SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Segafredo to petarda kawa. Alfredo jeszcze jest świetna. Ale i tak Julius Meinl bije wszystko na głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ronie, dzięki za tę wiadomość, daje nadzieję i podnosi na duchu Nie jestem pewny, że przysiady to nasilają, ale jestem przekonany, że przesadzanie w przysiadach tak, a niestety prędzej czy później dochodzę do momentu zrobienia progresu i walki- wtedy wstaję plecami i to może już przeszkadzać... O książce słyszałem, ale teraz to już naprawdę ją kupię. I tak już sukces, że myślę o tym by jak najczęściej wstawać z krzesła w pracy- nie tyle szukać nieinwazyjnej pozycji, co podnieść dupę i porobić parę ćwiczeń i lekkich mobilizacji. Prócz tego, zamiast wciąż odciążać stronę lewą (tam mi czasem promieniuje od dyskopatii) to teraz pora zająć się i prawą. Mam na myśli podkładanie czegoś pod nogę przy długim staniu/siedzeniu, wspieranie się stopą na półce pod stołem, układanie nogi na krześle, itp... Prawej się obrywało od dobrych 8 lat i nie dziwota, że zaczyna padać.

Popuri, wiem wiem, dyskopatię mam ogarniętą- w obecnej chwili zmagam się z bólem wychodzącym z pośladka, pod lędźwiami. Najpewniej od długotrwałego siedzenia- w zasadzie od 10 lat

Christo, o- widzę kawosz jak ja? Alfredo nie piłem jeszcze, ale Juliusa wczoraj- ten w złotej paczce smakuje trochę zbyt tekturowo w mojej opinii Jakiego polecasz?

----------------------------------


21.10.2017 - DT
Zupełnie inaczej się wstaje, jak się wie, że nie idzie się ćwiczyć samemu- dziś z Georgem i to na siłownię starą, taką, jakie najbardziej lubię! Jak można było przeczytać wcześniej, planowany był cheat, wyjście do ludzi itp etc, ale niestety- narzeczona po nocce i... na nockę do pracy, a więc w ciągu dnia tryb bardziej czuwania. Nic z tego by nie wyszło. Za to może wyjdzie jutro.


Po treningu żelki, a w domu:


I czawajnica tradycyjnie.


Po staremu.


BARKI+BIC+TRIC


Komentarz:
No więc TKKF Azory- siłownia, o której wiem tylko, że mieści się w bloku, jest z 85 roku i ma klimat. No to podjeżdżamy i szukamy wejścia, obchodzimy blok dookoła i dopiero przy 1 z klatek schodowych dostrzegam przycisk z napisem "siłownia". Drzwi się otwierają, i co dalej? odruchowo na prawo i schodzimy do... piwnicy! Klimat jak z filmu z nielegalnymi walkami w podziemiu Albo nie! to coś jak stara Temple Gym Doriana! Co za klimat! Przekraczamy próg i od razu w oczy rzuca się tona sprzętu, jeden obok drugiego, na ścianach wiszą to uchwyty do wyciągów, to plakaty z gwiazdami bb, to dyplomy, a na półkach świecą niezliczone puchary!



W recepcji miły starszy pan- Krzysztof Piwowar:

Prezes i trener klubu. Od razu widać ten błysk w oku i czar dawnych lat- podał rękę, zapytał czy już byliśmy, pokazał wszystko. Potem w trakcie treningu ze 3x przyszedł dopytać czy wszystko gra. Dla mnie ogromne pozytywne zaskoczenie! Sam trening bardzo pozytywnie- dołożyłem do wycisku siedząc. W unoszeniach ciężar w dół, za to bez nadmiernego bujania i prowokowania pleców, ale czucie równie dobre. W uginaniu sztangą ciężar delikatnie w górę i 2 dropy, jest progres. Też bez pracy plecami. Sztangielki lepiej jak tydzień temu, ale nic nie dokładałem- no może z 1kg w młotkach. Kubie też poszło fajnie, wykonywaliśmy praktycznie te same ćwiczenia. Wycisk wąsko na triceps z zapasem! Powtórzyłem ciężar sprzed tygodnia, ale wtedy nie poszło 8x. Dziś spokojnie mogłem dać więcej. Ale coś za coś- poległem po 8x w głównej serii na czachołamaczu. Dipsy na dobicie.






Jutro pomiary, klatka i plecy. Na ten poślad bardzo dużo daje automasaż i oczywiście unikanie siedzenia- po treningu zroluję go porządnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Potwierdzam, siłownia klasa Jak ktoś lubi stary klimat to zakocha się już na schodach
Rzeczywiście podpiąłem się pod trening Tomka
Wypadały te same partie, więc dlaczego by nie zrobić zmiany ćwiczeń dla całkowicie wspólnego treningu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
JM w czerwonej mi smakował. Z ekspresu ciśnieniowego petarda. Kawiarka oczywiście wybaczy więcej. Z tańszych to MK Brasil polecam jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Fajny klimat tej silki,sam bym na takiej potrenowal. W Opolu bylem raz na podobnej-wlascicielem jest Andrzej Zieleniecki. Bardzo mi sie podobalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Na takiej silce stawialem pierwsze kroki prawie 19lat temu. Silka nazywala sie Olympic i miala swoj klimat. Wlascicielem byl byly zapasnik a potem Kulturysta. Wszystkie najwieksze dziki tam Cwiczyly. To byly super czasy, pamietam jak dzis jak sie cieszylem jak wyciskalem 12kg hantlami w skosie w gore Wiele bym dal za taka silke tutaj, byla mala ale zaj**isty sorzet I wszystko contrzeba bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Gugcio...19 lat temu to.byly tylko takie silki,nikt nie slyszal o hammerach,orbitrekach itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
ronie220

Zaopatrz się w książkę Staretta "Skazany na biórko", na pewno dużo z niej wyciągniesz. Chyba że już to zrobiłeś




BIURKO

książka bardzo fajna, ale też ja po jej przeczytaniu to już myslalem, ze najlepiej wziąć stryczek i zakończyć swój żywot, bo nic innego w życiu by mi nie zostało

Siłka - mega , z klimatem i od razu +10 do siły , do wyglądu nie potrzeba bo nadal wszystko się trzyma extra, nawet georgu chyba coś zaczął w końcu trenować %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
mega Silka. A Kuba robi bica w pasie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Umarły mi powiadomienia zaraz nadrabiam wszystkie zaległości u Ciebie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium