SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7014
W etapie 5 czym zastąpić w pull 1 żurawia i uginanie podudzi? Nie mam za bardzo jak wykonać tych ćwiczeń bo ćwiczę sam w domu. I na co zmienić szrugsy też w tym pull, uważam że nie potrzebuje ćwiczyć kapturów, wrzucić tam mogę np łydki lub brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7014
Koksu58
W etapie 5 czym zastąpić w pull 1 żurawia i uginanie podudzi? Nie mam za bardzo jak wykonać tych ćwiczeń bo ćwiczę sam w domu. I na co zmienić szrugsy też w tym pull, uważam że nie potrzebuje ćwiczyć kapturów, wrzucić tam mogę np łydki lub brzuch?


Up,ktoś doradzi? A może jako iż to moja 1-sza przygoda z push /pull lepiej robić póki co po 1 zestawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Koksu58
W etapie 5 czym zastąpić w pull 1 żurawia i uginanie podudzi? Nie mam za bardzo jak wykonać tych ćwiczeń bo ćwiczę sam w domu. I na co zmienić szrugsy też w tym pull, uważam że nie potrzebuje ćwiczyć kapturów, wrzucić tam mogę np łydki lub brzuch?



Żurawia można robić zaczepiając nogi o ciężka sztangę . Tylko kładź coś pod kolana , jakieś poduszki .
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Uginanie również można zrobić ze sztangielka między stopami. Wystarczy trochę kreatywności i zrobisz wszystkie ćwiczenia .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7014
A zamiast szrugsów mogę dać łydki lub brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Koksu58
A zamiast szrugsów mogę dać łydki lub brzuch?



Tak jest.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4204
Przeglądnąłem pierwsze 30 stron, ale nie znalazłem odpowiedzi. W etapie 5 kiedy robić dni przerwy? Pomiędzy każdym dniem czy pomiędzy co trzecim treningiem? tzn.:

-Push 1
-Dzien przerwy
-Pull (obojętne ,który zestaw)
-Dzien przerwy
Push 2
-Dzien przerwy
Pull 1
-Dzien przerwy
Push (obojętne,który zestaw)
-Dzien przerwy
Pull 2

czy

-Push 1
-Pull (obojętne ,który zestaw)
Push 2

-Dzien przerwy

Pull 1
Push (obojętne,który zestaw)
Pull 2



Zmieniony przez - whatever123 w dniu 2017-08-07 16:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym ćwiczył na przykład tak:
- pn i czw push
- wt i pt pull

Środa, sobota i niedziela wolne.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-08-08 12:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
whatever123
Przeglądnąłem pierwsze 30 stron, ale nie znalazłem odpowiedzi. W etapie 5 kiedy robić dni przerwy? Pomiędzy każdym dniem czy pomiędzy co trzecim treningiem? tzn.:

-Push 1
-Dzien przerwy
-Pull (obojętne ,który zestaw)
-Dzien przerwy
Push 2
-Dzien przerwy
Pull 1
-Dzien przerwy
Push (obojętne,który zestaw)
-Dzien przerwy
Pull 2

czy

-Push 1
-Pull (obojętne ,który zestaw)
Push 2

-Dzien przerwy

Pull 1
Push (obojętne,który zestaw)
Pull 2




Zmieniony przez - whatever123 w dniu 2017-08-07 16:57:54



Jeśli trenujesz 3 dni w tygodniu to każdy dzień oddzielony przerwa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/

Wiecej