyciągu- również ciekawe ćwiczenie- ostatnio robiłem je u Krzycha By zaoszczędzić na czasie zamiast cardio Marian proponuje interwały 15min, a on sam uderza na brzuch. Interwał 30s szybki chód i 60s bieg? Poszło Pierwsze 5min na luziku, dalej śmierć






I jeszcze brzuch



Dzięki Marian! Świetnie się udało z Twoją wizytą, oby częściej! Co do sylwetki, super jakość i większe mięśnie- zapowiada się dobry okres masowy

Teraz lecę na łapy Zapowiadają się 3 wyjazdowo-urlopowe dni, trzeba dowalić by mieć po czym odpoczywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium