SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nogi ido bałdzo dobrze - i tych serii dropów jak dużo :)
a kaloryczność w DT naprawdę bardzo zacna.
rozpisujesz sobie zawsze analogowo serie i obciążenia treningowe (na kartce papieru czyli)? - bo ja tak :) czy tylko tutaj tak wyszło? ;)


Zmieniony przez - Padme w dniu 2017-08-23 12:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zacny plan Wiedz ze mam oko na Ciebie i bedziesz czul moj oddech na plecach jestem ciekaw jak to sie rozwinie u Ciebie z masa i jak sie waga bedzie zmieniala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
No Czawaj klateczka na fotce prezentuje się świetnie. Gratuluję formy i oby tak dalej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Padme, hehe, no tak wyszło z dropami- nie byłem usatysfakcjonowany tymi docelowymi seriami, postanowiłem dobić, a szło świetnie więc Z zeszytem podczas treningu inaczej- notuje to, co zrobiłem (plan oczywiście jest stały) po to by nie zapomnieć, a i jakoś się tak przyzwyczaiłem do notowania Potem przepisuje do excela (uzupełniany nieprzerwanie od 2014r) i wklejam prtsc na forum

Gugcio, dzięki wielkie- potrzeba mi takich strażników, a i kopnąć mnie w dupę mocniej nie zaszkodzi czasem jakby coś!

Rion, jej definicja ok, ale płaska i za mała- liczę, że pójdzie coś teraz

-----------------------

23.08.2017 - DT
MASA (wstęp) dzień 37


Dieta:
Wpadło trochę "innych posiłków" (makaron z jajkiem jak zwykle obecny )
Dorsz w rozmarynie i soku z cytryny, z pieprzem i solą:

Podany z frytkami i kapustą kiszoną!

Kurczak w sosie z passaty i suszonych pomidorów, z kaszą białą i ogórem kiszonym:

I na kolację stek z krzyżowej:

Podany z resztką kaszy i brokułami:


Potem podjadłem jeszcze troszkę masła orzechowego, bo okazało się, że mięso to suche, a wszelkie błony i fat wyciąłem. Krzyżowa na spróbowanie, ale już wiem, że wolę rostbef czy też antrykot- dużo lepsze w smaku i aromacie

Suplementy:
Po staremu.

NOGI:


Komentarz:
Bez presji, na trening udałem się na luziku- wejdzie jak wejdzie, nie będę atakował ciężaru Postanowiłem rozplanować sobie serie główne na 4, gdzie w ostatniej spróbuję zrobić z 100 ile się da. Poszło 10x, ale nie były to siady "w moim stylu", w sensie nie do ziemi. Dlatego też postanowiłem wykazać się w dropach. Nietypowych, bo nie zrzucałem i nie jechałem od razu, przerwy około 45s. Ale było tego sporo! Porządne serie, tak jak te 3 przed 100- do ziemi, powoli, bez pracy plecami (łyżkowania). Byłem tak zmachany jak po biegu 10km W hackach zamiast dokładać ciężaru postanowiłem utrzymać 15x przez wszystkie 3s i udało się. Dropy z kolei z większymi kg niż ostatnio. Prostowanie- dodałem ok 10kg w 3 serii, szło ciężko, ale chwilowa pauza i dokończyłem na 12x. Żuraw ok, znów lżej niż ostatnio. Przeszkadzała trochę izometryczna praca i pompa prostowników- dostało im się przy przysiadach Potem uginanie siedząc- ciężar sprzed tygodnia, w każdej serii +2 powtórzenia Ginekolog rozgrzewka na 20, potem skok do 43 (progres) ale już ciężko. I tu pojawił się mały drop. Łydki- miałem sporo szczęścia. Zawsze zakładam blokady na szyny w smithu i to mnie uratowało. Zarzuciłem sobie 160kg, nie jest to dla mnie czymś wielkim- spokojnie robię serie po 20-15x. Lecz wiecie, chwila nieuwagi nabiera znaczenia z mocą kwadratowo do ciężaru. Przy odkładaniu haki sztangi nie wskoczyły w dziury i zjechało... na szczęście tylko te 20-30cm, nieco wygięło mnie w tył, nawet coś strzeliło jak przy przeciąganiu Wiadome, że nie trzymam się kurczowo gryfu i mogę ugiąć nogi, ale to jest kwestia ćwierć sekundy. Było gorąco. Ale łydki weszły i bolą 8min interwałów i tyle.

Jeszcze zdjęcie z szatni


Teraz w pracy, jutro tak samo. Trening dopiero w sobotę. Ale ten czas leci, dopiero co byłem na weselu, a barki z łapami ładowałem w tej starej siłce Fajnie jakby udało się zrobić trening z kimś, może z Georgem uda się ustawić

Tymczasem do seminarium z Platzem pozostało tylko 3tyg!
W najbliższym czasie będziemy z narzeczoną szukać hotelu w Wiedniu- od ceny będzie zależeć czy będą to 2 czy 3 noce. Fajnie byłoby pobyć tam te 4 dni- dzień przed seminarium i dzień po. O ile ona sobie coś tam połazi i poogląda w czasie gdy ja będę chłonął klimacik idola, o tyle głupio mi samemu czegoś nie zobaczyć i z nią się nie pozachwycać pięknym miastem Nie ukrywam, że muszę zaliczyć też parę kawiarni O i spróbować apfelstrudla!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
cytując klasyka 'cały suchi i twardziejszy' się robisz, bardzo fajna forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Trzeba sie motywowac na wzajem wtedy nikt dupy nie da Dzisiejsza dzama mega dzisiaj az sie oslinilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Szama mega! Wypiska jak zwykle bogata i w sam raz czyta się takie wpisy wieczorem, aby odpowiednio nakręcić się ba poranny trening :) akurat jutro nie wypadają nogi ale znowu trening z forumowym Lasicanem wiec przynajmniej trzeba postarać się nie robić za totalne tło :D i zawsze motywacja większa niż trening samemu, forma cały czas na bardzo dobrym poziomie - zalalbys się trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
ASNF, Gugcio, dziękuję!

Banan- zazdraszczam Wam strasznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Miskę brachu to Ty masz kozacką i smaczną, i efektowną. A sylwetka klasa jak zawsze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Panie czawaj jestem pod wrażeniem nie używa pan ogromnych ciężarów a rosnie pan w oczach! Motywacja,, pozdrawiam :D


Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-08-25 15:39:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium