SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Blogasek Czy wreszcie zrobi formę grubasek IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Miał być tydzień przerwy planowanej, a wyszły dwa, bo mnie po świętach dodatkowo rozłożyło. Dopiero dziś wracam do treningów i diety;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
ale teraz nie będzie już wymówek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
Teraz już nie będzie wymówek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja tam w swieta pojadlem tylko 3 dni a praktycznie do teraz mam zastoj w pasie. Co by bylo jakbym 2 tygodnie polecial ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Poza świętami mniej więcej się pilnowałem. Tzn. nie liczyłem kalorii ale trzymałem się IF i syfu też za dużo nie jadłem. Dziś wracam do normalnych rozpisek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487


Rybka:

Polędwiczka:

Wieczorem nie chciało mi się zbytnio jeść, a u rodziców były kopytka to zjadłem i zapiłem wheyem. Potem zjadłem jeszcze galaretkę 0 kcal. Trening intensywny i krótki z programu Jim Stoppani Daily Grind dzień 3. Dziś wypada dzień z mniejszą dawką kalorii. Jutro będzie o 700 więcej. Bolą mnie plecy. Chyba jednak trzeba iść do lekarza. Wczoraj zaczęły mnie boleć przy przysiadach. Jak zejdę do 90 stopni to jest ok. Jak niżej to pojawia się ból w lędźwiach. Dość mocny i przeszywający. I potem boli parę dni. Najgorzej jak się siedzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
1400kcal? To prawie tyle co VLCD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
W systemie na którym jestem 2xME są 3 dni z tak niskim spożyciem kalorii i 4 dni ze spożyciem kalorii o ok. 700 kcal większym opartym głównie na przekąskach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
coraz więcej osób liczy bilans tygodniowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
A ro sory. Myslalem ze jak polowa poczatkujacych robisz (idzie pol kilo na tydzien to jak bede jadl jeszcze mniej to jeszcze wiecej poleci)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt !!

Następny temat

Redukcja ciąg dalszy i plan na Nowy Rok

WHEY premium