SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

[BLOG] BroStyle - wygrać z chorobą

Wysłana -
No nie mów, że to jakiś nowotwór bo tylko w tej kwestii wiem, że cukier go karmi
Wysłana -
Jeszcze (oby) nie, ale dali mi do świadomości, że w moim przypadku muszę się kontrolować z tym dosyć często szczególnie, że ostatnie badania też w tej kwestii dały mały znak.
Spoko, do piachu pójdę najprawdopodobniej kiedyś od tego jesli mnie na pasach nie yebną
Wysłana -
To nie żarty trzeba kontrolować
Wysłana -
20.11.2017

Push #1:

a) Wyciskanie sztangi skos- - 95kg x 8; 105kg x 8; 115kg x 8; 100kg x 10; 90kg x 12
b) Wyciskanie Hammer skos+ - 47,5kg x 10; 50kg x 8; 52,5kg x 6 (obciążenie na stronę)
c) Rozpiętki skos+ - 22,5kg x 12, 12
d) Butterfly 2x
e) Wyciskanie na barki Hammer odwrotnie - 35kg x 10; 40kg x 10; 45kg x 8; 36,25kg x 11 (obciążenie na stronę)
f) Wznosy hantli w bok stojąc - 32,5kg x 15, 15, 15
g) Wznosy w bok na maszynie 2x
h) Prostowanie z trójkątem 3x
i) Francuz stojąc nad głową - 35kg x 12; 40kg x 10; 45kg x 7 + dropset: 25kg x 8 (przytrzymanie w rozciągnięciu)

Trening po pierwszym posiłku z rana przymusowo.
Ale za to świetny! Znowu w tym zestawie wszędzie podokładane, wyciskanie sztangi dość gładko, najtrudniejszy był ostatni regres
Hammer już ciężko ale jeszcze zapasik czuję, że jest. Rozpiętki (a raczej power fly) na prawdę dobrze wchodzą, a nie robiłem tego dość długo.
No i wznosy w bok - nie zarzucam chamsko a barki bolą i palą pięknie.
Triceps na dobitkę i siema.

Teraz wróciłem dopiero po 4,5h siedzenia sobie w szpitalu. Zawiozłem babcię na badania do okulisty i burdel totalny. Chodziła od jednego gabinetu do kolejnego, jak już była przy ostatnim (bo yebana biurokracja to w trzech tylko papierki do podpisu a w czwartym właściwe badania) to się zrobiła kolejka tak na ponad 8 osób przed nią. Każda się "badała" (wywiad lekarski + ciśnienie + wzrok + coś tam) 30 minut - dopóki pigułki nie dostały zj**y ode mnie (bo gdzie babcie 70+ do czegoś takiego) to się okazało, że można to robić 3x krócej
Pie*dolony NFZ. Co sie w tym roku z nimi obcowałem to już wiem na resztę życia jak podchodzić do dziadów.

Pierwsze co po wygraniu w totka to ludzie powinni pakiety ultra platinum+ kupować prywatnie

Potreningowo: 100g makaronu, 250g kury w lekkiej panierce (5g węgli z bułki) na 10g oliwie, jagodzianki, banan, ananas, sok = 50b/250w/20t

A potem w oczekiwaniu wleciał Burger King i tym sposobem 50g fatu na raz
Strona 50 z 50
Dodaj odpowiedź