SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Przesta - Sam sobie wyrabia genetyke/MASA KLASA.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Fotka z formy na dzień dzisiejszy: Staram się lekko teraz tą masę ubić , priorytetem jest teraz zwiększenie masy do kresu możliwości ale nie kosztem zalewania się.





Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-08-23 21:51:00

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiejszy filmik z treningu , niestety wszstkich cwiczeń nie udało się pokręcić ale jutro berdzie następny z treningu Biceps/Triceps.Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o ciężary to skupiam się teraz na ubiciu masy i nadania jej trochę definicji , więc zakres powt jest 10-15





Sory za jakość ale to moja pierwsza styczność z jakimikolwiek filmikami

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-08-25 21:47:47

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiejszy trening ramion Po prostu Miazgaaa Mega pompa na tricepsie bo znalazłem bardzo fajny sposób żeby wyczuć triceps przy samym szczycie od razu pod barkiem poprzez przekręcanie nadgarstka w fazie skurczu , pompa rozrywa dosłownie musicie spróbować

A oto filmik , mimo że ostatnio czuje że nikt mnie tu nie odwiedza





Też poprawiłem jakość filmików poprzez zmianę ustawień w telefonie , wcześniej nie poustawiałem i lipa na maxa była.



Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-08-26 21:30:52

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Przesta że się nie wypowiadają ludziska, nie znaczy ze nikt nie śledzi.
Tak to już w ten czas jest, łykają bo co dla niektórych kończy się czas wolny a zaczyna się szkoła.

Na zawodach planujesz wyjść w jakiej wadze ? 80kg?



Zmieniony przez - Bombkaa w dniu 2011-08-26 23:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Wszystko zależy od formy i w jakim stopniu uda mi się zbić wagę Jak na razie to wiem jedynie że to na pewno będzie kat.Junior a od 1 Wrzesnia z miesiąca na miesiąc na pewno będzie jaśniejszy obraz na to jak i co.

No właśnie się nikt nie wypowiada Cicho tutaj jak nic

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Czas pokaże co się uda zbudować ja na pewno będę na bieżąco tu zaglądał i monitorował jak ci idzie.



Zmieniony przez - Bombkaa w dniu 2011-08-27 12:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
nie było mnie 2 miechy w polsce i nie miałem dostępu do neta. jak ostatnio widziałem twoją forme to w porównaniu do obecnej naprawde szok! Masa konkret, a łapy... ehhh ja od września dopiero na salke wracam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Do tej pory wszystko odbywało się lekko i z umiarem , prawdziwy hardkor zacznie się teraz

https://www.sfd.pl/Przesta__Droga_na_debiut_RIBBF_2012-t788719.html

W tym dzienniku już nie będzie aktualności.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cm3

Następny temat

[BLOG]Bulek- Redukcja str. 1-20 / MASA str.22

WHEY premium