SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
To filmiki z pierwszego treningu, więc będę dokładał. Dźwigam na tyle, na ile mnie stać, mam nadzieję, że siła w nogach się przełamię








Podobnie muszę wałkować chyba drążek, bo 5-6 pow to max. Podobnie kiedyś miałem z pompkami na poręczy, robiłem po 2-3 ! Teraz zrobię spokojnie 4x12 z dowieszanym ciężarem.








Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-27 19:16:45



Jak bedziesz w wiosle tak trzymał rękę, którą się podpierasz, to kiedyś złamiesz łokieć. Przekręcasz nadgarstek i robisz duży przeprost. Podpieraj się by dłoń była ustawiona wzdłuż ławeczki lub do środka a nie na zewnątrz.

Ruch można troche bardziej po łuku robić: startuj z pod barku i mocniej do biodra. W tym celu lepiej troche bardziej pochylić tułów.

Zwolnij troche tempo.



Podciąganie: możesz trochę wyżej się dociągnąc, to zawsze włączy jakieś dodatkowe mięsnie do pracy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Dłuższa pauza na skosie ?




Przy składance, muszę wytrenować jeszcze ruch, bo automatycznie chcę podnosić drugą rękę.

1 Regulacja chyba za wysoka, bo czuję barki, obniżyć ?




Puszek mnie wspierał





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-27 19:20:11



Wyciskanie ok, możesz te sekundę dłużej przytrzymać. Leżysz troche płasko na tej ławce ale rozumiem, że to kwestia związana z kręgosłupem?


Składanka dobrze, choć ten skos faktycznie trochę za duży.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
spaiter
To filmiki z pierwszego treningu, więc będę dokładał. Dźwigam na tyle, na ile mnie stać, mam nadzieję, że siła w nogach się przełamię








Podobnie muszę wałkować chyba drążek, bo 5-6 pow to max. Podobnie kiedyś miałem z pompkami na poręczy, robiłem po 2-3 ! Teraz zrobię spokojnie 4x12 z dowieszanym ciężarem.









Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-27 19:16:45



Jak bedziesz w wiosle tak trzymał rękę, którą się podpierasz, to kiedyś złamiesz łokieć. Przekręcasz nadgarstek i robisz duży przeprost. Podpieraj się by dłoń była ustawiona wzdłuż ławeczki lub do środka a nie na zewnątrz.

Ruch można troche bardziej po łuku robić: startuj z pod barku i mocniej do biodra. W tym celu lepiej troche bardziej pochylić tułów.

Zwolnij troche tempo.



Podciąganie: możesz trochę wyżej się dociągnąc, to zawsze włączy jakieś dodatkowe mięsnie do pracy.


Na następnym treningu nagram filmik z wiosła. Rękę faktycznie inaczej ułożę, jak możesz podeślij mi film na priv lub tutaj z twojego wiosłowania, chętnie zobaczę poprawną technikę i postaram się tak robić.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
spaiter
Dłuższa pauza na skosie ?




Przy składance, muszę wytrenować jeszcze ruch, bo automatycznie chcę podnosić drugą rękę.

1 Regulacja chyba za wysoka, bo czuję barki, obniżyć ?




Puszek mnie wspierał






Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-27 19:20:11



Wyciskanie ok, możesz te sekundę dłużej przytrzymać. Leżysz troche płasko na tej ławce ale rozumiem, że to kwestia związana z kręgosłupem?


Składanka dobrze, choć ten skos faktycznie trochę za duży.


Chodzi o to, że nie wyginam tak lędźwi ? Jeśli o to chodzi, to tak, im bardziej bym je napinał to czuję plecy.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Góra Hipertrofia
1. Wyciskanie na skosie pauza 4 x 6 / 65kg ( Dokładam)
2. Składanka( filmik) / hantle 15,5kg ( Dokładam)
3. Podciąganie neutralem 4 x 6
4. Wiosło hantla 4 x 10 / 37,5kg
5. Wznosy boczne + arnoldki + wyciskanie siedząc 4 x 10 / Hantle 7,5kg ( spóbuję 10)
6. Francuz ze sztangą 5 x 10 / 20kg
6. Uginanie na modlitewniku z hantlami 5 x 10 / hantle 10kg

Miałem też filmik z wiosłowania, ale bez sensu jak nie wprowadziłem jeszcze zmian o których pisałeś.

Zrobić większy rozstaw ?








Ogólnie jest coraz lepiej, czuję się siłę na treningach, którą miałem w zeszłym roku, jak ze zdrowiem było wszystko w porządku

Może odpowiednie jedzenie, trochę suplementów i jest lepiej

Wczoraj zrobiłem nogi, trochę kiepsko spałem, ale trening poszedł dość fajnie. Wykroki chodzone zrobiłem 22,5kg hantlami.

Mam problem z uginaniem podudzi, robię to na wyciągu, ale jak założę więcej ciężaru to z ławką przysuwam się do wyciągu.

1. Chciałbym kupić nową ławkę, bez stojaków, ale z prasą do nóg. Możecie / Możesz coś polecić ?

UPDATE WAGI: 82kg

Tak, mam 2 wagi w domu, jedna wskazówkowa pokazuję 80kg, elektryczna 82kg, więc będziemy trzymać się tej drugiej.

Dzisiaj z dietą będzie kiepsko chyba wiadomo z jakich powodów





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-30 10:24:33

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-30 10:25:02

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-30 10:25:27

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dzisiaj wpadło coś takiego:

Pstrąg łososiowy ( bardzo smaczny), ryż, sałatka, oliwa i 3 kostki gorzkiej czekolady



Co myślicie o takim zestawie ?
http://allegro.pl/lawka-treningowa-modlitewnik-prasa-marbo-mh-z149-i6755158173.html#thumb/1

Stojaki mam.



Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-30 19:27:57

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-03-31 19:19:45

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Święta, Święta, Święta

Ogólnie, plan jest taki:

Dzisiaj 3 normalne posiłki, później pewnie wpadnie jakiś placek, gyros ale z umiarem Jutro podobnie, ale jutro trening,

Kupiłem nowe masło, bez soli, cukru i oleju palmowego, na pewnie będzie zdrowsze niż Felix

A wczoraj wpadły takie ziemniaczki, ale wolę chyba mój ryż i kaszę bo ziemniaki mnie zapychają

Ale polecam :













Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-04-01 11:05:56

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dziwne, ziemniaki mogę jeść na worki

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Podrzuce jakiś filmik jutro, pewnie na messengerze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
georgu
Dziwne, ziemniaki mogę jeść na worki


To podziwiam, mnie pół porcji co upiekłem przytkało

Wczoraj impreza, zjadłem 2x gyros i 1 kawalek sernika, trochę chipsów, ale z umiarem Dzisiaj trening SIŁA, jak się uda to uzupełnię wpiskę. Plan podobny jak wczoraj 3x posiłki, później ew jakaś sałatka, ale nie mam dużego parcia na jedzenie, jak popatrzę na swój pas to apetyt na znika

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium