SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

===> PIERSI KOBIECE <===

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tyka z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Artykuł ten, mojej zdolnej ręki :) umieściłem też w temacie ZDROWIE :)

Chciałem dodać moje dzieło <lol2> :) dotyczące kobiecych piersi ( siostra prosiła by jej pomóc :) )=>


TRENING I WSKAZÓWKI OGÓLNE NA GARBATE PIERSIĄTECZKA ( PIERSIĄTKA :) ) !!!


= używaj balsamów, żelów, mydeł do pielęgnacji całego ciała, ale także preparatów specjalnie dostosowanych do potrzeb biustu. Zawierają one najczęściej wyciągi z alg morskich, bluszczu, korzeń żeń-szenia, proteiny, ceramidy. Wśród preparatów do pielęgnacji biustu można wymienić : krem z serii Bikini (Bielenda), Idea 25 => różowy krem do biustu, żel Body In-Shape (Avon), żel z serii Eva Active Sport Body Fit (Pollena-Ewa), żel-krem (A.T.W.), krem (Kolastyna), krem (AVA), krem Sensitive Miraculum, żel/krem Eris, preparaty z aloesem ( aloesowy olejek z witaminą C ), maseczka Green Mama, żel AA Body - Oceanic, Biovena, Sisley - Phytobuste, Clarins - Lift Minceur Visage Clarins - Jeunesse du Cou, Elizabeth Arden - Ceramide Firm, Lift, Soraya, Lierac - Phytrel, Thalgo - Tenseur Buste. Preparaty do pielęgnacji piersi mają za zadanie regenerować, ujędrniać, uelastyczniać, ściągać, napinać, nawilżać i odżywiać, oczywiście NIE POWIĘKSZAJĄ PIERSI !!! ( chyba że optycznie :) ). Wcieramy je kolistymi ruchami, zaczynając od zewnętrznej strony piersi do wewnątrz, omijając brodawki. Przechowuj je w lodówce - wzmocnisz ich działanie, gdy będą chłodne.
= Stosuj postawę wyprostowaną z głową uniesioną do góry ( godne polecenia są ćwiczenia z kijem J, przysiady z książką na głowie ), ściagnięte łopatki, nie wolno się kulić, garbić ... Siedząc lub stojąc, wykonuj silne krążenia barków do tyłu => to wszystko uwydatni piersi J
= Uprawiaj SPORT => siatkówka ( oczywiście Zagłębocze hehe J ), pływanie, gimnastyka dotycząca klatki piersiowej, ale także pleców, grzbietu i ramion ( w mniejszym stopniu ). Godny polecenia basen, biegi, rower. ĆWICZ REGULARNIE A WSZELKIE ĆWICZENIA IZOLOWANE STARAJ SIĘ WYKONYWAĆ CZYSTO TECHNICZNIE !!!
= np.: połóż się na brzuchu, zegnij nogi w kolanach, dłońmi chwyć za stopy i spróbuj maksymalnie wyciągnąć się do góry ( kilkanaście razy z 3 s przytrzymaniem tułowia w górze )
= dobieraj odpowiedni stanik, dostosowany rozmiarami i fasonem do twoich potrzeb. Uważaj na zbyt wąski biustonosz ( ściska skórę dekoltu, a zarazem przyczynia się do powstawania zmarszczek ). Do wykonywania ćwiczeń fizycznych zawsze zakładaj biustonosz oraz przylegające do ciała ubranie. Nie wciskaj się w tanie, byle jakie, kupowane na bazarku za małe lub za duże staniki - bielizna ma duży wpływ na stan biustu !!!
= stosuj codzienne, naprzemienne natryski, hydromasaże => woda nie powinna być gorąca ( najlepiej b.chłodna, czasami wręcz zimna ). Natryski, hydromasaże stosujemy ( ciepłym i zimnym strumieniem wody naprzemian ) na same piersi. Strumień wody kierujemy na boki i ku górze kolistymi ruchami przez ok. 5-7 minut. Sitko prysznica trzeba oddalić od ciała tak aby natrysk był dość silny ( wysokie ciśnienie wody ), ruchy masażu muszą być okrężne, należy jednak omijać brodawki. Po takim wodnym masażu nacieramy skórę szorstką myjką. Natryski ZAWSZE kończymy zimną wodą !!! Wycieramy się także ZAWSZE szorstkim ręcznikiem ( najlepiej zwilżonym zimną wodą ).
= 2-3 x / tydzień => wykonuj masaż piersi, wykorzystując do tego rękawicę ( szorstką ) zmoczoną zimną wodą.
= po każdej kąpieli czy prysznicu wcieraj w skórę piersi balsam lub emulsję nawilżającą, a najlepiej specjalne preparaty przeznaczone do pielęgnacji biustu ( wymieniłem wyżej ). Preparaty wmasowuj w piersi kolistymi ruchami w kierunku szyi, aż do całkowitego wchłonięcia.
= NIE WOLNO opalać się bez stanika !!!
= piersi powiększy optycznie wygodny stanik typu push-up, którego miseczki mają specjalne wkładki. Także biustonosz wonder-bra, z usztywnionymi miseczkami o regulowanym rozstawieniu, unosi piersi i pozornie je zaokrągla
= 2 x / tydzień - stosuj maseczkę dla piersi => suchą skórę przemywaj mlekiem ( oczywiście zimnym ), wcieraj rozcieńczony wodą sok z cytryny ( zimny :) )
= Zawsze pamiętaj o dokładnym osuszeniu piersi, szczególnie od spodu, ponieważ tam najczęściej pojawiają się odparzenia. Możesz też przysypać te miejsca talkiem.
= Stosuj peeling 2 x / tydzień
= Po umyciu i delikatnym osuszeniu skóry powinnaś pamiętać o dokładnym nakremowaniu biustu i dekoltu
= Opalanie - stosuj kremy z filtrami
= nie chudnij zbyt gwałtownie, zeby skóra miała czas przyzwyczaić się do nowych warunków
= JEDZ pożywienie z dużą ilością krzemu i witaminy E => chleb razowy, płatki owsiane, otręby, fasola, groch i warzywa korzeniowe + białko
= tabletki antyandrogenne ( Diane ) a potem normalna antykoncepcja hormonalna => NIE RADZĘ :)
= wkładki silikonowe => a fuuuuj, feeee :( <lol2>



TRENING MIĘŚNI KLATKI PIERSIOWEJ DLA DZIEWCZYN :) !!!


= Zwyczajne pompki :)
= Wyciskanie hantli w pozycji leżącej na wąsko i na szeroko
= Rozpiętki
= Pompki kobiece na podłodze na kolanach lub z pupą do góry lub jedne z wymienionych, do wyboru :
= pompki w oparciu o ścianę
= pompki w oparciu o krzesło
= pompki z nogami na łóżku lub / i krześle
= pompki całym ciałem na krzesłach ( zwiększają zakres wykonywanego ruchu )
= przenoszenie hantla za głowę
= butterfly na leżąco ze sztangielkami, albo torebkami cukru hehe :)


=== > ĆWICZENIA WYKONUJEMY CZYSTO TECHNICZNIE, WOLNE RUCHY, W FAZIE SKURCZU MIĘŚNIA => PRZYTRZYMUJEMY RUCH NA OK. 3 SEK ... to tyle ĆWICZ DUPKU GARBATY :) => trening i wskazówki robiłem dla siostry :)myślę że się powinno przydać wszystkim paniom i dziewczynom :) no ...






... łożesz ****a ale żem sie zmontował :P:P

POZDRAWIAM ==> :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2855
a ja mam pytanko dlaczego nie mozna opalac sie bez stanika ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
=> Chodzi przedewszystkim głównie o zmarszczki w starszym wieku :)( większe prawdopodobieństwo wystąpienia ) ale także o to że skóra traci swoją jędrność ( w mniejszym stopniu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
fajny artykul
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

==> PIERSI <== DLA PAŃ :))

Następny temat

Siłownia a wzrost

WHEY premium