SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Blogasek Czy wreszcie zrobi formę grubasek IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
O mnie
Cześć. Nazywa się Marcin i jestem gruby. Na forum jak widać jestem już 7 lat. Przez te 7 lat formę zrobiłem może ze 2 razy:P Okazało się, że to nie do końca była moja wina:D Nie mogłem zrobić formy przez nietolerancje pokarmowe, które powodowały to, że non stop źle się czułem, moje jelita nie pracowały tak jak trzeba. Doprowadziło to do stanów zapalnych kontuzji. Kluczowy był rok 2014 gdzie czułem się tak fatalnie, że odpuściłem całkowicie treningi. Stało się tak po raz drugi, gdzie nie trenowałem także przez większość czasu między rokiem 2011, a 2013. Z reguły zaczynałem plan i kończyłem go z bolącymi stawami. Ale ten rok 2014 spowodował to, że przeszedłem szereg badań, które wykazały szereg nietolerancji, zapalenie jelit i zapalenie żołądka. Do tego stany zapalne w stawach. Mniej więcej w połowie 2014 roku rozpoczęło się leczenie, które trwało kilka miesięcy. Wtedy też nie trenowałem. Lepiej poczułem się mniej więcej koło kwietnia 2015 i wtedy wróciłem na siłownię. Ważąc prawie 110kg, mając wielki bebech (115 w pasie). Na dzień dzisiejszy czuję się już praktycznie całkowicie dobrze i postanowiłem założyć blog i zrobić formę.
Podstawowe pomiary
Waga: 91 kg
Pas: 93 cm
Biceps:P:42cm
BF: ok 20
Założenia diety:
Dieta będzie IF z oknem ok 8-10 godzin w zależy od dnia i samopoczucie. Podstawowe założenie to mniej więcej równe kalorie z tłuszczy, białek i węglowodanów. W dni treningowe będzie to minimalny minus lub nawet 0 kaloryczne. W dni nietreningowe minus duży, a kalorie w granicach 1500 kcal. Jestem na tym systemie od tygodnia. Póki co czuję się ok, zeszło trochę wody.
Suplementacja:

Jak widać uboga.
Lean Works 3 capsy rano na czczo i 3 capsy wieczorem przed snem.
Białko doraźnie kiedy nie będzie mi się chciało robić normalnego jedzenia.
BCAA w porach okołotreningowych.
Cellucor rano na czczo.
Fotki poglądowe
Jest grubo i tłusto i brak muskli;D


2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
Wytrwałości w założonych celach i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Witamy w dziale . Powodzenia! A jak wygląda trening przy okazji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
powodzenia

ale takie pytanie - masz problemy z układem pokarmowym i stosujesz suplementy?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Z układem w zasadzie już wszystko w porządku. Podstawą diety jest eliminacja jedzenia którego jeść nie mogę i mi szkodzi. Suplementy zostaną mimo wszystko wyeliminowane całkowicie po ich zużyciu, chociaż przy tych nie odczuwam negatywów. Za to organizm błędów dietetycznych nie wybacza. A dlaczego if? Pierwsza sprawa jest taka że zauważyłem, że jeśli zjem zaraz po przebudzeniu to organizm ma problem z trawieniem. Jak zjem po godzinie to samo to jest ok. 3,5 miesiąca temu urodziło mi się dziecko więc czasu mało i takie if z 3 większymi posiłkami znacznie bardziej mi pasuje w rozkładzie dnia. Jako że zbliża się okres świąteczny to dieta nie będzie na 100%. Od nowego roku. Na tej wariacji if jestem od 3 tygodni. Zeszło w tym czasie 3,5kg. Co do treningu to wrzucę wieczorem jak będę w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68329
Śmieszny tytuł mnie przyciągnął :). Powodzenia, widać, że masz mięśnie i będzie bardzo ładna sylwetka, jak trochę popracujesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487


Trenuję tym planem od 4 tygodni. Teraz zacząłem 5. Jeszcze tydzień i wtedy będzie 5 dni przerwy przypadających na przerwę światęczno-noworoczną. A po przerwie nowy plan. Z tego programu jestem zadowolony. Jest to plan nastawiony na ręce. Przez te 4 tygodnie przybyło 1,5cm na sucho mimo spadku wagi.
Dzisiejsza micha:
13: Spaghetti z mielonego mięsa z indyka z makaronem bezglutenowym:

16: Gulasz z udźca z papryką wędzoną i batatami:

19: Robi się Jambalaya z owocami morza:

Wieczorem może wpadnie jeszcze jakaś przekąska i może piwo. O 21 kończę żywienie;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94154 Napisanych postów 364005 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667797
witamy w dziale , powodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Az sie glodny od tego gulaszu zrobilem. Zjadlbym (choc najlepszy jaki jadlem to z sarny czy z dzika. Nie wiem, mysliwi na nagonkach nam taki gotowali )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
Powodzenia zycze, ale BF tak chyba blizej 30% niz 20 :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt !!

Następny temat

Redukcja ciąg dalszy i plan na Nowy Rok

WHEY premium