SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Kistos - Moja droga do ideału

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Wtorek : Plecy, Rozciąganie

Plecy :

Podciąganie na drążku nachwytem : 3x 6 + 14kg
Wiosłowanie sztangą : 2x 6 70kg 2x 10 50kg
Martwy ciąg - 3x 8 100kg
Wiosłowanie hantlą - 2x 12 22kg

Podsumowanie : Niezły trening. 100kg w mc na serię. Czuję że mógł bym jeszcze z 10 - 15kg dołożyć ale wolę tego nie robić. Mimo sporego ciężaru robię go z naciskiem na technikę. A jak dołożę to szlak ją trafi i o kontuzję nie trudno. W podciąganiu dodałem trochę ciężaru i przyznam że lekko nie było. Ale jakoś daję radę. Zmieniłem trochę technikę w wiosłowaniu. Teraz kąt nachylenia jest trochę mniejszy. Robię to po to żeby rozbudować górną część pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27970
kolega albo nie ma czasu na wypiski albo dał sobie spokój..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Witam wszystkich... nie kontynuowałem dziennika z powodu trudnej sytuacji. Po prostu przez kilka tygodni moje posiłki ograniczały się do talerza ziemniaków na cały dzień lub wgl nic nie jadłem. Ostatnio trochę się poprawiło i staram się nadrobić spadki

Obecnie trenuję treningiem Super Slow 2x w tygodniu + jeden trening FBW. Jadę nim już drugi tydzień.

Obecne wymiary :

Łapa - 36-37
Klata - 109-110
Udo - 62-63
Łydka - 38
Talia - 69-70
Przedramię - 29

Waga - 65-67
Wzrost - 175

Maksy :

Przysiad - 135 ( 4 powtórzenia )
Martwy ciąg - 150 kg ( 5 powtórzeń )
Wycisk płasko - 78kg

Treningi w poniedziałki, środy i piątki.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 562
Jak na 14 miechów to rzeczywiście sylwetka wygląda świetnie. Będę wpadał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie każdy ma możliwości, ale za to jak są chęci to można dużo zdziałać.
Powodzenia i zapraszam do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
kistos mega zmotywowałeś mnie do treningów, żeby każdy miał tyle chęci co Ty po ulicach chodzili by mega sportowcy!! Rób swoje i nie ogladaj sie na innych! Jesteś wielki! Trzymam za Ciebie kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272
Super sylwetka i zazdroszcze tak niskiego bf Tez trzymam kciuki i oby tak dalej a naprawde duuzo osiagniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Poniedziałek : Super Slow

Przysiady z sztangą - 1x
Martwy ciąg - 1x
Wiosłowanie końcem sztangi - 1x
Wyciskanie płasko - 1x
Francuskie hantlami - 1x
Uginanie w oparciu o kolano - 1x
Unoszenie hantli w przód -1x

Podsumowanie : Trening miazga, po nogach czołgałem się po ziemi i miałem straszne zawroty głowy. A w uszach miałem głucho... uczucie takie jak by przy mnie granat wybuchł czyli taki głuchy dźwięk. Pierwszy raz coś takiego miałem ale było SUUPER ;D. Martwy też spoko, klata miazga. Mam nawet nagrane jak mnie sztanga złamała i zaczęła dusić ( duszenia nie widać bo brat komórkę odłożył żeby mi pomóc ) Triceps i Biceps bosko skatowane. Barki też dobrze czułem. Coraz lepiej ogarniam technikę i oddech w tym treningu dzięki czemu mogę wykonać wszystko na 200%

Po treningu :

Rozciąganie - 25 minut
Brzuch - Brzuszki na krzesełku - 4x

Ogólnie mam powód do radości i do smutku. Do radości bo mam internet LTE który zapierdziela jak rakieta. A do smutku bo moja babcia umarła i muszę jechać na pogrzeb..

A tu z treningu. Szczególnie polecam looknąć klate i nogi


class="link" target="_blank">Nogi



class="link" target="_blank">Klata



class="link" target="_blank">Triceps



class="link" target="_blank">Biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Wtorek : DNT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa czy już redukcja?

Następny temat

ja się tego pozbyć

WHEY premium