SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Łukasz - Fat to Fit! Fit to Aesthetic!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364014 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667836
jakich kremów używasz??
bardzo dobrze się sprawdza sauna i smarowanie przed sauna oliwką bambino skóry brzucha
fotki super może pomyśl o dodatkowym blogu kulinarnym w kuchni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887134
W sumie to sprawdzalem chyba wszystko co dostepne. Aktualnie leci cos z Evelyn 3D cos tam. Wczesniej wrzucalem roznego typu olejki w tym olej kokosowy. Cos tam pomoglo zapewne ale nature ciezko oszuakc ale dzieki za cynk sprawdze ten motyw z sauna. Fotki super bo aktualnie urlop to mozna w kuchni poszalec xD Ale przemysle ta opcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mega robota. ;p

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
sen swoja drogą
mozna spac tyle samo godzin a budzić się o innych porach i poziom będzie inny kortyzolu
oczywiście im wcześniej tym wyższy

na jokośc snu / poziom kortyzolu tyle rzeczy ma wpływ że nawet sobie sprawy nie zdajemy
długość snu to tylko jeden warunek z wielu

ja bym optował za zmianą godziny,nawet lepiej późno w nocy nic wcześnie rano
na masie mogą być problemy



Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-10-12 22:23:00

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
Szacun za samozaparcie (nie mylic ze zwyklym porannym zaparciem :) ), na rozciagnieta skore pomaga BioOil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887134
@mikiiras
Z serii olejków to też wrzucałem właśnie BioOil potem leciało też OilMegaBomb czy coś takiego wyczaiłem w super pharmie. Ogólnie specyfików różnego rodzaju w tle leci cały czas jedne pomagają mniej innej bardziej w sumie mało to istotne, zaprogramowałem się już tak, że każdego dnia rano i wieczorem coś na skórę leci w sumie traktuje to trochę jako rytuał :)

@solaros
Zobaczymy jak będzie szło i jaka pozycja w tej kwestii będzie u Tadeusza póki co ciężko będzie to zmienić no ale jeżeli nic nie ruszy to może uda się wrzucić treningi wieczorami. Ewentualnie rozplanować to tak, że 2 treningi będą w tygodniu a kolejne 2 w weekend. Bo wtedy problem z porannymi treningami o 5 rano będzie można w pewnym sensie zniwelować. No ale póki co lecimy schematem którym leciałem przez całą redukcję czyli treningi mega wcześnie rano.

@Cayek
Dzięki! U Ciebie też mega robota śledzę dziennik z ukrycia i widzę jak to u Ciebie wygląda!


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2015-10-13 11:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Powodzenia, i ja będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25062
byłeś na facebooku u Konia :D u mnie podobnie wygląda skóra na brzuchu czyli tragicznie, narazie od miesiąca smaruje właśnie oliwką dla dzieci i kawą wymieszaną z oliwą z oliwek i żadnej różnicy nie zauważyłem
edit jeszcze mam pytanka ile kg było 03.04.2015 ? i drugie czy pod koniec ucinaliście kcal czy jakieś tajemne metody były stosowane ? :) bo u mnie coś ostatnio stoi waga przy 89,5 pewnie musiałbym uciąć ale boje się że z głodu wykituje :) pytam bo ostatnio Koniu pisał o metodzie zwiększania kcal, chyba coś podobnego miał Wojtek u Faftaqa



Zmieniony przez - stefano00 w dniu 2015-10-13 14:02:15

Zmieniony przez - stefano00 w dniu 2015-10-13 14:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
lasican1 - bardzo mi się podoba start Twojego bloga. Jak wiadomo - jestesmy w kontakcie, ale i tu od czasu do czasu się wpiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887134
@stefano00
Metod których używaliśmy z Koniem opisywał tutaj nie będę po pierwsze z szacunku do niego :)
Po drugie na każdego działa coś innego tak więc metodą prób i błędów musisz sprawdzać na sobie co będzie dla Ciebie lepsze - czy to dołożenie aktywności czy to podbicie kalorii na pewien czas czy może jakiś CBL :) Ciężko powiedzieć!
2.04.2014 było coś koło 92,5 kg :)

@Faftaq
Miło mi to słyszeć i oczywiście zapraszam w wolnej chwili :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Dudek -> Droga w męce i znoju do bycia w dobrym nastroju

Następny temat

[BLOG] Jarlaxe-The beginning of a new adventure

WHEY premium