SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 328480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
nie, rampa to 5 5 5 3 1 a tam masz zakres 4-6

Heh, rampa to sposób progresji obciążenia bez sztywnych ram.
Zakres 4-6 powt oznacza że układasz sobie rampę w tym właśnie zakresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
A w przypadku trenowania zwykłego podziału mamy mniej aerobow,niż w przypadku push & pull?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Co to znaczy zwykły podział i o ktory dokładnie push pull ci chodzi?
push pull leg, czy push pull leg obiegówki, czy może całkiem coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
jest git sog nie wchodzi już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Dokłądnie napisałeś tak
-klata, plecy + aeroby
-interwały
-uda, łydki
-off
-barki, łapy
-interwały
-off
dlaczego tylko raz aeroby a w przypadku psuh&pull 3 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jeszcze doczytam- bo nie wszystko

jednakże zauwazam, ze są to stare dobre, sprawdzone zasady- może troszke polaczone z nowymi trendami.

a pisze w ten sposób dlatego, ze widze pewne skarajności u pewnej czesci userow;
-jednych aby wszystko co stare od razu odrzucać...
-drugich z kolei aby nie przyjmowac niczego nowego...

jak wspomnialem daleko mi w tej chwili do przeczytania całości ale widzę, ze mozliwe, ze dobrze wyważyleś to wszystko...

mam nadzieje, ze nie będę musial poprawiac zbytnio swej pobieżnej trochę oceny/odniesienia

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-02-10 20:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
******
to oczywiscie niedopatrzenie, tam miało być

-klata, plecy + aeroby
-interwały
-uda, łydki +aeroby
-off
-barki, łapy +aeroby
-interwały
-off

Jak by ktoś mógł to naprawić, bylbym wdzięczny :).
Apok poprawisz mi ten kawałek?
Do nog i barkiw tzreba dopisać "+ aeroby" tylko żeby było to co wyżej. ;)


"e są to stare dobre, sprawdzone zasady- może troszke polaczone z nowymi trendami"
Cóż bylibyśmy niemadrzy, gdybyśmy odrzycili wszystko co stare i dobre, ale należy pamietać że teraz powstają nowe lepsze metody, ale oparte na tych starych.



Jakiś czas temu na widok kolejnych 100 tematów "rzeźba" zaczałem to pisać, potem mialem problemy komputerowe, potem brak checi czasu na wszystko :P. Ostatnio temat raczka przypomniał mi o moim pliczku na komputerze, wiec stwierdziłem ze go dokończe. Ma on na celu przede wszystkim ułatwienie życia... Ktos zadaje 100 raz głupie pytanie, to linka mu i tyle Ma wszystko na tacy, nawet nie ma co pytac praktycznie.

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-02-10 20:40:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszytsko to prawda, art. też jest niczego sobie... a i b. potrzebny i pozyteczny; choc to i tak -jak znam zycie- nie zahamuje tej rzeki tego typu postow

ale pomoże bez wątpienia.

natomiast jesli chodzi o edycje to nie wiem czy mam mozliwość[chyba nie]

ale przeciez autor ma takową -zadaje mi się.

sprobuj więc zedytować -ja mogę sprawdzic jak Ci sie nie powiedzie ale jak wspomnialem wątpie...

no i chyba soga Ci nie dawałem więc masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Nie moge edytować, bo ktoś już odpisał :(.
Modzi mogą przecież, ostatnio mi puma podmienial linki obrazków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...niestety nie moge Ci poprawić, nie mam takiej opcji więc i możliwości

poluj więc na Pumę

ja zreszta też będę bo jesli on ma to ja też powinienem mieć mozliwość takiej edycji; wypytam sie więc wszytskiego...

------

czytając jednak ów tekst nie można mieć wątpliwości bo opisane jest linijkę, dwie wyżej, że aeroby są po każdym treningu siłowym, ale mimo wszystko zmienimy.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-02-10 21:37:54

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-02-10 21:39:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim HST

Następny temat

mój trening na biceps

WHEY premium