SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś
Góra Hipertrofia
1. Wyciskanie na skosie pauza 4 x 6 / 69,5kg
2. Składanka( filmik) / hantle 20kg
3. Podciąganie neutralem 4 x 6
4. Wiosło hantla 4 x 10 / 37,5kg
5. Wznosy boczne + arnoldki + wyciskanie siedząc 4 x 10 / Hantle 7,5kg i hantle 12,5kg
6. Francuz ze sztangą 5 x 10 / 25kg
6. Uginanie na modlitewniku z hantlami 5 x 10 / hantle 10kg

Składanka na hantlach 20kg nieźle pompuje, musiałem robić dłuższe przerwy. W skosie też ciężar na plus, myślę, że spokojnie jeszcze mogę coś dołożyć.

Podciąganie coraz lepiej, dociągam wyżej.


Żałuję, że nie dołożyłem we francuzie ze sztangą, ale dziś ciężki dzień, trening trwał o 30 min dłużej, ciężko mi było złapać oddech, ogólnie trochę stresu spina brzuch... Ale dałem radę.

Nagrałem wznosy bokiem, miała być cała składanka ale operator myślał, że kończyłem i wyłączył Nagrało się na 2 filmach.






Micha:
Mogę dorzucić jakieś owoce w DT ?






Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-18 21:15:22

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś miały być nogi ale spalem może 4 godziny... Problemy niestety dalej ze snem są, boję się , że to spowolni progres ale czas to zweryfikuję. Trening przekładam na jutro.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
1. RDL jednonóż 3 x 8 / 35kg hantla
2. Wykroki chodzone 4 x 10 / 22,5kg hantle
3. Wykroki w tył 4x10 / 41,5kg
4. Uginanie podudzi 4 x 10 / 30kg
5. Wspięcia 4x15 / 80kg

2 dzień kiepsko spania, ale trening zrobiony Zasapany byłem jak po maratonie W chodzonych dołożę następnym razem. W wykrokach ze sztangą podbiłem kg i już plecy odczułem, ale powoli adaptuję większe ciężary.

Jutro i niedziela off, jutro coś pewnie pogotuje inaczej, wolne od pracy więc można się pokombinować


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-20 21:13:31

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wznosy ok ale pilnuj by przedramie i hantle nie szły wyżej niż łokieć. W arnoldkach rozkładaj łokcie bardziej na boki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Owoce mozesz dorzucić, ale dobrze jakbyś wliczył w bilans kaloryczny jeśli będzie tam więcej niż 30-40g węglowodanów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
Owoce mozesz dorzucić, ale dobrze jakbyś wliczył w bilans kaloryczny jeśli będzie tam więcej niż 30-40g węglowodanów.


Raczej tej wartości nie przekroczę.

Już miałem pytać, dlaczego łokcie i hantle nie mogą iść wyżej, ale zrobiłem parę ruchów z poprawioną techniką i jest o wiele lepsze czucie i chyba bezpieczniej dla barków.

Dzisiaj off, obiecałem młodemu lody, więc pojechaliśmy rowerami, skusił mnie na 2 gałki ale myślę, że przejażdżka wyrównała bilans.

Takie coś dziś wpadło:
Pierś mielona z indyka, makaron, pomidory, sos.

Mógł być inny makaron, ale nie było w sklepie.

Reszta michy czysta. Ogólnie, tylko niedziela to dzień, gdzie ciężko utrzymać michę, reszta tygodnia nie mam żadnych problemów, więc jestem zadowolony




Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-21 19:26:00

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś niedziela, piękny dzień

Śniadanie i obiad normalnie, później 3h rowera z kumplami No dziś mi dało popalić, trasy coraz cięższe.

Wpadły później lody, 3 kawałki pizzy, jakiś black i pepsi. Wieczorem jadę do narzeczonej na grilla mam nadzieję, że pieką mi pierś

Wszystko w granicach rozsądku, na pewno nie przekroczyłem dziennego kcal. Na jutro już jedzenie gotowe i wracamy pełną parą do treningów i odżywiania

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Panie, nie za często te cheaty rób

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
Ja również raz w tygodniu sobie robię odstępstwo od diety, nawet bez narzeczonej
.

Sugerowałem się Twoja wypowiedzią ale chyba zbyt dosłownie :)
Dziś nie spalem nic wziąłem nawet urlop na żądanie. Znowu coś się rozregulowało. Teraz trochę odespałem więc trening zrobię później zobaczymy jak pójdzie.

To chyba powrócę tylko do max 2 cheat mealow w niedziele.
Chyba, że to za dużo



Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-23 13:55:34

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-23 14:03:34

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Pon - Siła

Siad bułgarski 3 x 5 / hantle 20kg
Wl 3 x 5 / 74kg
Wiosło 3 x 5 / hantla 47,5kg
Ohp 3 x 5 / 54kg
Wyciskanie wąsko 3 x 5 / 57,5kg
Uginanie stojąc 3 x 5 / 31,5kg

Wszędzie progres zgodnie z planem. W wiośle i uginaniu zaczyna się już robić gorąca

Trening nie był jakiś z mega powerem, 1-2h spania wcale temu nie sprzyja, ale ciężary dołożone, micha jest, więc myślę, że się zregeneruję do środy na hipertrofie

Do pracy micha gotowa.


i zapasy węgli

Filmik z uginania













Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-23 16:43:46

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-23 16:44:24

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium