SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Podciąganie 3 x 5 /
Wykroki 4 x 10 / hantle 25kg
Skos hantle 4 x 10 / hantle 32,5kg
Żołnierskie 4 x 10 / 46,5kg
Uginanie supinacja 4 x 12 / hantle 10kg
Wycisk wąsko 4 x 12 / 55kg
Unoszenie nóg na ławce 4 x 12-15
Wspięcia siedząc 4 x 15

Tak jak pisałem, nie przespana noc, trening mogę napisać, że odbębniony. Nie było polotu, w niektórych ćw 2 ostatnie serie na 8-10 pow.

Micha czysta, teraz 2 dni off, czekam do poniedziałku na pomiary, ale wyczuwam jakieś zmiany w diecie lub cardio
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jak będzie spadek to nie trzeba nic zmieniać.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Trochę zdj szamy, ale nie wstawiam ostatnio bo raczej w kółko ryż, kasza, kura, indyk żadnych innowacji






www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
V Tydzień Redukcji




Jak widać liczby bez zmian, więc zmiany w Makro

Aktualne makro:
Węglowodany: 300g (-50g)
Białko: 200g
Tłuszcze: 75-80g

W DNT Węgli 250g (-50g)

Cardio bez zmian, dalej 2x 25-30 min.

Przykładowa micha w DT i DNT

















Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-25 18:16:02

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-25 18:16:41

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-25 18:16:58

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-25 18:17:19

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Muszę stwierdzić, że moje problemy z żołądkiem to uczulenie na... Gluten Ostatnio zamieniłem kaszę gryczaną na jęczmienną i po dwóch dniach, nagle zawirowania w żołądku, parę razy w ubikacji w ciągu dnia, nie przyjemny odór Więc wywaliłem ją, szkoda, że taki duży zapas w szafce Teraz jem gryczaną i jak ręką odjął, nic nie dolega. Piszę to tylko formą ciekawości, ponieważ poważnych problemów z żołądkiem nie mam już ponad rok, ale jeśli ktoś by miał podobne objawy, to śmiało może eliminować różne produkty, na efekty nie trzeba długo czekać.

Jak tak sięgnę pamięcią w wstecz, gdzie moje początki z siłownią i dietą zaczynały się w czasach gimnazjum, to problemy były podobne... Ciekawe, może nabawiłem się tego uczulenia, 2 lata temu, w diecie codziennie płatki owsiane, makaron, chleb...


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-25 19:52:11

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś
Bułgarski przysiad 4 x 6 / 25kg
Wl 4 x 6 / 79kg
Wiosło 4 x 6 / 47,5kg
Wyciskanie hantli 4 x 8 / 27,5kg
Francuskie leżąc 4 x 10 / 35kg
Uginanie sztangi 4 x 10 / 26,5kg
Allachy 4 x 15

Trening bardzo dobry, moc była, wszystko zrobione bez problemów Ogólnie, fajnie się zrelaksowałem przez ten weekend, co przełożyło się na samopoczucie i chęć do ćwiczeń Może, ta tortilla tak podziałała Fajnie zjeść coś pysznego, a zarazem wliczonego w makro i bez syfu.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
spaiter
Muszę stwierdzić, że moje problemy z żołądkiem to uczulenie na... Gluten Ostatnio zamieniłem kaszę gryczaną na jęczmienną i po dwóch dniach, nagle zawirowania w żołądku, parę razy w ubikacji w ciągu dnia, nie przyjemny odór Więc wywaliłem ją, szkoda, że taki duży zapas w szafce Teraz jem gryczaną i jak ręką odjął, nic nie dolega. Piszę to tylko formą ciekawości, ponieważ poważnych problemów z żołądkiem nie mam już ponad rok, ale jeśli ktoś by miał podobne objawy, to śmiało może eliminować różne produkty, na efekty nie trzeba długo czekać.

Jak tak sięgnę pamięcią w wstecz, gdzie moje początki z siłownią i dietą zaczynały się w czasach gimnazjum, to problemy były podobne... Ciekawe, może nabawiłem się tego uczulenia, 2 lata temu, w diecie codziennie płatki owsiane, makaron, chleb...



Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-25 19:52:11


Zdaje się, że kiedyś Ci pisałem żebyś sprawdził czy to nie jest nietolerancja glutenu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jak więcej podjesz to nie śpi sie lepiej?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
Jak więcej podjesz to nie śpi sie lepiej?


Tutaj chyba nie ma żadnej zależności, to typowo nerwowe, narazie 3 dni w porządku ze snem, więc działam dalej ! Nie zauważyłem, żebym lepiej spał jak zjem więcej, czyli np w DT.

Może pisałeś, dawno to było, musiałem bym przeglądać dziennik, ale ważne przyczyna znaleziona

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To teraz będzie już tylko lepiej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium