SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Yurati - byle do lata...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Zarelko pelna klasa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
14.06.2017

Bez treningu, za to nogi po wczoraj bolą jak głupie Na stronie adidasa jest promocja na powerlifty 3 i za 280, a nie 400 można kupić, więc w końcu stwierdziłem, że sobie kupię skoro akurat rozmiar jest także mam nadzieję, że najpóźniej w poniedziałek przyjdą, żeby we wtorek siady już w nich robić ^^|

Waga dzisiaj rekordowo wysoka, 78kg pokazało, nie mam pojęcia dlaczego, ale całkiem możliwe że już jestem na tyle przejedzony, że na kichach dużo siedzi, bo praktycznie cały czas czuję że mam brzuch wywalony... Ale jeszcze trochę masę pociągnę :D

Miska:
1. Jajecznica

2. Pudding na mleku
3. Kura + warzywa
4. Tosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Mam nadzieję że dobrze rozmiarówke sprawdziłeś, bo trochę się różni między innymi firmami ;)
Btw widziałem że jak kupie buty to wtedy będzie jakaś fajna promocja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Sprawdzałem nie rozmiar, a długość w cm więc powinno być ok, a w razie czego jest 100 dni na darmowy zwrot :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
100 dni to mozna polatac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
15.06.2017-18.06.2017
Nie ma co pisać, bo spędziłem ten czas nad jeziorem, także o treningu i diecie nie było mowy.

Postanowiłem jednak już ruszyć z redukcją, bo jednak przez ten czas sporo okazji mi wypadło i niestety trochę też poszło nie w tą masę co trzeba, no ale cóż... Później skrobnę jakieś podsumowanie i plany na redukcję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Carb Back Loading, a treningi rano

Następny temat

[BLOG]Grey Wolf; Operacja "oddać piłkę dzieciom"

WHEY premium