SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Bartosz1991 - kształtowanie sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Noooooo i to jest facet przez duże F Święto Walniętego warto fajnie spędzać, a włoska restauracja - mega. Zrób zdjęcia nie bądź cham, daj pojeść oczyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Jak nie sprzątnę w 3 sekundy to może zrobię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Gdzieś czytałem artykuł że pewne źródła białka lepiej się uzupełniają i nie chodzi to o pełnowartościowe/niepełnowartościowe tylko o to, że profil aminokwasowy np. ryżu z kurczakiem lepiej się uzupełnia niż ryżu z wołowiną? Czy jest to mit? Warto zagłębić się w temat i przeanalizować profile aminokwasowe białka pochodzenia zwierzęcego i roślinnego tak, żeby w posiłku się lepiej uzupełniały?
Jaki powinien być poziom poszczególnych (najważniejszych na początek) aminokwasów w posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W jaki sposób lepiej miałyby się uzupełniać? skoro dostarczasz pełnowartościowe białko, gdzie jest wysoki udział leucyny. Między drobiem, a wołowiną są śladowe różnice w aminogramie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Też to zauważyłem, bo mam w swoim excelu rozpisane nawet profile aminokwasowe :D no cóż, skoro tak to nie będę sobie tym głowy zawracał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Lepiej się szykuj na kolacje z Panną, a nie zawracasz sobie głowę głupotami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Oj macie ubaw :D no wiadomo, że się wyszykuje, może nawet umyje po treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Żaden ubaw, po prostu podzielam Twoją radość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Ba! Sernik mi upiekła, robi się poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sernik <3 Ty całuj ją po stopach ! Miłego wypadu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dieta pomocy

Następny temat

Pomoc redukcja

WHEY premium