SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 328475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
Małe pytanko. Docisk na ziemi jak prawidłowo powinien wyglądać? Nie umiem znaleźć. To jest wyciskanie na klatę tyle ze na ziemi i triceps dotyka podlogi z pauza? Jeżeli to ćwiczenie na triceps to łapać wąsko ?

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5149
witam szybkie pytanko jakie przerwy na redukcji plan masowy po 8 powt w kazdej serii zwiekszam ciezar do tej pory na redukcji stosowalem staly ciezar po 20 powt odpoczynek 30sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Siema. Może być taki plan na rzezbe?
Pon- klata,tric,brzuch + bieg 15min
Wt- plery, bic,brzuch+ bieg 15min
Śr- bary, klata,brzuch+ bieg 15 min
Czw- bic, tric,brzuch+ bieg 15 min
Pt- plery, barki, brzuch + bieg 15 min
Sob- bieg 40 min
Jest ok? Czy bez sensu.? Z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Zależy ile ćwiczeń na dane partie na treningu, ale tak na pierwszy rzut oka - za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Siemasz Jodełko.
Jestem laikiem na forum i po przeczytaniu Twojego artykułu zdałem sobie sprawę, że przez jakieś 2 lata (3 lata temu), moje całe wysiłki
i trudy na siłowni szły na marne :)
Słuchaj mam pytanie, prześledziłem cały artykuł, zapoznałem się z całą terminologią itd.

Ułożyłem sobie to wszystko w głowię i zabieram się do działania.
Tylko jedno ale. Np. przy tym rodzaju treningów:
"klata, plecy + aeroby
-interwały
-uda, łydki +aeroby
-off
-barki, łapy +aeroby
-interwały
-off "

w klata, plecy podałeś:

"-klata, plecy
1. Pompki na poręczach RAMPA 5
2. Podciąganie na drążku RAMPA 5
3a. Wyciskanie [młotkowe lub flarowe] hantli głową w górę 3-4s 8-10p
3b. Wiosłowanie sztangą nachwytem 3-4s 8-10p
4a. Rozpiętki z linkami dolnych wyciągów leżąc płasko 3s 12-15p
4b. Face pull 3s 12-15p
5. MDS: Szrugsy poziome / skośne 45st / stojąc 3s 8-10p
6a. Uginanie nadgarstków podchwytem 3s 12-15p [przedramiona]
6b. Uginanie nadgarstków nachwytem 3s 12-15p [przedramiona] "

i z tego co przeczytałem o tym całym treningu RAMPA to do tych pompek na obręczach dodajemy sobie na pasie jakieś obciążenie i stopniowo je zwiększamy? Bo nie rozumiem trochę.

2 Pytanie to przy pozostałych ćwiczeniach np.4a.3b. stosujemy stałe obciążenie, czy też z metodą RAMPA.

I w końcu ostatnie trzecie, czy taki trening mogę stosować do osiągnięcia zamierzonego skutku- czytaj określonej sylwetki- utraty zbędnej masy ciała, czy po jakimś czasie mam go zmienić, na któryś, z tych pozostałych, które podałeś?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Stefan 91 w dniu 2015-09-14 22:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Poczytałem wcześniejsze komentarze i już wszystko wiem.
Wielkie dzięki za zaj**isty artykuł, a wszystkich laików z pytaniami odsyłam do poczytania wcześniejszych komentarzy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Pytanko, czy diete na utrzymanie mam ułożyć uwzględniając całą aktywność fizyczną czyli siłownia, interwały i areoby czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Mam pytanko żeby się upewnić. Czy mogę zrobić taki trening na wypalenie wysycenie glikogenu na ketozie przed zawodami dzisiaj zaczynam

Klatka wyciskanie hantli na skosie 5x 20
Klatka wyciskanie sztangi płasko 5x20
Plecy podciąganie sztangi do brzucha podchwytem 5x20
Plecy podciąganie hantla w opadzie 5x20
Barki unoszenie hanli bokiem 5x20
Barki unoszenie hantli w opadzie 5x20
Biceps unoszenie sztangi prostej 5x20
Triceps francuz łamaną sztangą 5x20
Biceps hantle młotki 5x20
Triceps wyciskanie hantla oburącz siedząc 5x20

Starczy czy za dużo tego czy za mało. Sam się prowadzę i czytam dużo ale każdy pisze co innego. Wiem że dobrać odpowiedni ciężar i zrobić tylko pompę a nie do załamania. W sobotę mam zawody i chcę jak najlepiej się przygotować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
Odnośnie treningu CARDIO - "Nigdy nie robimy go na czczo". Już w tamtym czasie było kilka badań naukowych które takie stwierdzenie odsyła do czeluści najgłębszych otchłani piekieł. Zgodze się jedynie z tym ,że nie na wszytkich to działa i nie dla wszystkich to będzie odpowiedni "schemat".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Świat sportów sylwetkowych owiany jest wieloma stwierdzeniami i mitami.

Warto się przekonać na własnej skórze co działa, a co nie . Jeden będzie super palił fat na aerobach na czczo, drugi tylko się zmęczy i nic nie osiągnie.
Kwestia organizmu.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim HST

Następny temat

mój trening na biceps

WHEY premium