SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

[ART] Jak podnieść TESTOSTERON ?

Wysłana -
A czy mozna stosowac te suplementy wymienione w ART jesli ma sie sklonnosc do owlosienia? Czy podniesienie poziomu testosteronu nie spowoduje wiekszego zarostu?
Wysłana -
a co z tribulusem?
Wysłana -
działanie tribulusa było kilkakrotnie podważane
Wysłana -
myslę, że dzialanie wielu roslin "witalizujących" w konketscie testosteronu - moznaby podwazyc podobnie jak tribulusa. Docelowym skladnikiem wiekszosci extraktow - są okreslone fitosterole. Nie mniej i tak w/w zióla (wraz z tribulusem), mają swoje ciekawe wlasciowsci.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-04-13 19:30:34
Wysłana -
ja mysle ze dzialanie tribulusa w kontekscie podwyzszenia testosteronu jest watpliwe bo jesli chodzi o samopoczucie i podwyzszenie libido to tribulus sprawdza sie znakomicie
Wysłana -
Usunięty przez DUDEK za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Próbowałem Żeń-szeń -kilku producentów, brałem Ashwagandha,Buzdyganek naziemny też nic nie dał, brałem magnez z Cynkiem - Zincas, ale mi tu na forum odradzono argumentując że nie podniesie mi testo.
Mam diete i rygorystycznie jej przestrzegam, unikam alkoholu, i oczywiście ćwiczę na siłowni, a poziom testosterony nadal jak u 70 latka, czyli 4,7 a mam 40 lat.
Nie działają na mnie żadne ziołowe wynalazki, nawet gdy brałem poczwórne dawki. 2 lata treningów i ledwo co po mnie widać, a każda masa kończy się większą oponka niż przyrostem mięśni, do tego jestem senny, osłabiony , wszystkie obiawy pasują i są potwierdzone wynikami, zanika we mnie testosteron.

Kolega zaproponował mi że załatwi mi apteczny testosteron "100" 40 zł za 5 szt. i że mam brać jeden tygodniowo, on sam brał po 450.

Naprawdę daleki byłem od szpricowania się, ale chyba nie ma innej rady.
Co radzicie ?
Wysłana -
Iść do lekarza.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź