SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Które mięsnie się spinają podczas wiosłowania i rdl ? Zaznacz na zdjęciu to coś zaradzimy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dzisiaj off, ale dużo pracy koło domu. Dieta normalnie, może coś wpadnie wieczorkiem tłustszego, bo dzisiaj śmiało mogę podbić kcal po takim wysiłku

Zrobię jutro zdj albo w pon i pokażę o które miejsce chodzi.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Okej, wypoczywaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Wpadł rowerek z kumplami po obiadku, 2h Myślę, że wprowadzę go na stałe w niedziele, bo to fajna forma relaksu.

Dziś wpadnie jakiś grill, karkówka + ew kiełbaska, ale wszystko wliczone.Niedziela to dzień w którym spedzam dużo czasu z narzeczoną czasami ciężko o czysta michę. Nie chcę żeby poczuła podział ze względu na to że ćwiczę i mam dietę :)


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-15 17:10:03

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Ja również raz w tygodniu sobie robię odstępstwo od diety, nawet bez narzeczonej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
Ja również raz w tygodniu sobie robię odstępstwo od diety, nawet bez narzeczonej


Przynajmniej mniej wydasz

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Pon - Siła

Siad bułgarski 3 x 5 / hantle 17kg
Wl 3 x 5 / 71,5kg
Wiosło 3 x 5 / hantla 45kg
Ohp 3 x 5 / 51,5kg
Wyciskanie wąsko 3 x 5 / 55kg
Uginanie stojąc 3 x 5 / 29kg



Trening bardzo ok, wyspany byłem, samopoczucie dopisuje Dokładam według ustaleń, myślę, że za 3-4 tygodnie dojdę do max-ów.

Micha czysta ok 3200-3300 kcal. Jutro wrzucę jakieś foty, ostatnio mało czasu, ciepło się zrobiło jest co robić

Maj będę miał bardzo zajęty... Kursy przedmałżeńskie, komunia, urodziny, kawalerski, wesele No po prostu super, z michą to pewnie nie będzie kolorowo w weekendy.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
OHP wygląda dobrze, tylko pilnuj by mocno spinać brzuch i pośladki dzięki czemu kręgosłup będzie w neutralnej pozycji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ok, będę pamietał, spinałem brzuch ale o pośladkach teraz nie zapomnę

Dzisiaj off, dieta :

W DNT węgle obcięte prawie o 100g, w porządku ? Różnica kcal ok 300-400.




Szama do pracy, reszta dnia podobnie oprócz śniadania.





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-17 19:20:26

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-17 19:20:41

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-17 19:20:56

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Okej, powinno trochę fatu się wypalić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium