SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Brimen - moja walka o lepsze ja :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6323
Witam serdecznie wszytkich.
Postawowiłem założyć temacik o mojej walce o lepsze Ja :D
Mam 25 lat i BMI ponad 40 , 186 cm wzrostu, ponad 150 kg wagi (w tym prawie 40% tluszczu) wiec ciekawie nie jest, ale na szczęście postanowiłem to zmienić.

Dieta:
Pierwszy krok podjełem szukając dobrej diety dla mnie.. w sieci pełno "magicznych" i innych cudownych diet.. dziekuje postoje.. kiedyś próbowałem zastosować taką diete... wytrzymałem cale 5 godzin a czułem się tak akbym od tygodnia nic nie jadł.. w końcu na tym forum trafiłem na linka do trener24.pl i tam zamówiłem sobie diete redukcyjną którą obecnie stosuje...

Tryb życia:
Z racji wykonywanego zawodu w pracy spedzam min. 8 godzin przy biurku, czasem wiecej.


Siłka:
Dzisiaj byłem 2 raz wic dopiero zaczynam. Wszystko pod opieką trenera. Jak na razie trenuje na maszynach bo mam eneralnie dość słabe mięśnie i sporą wage a o urazy kręgosłupa i stawów bardzo łatwo. Generalnie planuje chodzić na siłke 5-6 razy w tygodniu 3xCwiczenia siłowe+aeroby reszta same aeroby.
Pod pojęciem aerobów rozumiem tylko i wyłącznie rowerek (bezpieczne dla stawów).
Cwiczenia siłowe:
Jak na razie dla rozruszania wykonuje na wszelakich maszynach serie 2x20 z maksymalymalnym dla mnie obciążeniem (nie pytajcie ile bo nie wiem :D).
Przeparaszam za ew. niefachowe nazewnictwo ale dopiero zaczynam :D
Wiec tak:
10 min rowerek na rozgrzewke.
Wyciskanie do przeodu siedząc.
Sciągsnie drążka na barki,
Ściąganie na triceps.
Brzuszki.
Jeszcze ze 3 ćwiczenia na nogi i łydki ale za nic w świecie ich nie opisze bo nawet nie wiem jak.
I na koniec rowerek ile dam rade :D

Generalnie jestem dość pozytywnie nastawiony, tylko żeby nie te pie***ne zakwasy na rekach.
Mam nadzieje ze uda mie się osiągnąć jakąś ludzką wage, wiem że bedzie to wymagało dużo pracy i wysiłku ale póki co jest ok.


Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No to jedziesz.

Życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3023
Dasz radę a BLOG to świetna motywacja.

A co do zakwasów to przywykniesz... Pozdro i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
No to będzie walka z samym sobą widzę o sylwetkę Powodzenia SOG na zachętę

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Witam


Życzę powodzenia, Co do pracy siedzącej to może się zamienisz
U mnie nie ma czasu na siedzenie, a Tobie ruch się przyda

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6323
King89: Za bardzo kocham swoją prace zeby się zamienić wiec sorki nie ma szans :D

Zmieniony przez - brimen w dniu 2008-07-06 21:42:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6323
Trochę danych:
Wiek 25
Waga 155
Wzrost 186
Cel do osiągnięcia: Redukcja i poprawa kondycji
Staż brak
Aktywność fizyczna praca przy biurku, od bardzo niedawna siłownia, innych alktywnosci brak
Jestem typem Endomorfika

Dzisiaj naszła mnie myśl coby może zakupić jakiś spalacz... na szczęście szybko mi przeszło i dotarła do mnie świadomość że takie dodatki jak na razie nie są dla mnie... Wydaje mi się iz przy takiej ilości tłuszczyku obezdzie się bez jakichś dopalaczy.

Pozdrawiam i dzieki za slowa otuchy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
dane już pisałeś

Co do spalaczy, to i na to przyjdzie czas, więc spokojnie, luzuj pośladki narazie


takie rzeczy jak kompleks witamin, minerałów, Omega 3, ZMA to masz i wiesz jak stosować?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6323
Omega3 oraz magnez mam i stosuje, witaminki mam zamiar kupić, co do minerałów i ZMA to nie mam bladego pojęcia :D



Zmieniony przez - brimen w dniu 2008-07-06 22:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
optymalnie wychodzi MZB OLIMP (Cynk+Magnez+B6) oraz VITAMIN Multiple SPORT (Vitaminy + Minerały)

Rozgladnij sie po aptekach lub w sklepie SFD masz

o ile vitaminy można dostarczyć z pożywienia, to w ZMA warto zainwestować $

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
będę śledził ;] widze że plan jest w walce z sadłem ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę

Następny temat

Trening na masę do oceny

WHEY premium