SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Domowa Siłownia

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2775




Macie dosyć kiepskiej muzyki, zapoconego sprzętu i tłoku na siłowni, powrotów do domu po ciężkim treningu i w końcu dużych stawek za karnet... Ja miałem. O to moja propozycja, domowa siłownia, a raczej mieszkaniowa. Każdy zadawał sobie pytania...

Czy to sie opłaca? Jasne, że tak w mojej miejscowości karnet miesięczny kosztuje 100zł. Za co? Za tłok i wieczorne pogawetki na siłowni zamiast treningu. W roku daje to 1200zł... Ile za to można kupić? Wiadomo, że mięśnie robi sie latami... Co po jakimś czasie daje nam dużo większą kwotę. W dzisiejszych czasach w dobie kąkuręcji wiele firm oferuje coraz to lepsze ceny, promocje. Przykładem jest MARBO dające 4% upustu za samo należenie do forum, 7% za recenzję, produkt tygodnia, darmowy dowóz, raty itd. Ja osobiście skorzystałem z takich promocji.

Domowa siłownia zajmuje pewnie dużo miejsca? Zależy ile dla kogo znaczy dużo miejsca. Ja powiem, że mało. Moja domowa siłownia po złożeniu zajmuje mniej niż dwa metry kwadratowe. Mogłem lepiej sie postarać co do zagospodarowania miejsca, ale powoli i doszlifuje wszystko...

Czas przejść do konkretów... Co warto mieć w takiej siłowni? Hmm pewnie same najważniejsze rzeczy.... Może tak, zależy co dla kogo jest ważne... O to mój zestaw:
-Ławka regulowana Marbo MS-L002 (stabilna, mocna i wielofukcyjna rzecz)do ławki:
-blokada do ud
- prasa do nóg
-modlitewnik
-Stojaki Marbo MS-S001 (wbrew pozorom jak na wolno stojące stojaki bardzo stabilne, idealne do robienia klatki, nóg i barków)
-Stojak na obciążenie MH-S007
-Wyciąg do ściany górny i dolny Marbo MS-W003
, do wyciagu:
-stopy do wyciągu
-wszystkie rodzaje uchwytów jakie oferuje Marbo ( kierownica, drążek krótki i długi, trójkąt, uchwyt na jedna i dwie ręce)
- poręcze Marbo MH-D011
-drążek rozporowy
-zestaw gryfów i obciążeń
-steper

-i na koniec coś na od stresowanie Worek Marbo ex150/45 (już trochę wale w wora :) i powiem, że jeszcze mnie nie zawiódł), jestem cały czas na etapie wypychania worka, raczej dopychania, moglem kupić wypełniony....





Coś więcej o sprzęcie... Może opisze mój najnowszy nabytek wyciąg do ściany górny i dolny Marbo MS-W003 z zestawem. Za cały ten zestaw zapłaciłem mniej niż 400zł. Od początku cena mnie kusiła, ale najlepsze przywiózł kurier. Pierwsze wrażenia... Hmm kurcze to jest niezniszczalne. Mam go zamontowanego do ściany na 8 i do podłogi na 4 kołki fi9, nie drgnie nawet na milimetr. Myślę, że na pewno ma większą wytrzymałość niż podaje producent, ale pewnie nigdy tego nie sprawdzę :D To samo tyczy sie uchwytów...





Podsumowując, moim zdaniem siłownie są potrzebne, ale posiadanie swojej własnej jeszcze potrzebniejsze. Pomyśl sobie, że taka siłownia jak ja mam zwraca sie w rok może półtora bo ćwiczę sam, ale jeśli jest was grupka to po prostu nie opłaca sie płacić za siłownie. Załóżmy, że jest was pięciu to taka siłownia jak ja mam zwraca sie po dwóch, trzech miesiącach.
Mam nadzieje, że zachęciłem was do myślenia o tym.



POZDRO




Zmieniony przez - Zasadaa w dniu 2010-12-12 07:38:48
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3498


łoł

Gdybym miała ciągutę do ćwiczeń - po takim wstępie już bym kupowała zestaw :)

Szacun ;]

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
dobrze napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2775
widzę że się konkurs szykuje
https://www.sfd.pl/KONKURS_NA_NAJLEPSZA_SILOWNIE_DOMOWĄ_SFD!-t679172.html

trzeba będzie spróbować sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Bardzo fajnie skompletowana siłownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2775
https://www.sfd.pl/!!_KONKURS_!_NAJLEPSZA_DOMOWA_SIŁOWNIA_SFD_!_KONKURS_!!-t716585.html 

trzeba będzie wystartować. od ostatniego czasu trochę się pozmieniało... muszę wrzucić nowe fotki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o wycenę

Wiecej