SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

::::>...ACT Coś Tu Chyba Nie Gra?!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
Witam,
PO wakacyjnej przerwie ponad dwu miesiecznej ( z powodu pracy) postanowilem zrobic ACT... tak sie zorientowalem jak ma wygladac i ok. Bylem dzis na silce spadki maxymalne ale co tam walcze ostro... ale to chyba zbyt osre jak na wstep albo ja cos zle zrozumialem.
Bo z tego co skumalem wyglada to podobhnie do HST. Mianowicie robie np 3-4 serie na klate trzy razy w tyghodniu... co na tydzien daje 12 serii? dobnrze rozumiem wszystko?!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
na początku jest 1 seria chyba . W act sa obwody takie ktore się zwiększa

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
Czyli jak to wyglada dokladnie... mioze mi tto ktos przedstawic albo zarzucic jakims artem bo nic juz nie kumam z tego :/ wychodzi m z tego Hst

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
https://www.sfd.pl/temat201134/ przeczytaj cały post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
przejzyj zasady act dokłądniej :

OGÓLNE ZASADY "ACT": -najlepiej ćwiczyć 3 razy w tygodniu,co drugi dzień,(poniedziałek, środa, piątek lub wtorek, czwartek, sobota)

-zawsze należy zaczynać od 10-cio minutowej (3-częsciowej) rozgrzewki (patrz poniżej)

-wszystkie ćwiczenia powinno wykonywać się w dość szybkim tempie w 12-15 powtórzeniach,

-ciężar dobieramy tak, by po wykonaniu założonej liczby powtórzeń pozostawał zapas sił na wykonanie jeszcze 2 - 3 ruchów, których już nie wykonujemy

-przerwy(przejścia) pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami ("stacjami" obwodów) powinny być nie dłuższe, niż 30 sekund, zaś pomiędzy całymi obwodami 2
minuty

-OBWÓD: wykonanie pełnego zestawu poszczególnych ćwiczeń (po 1 serii) z 30 sekundowymi przerwami pomiędzy nimi

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
polecam zajrzec na https://www.sfd.pl/temat220449/
jest to cykl I grupy I opierajacy sie na treningu ACT
wszystko bardzo fajnie wyjasnione

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
Wielkie dzieki, poszly bvy sogi ale abon sie skonczyl lecz szykuja sie zakupy w sklepie sfd wiec nie zapomne o was na pewno

Przeskocze zaraz tu: -wtygodniach 3 i 4 po 3 obwody na każdym treningu ze stałymi obciążeniami

bo zrobie tylko 2 tyg ACT to powinno chyba wtystarczyc bo jednak nie zaczynam od poczatku co o tym sadzicie? a pozniej od razu masa.
Jesli chodzi o trening moje male zmiany ze wzgledu na bra szprzetu(brzuch bede robil ABS II ) :

1.unoszenie kolan (drążek, poręcze)-brzuch -----------
2.przysiady ze sztanga na karku-czworogłowe ud
3.uginanie nóg na maszynie leżąc/stojąc-dwugłowe ud (TO I 5 CWICZENIA ZASTAPIE MARTWYM)
4.wiosłowanie z linką wyciągu dolnego w siadzie płaskim (nachwyt szeroki-drążek prosty)-góra grzbiet - ZASTĄPIE WISOLOWANIEM SZTANGA
5.wznosy tułowia z opadu-ławka rzymska-prostowniki grzbietu -----
6.wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-klatka
7.wyciskanie sztangielek w siadzie lub stojąc-naramienne(barki)
8.unoszenie ramion bokiem w górę-naramienne(barki)
9.uginanie ramion ze sztangą podchwytem stojąc-bicepsy
10."francuskie" wyciskanie sztangi za głową siedząc/stojąc-tricepsy
11.wspięcia na palce jednej nogi z hantlem w dłoni-łydki
12.skłony tułowia na maszynie lub unoszenie nóg w leżeniu na ławce skośnej głowa w górę-brzuch -----

I TERAZ OSTATNIE PYTANKO.... MIANOWICIE W TYCH TYG POWINIENEM ROBIC PO 3 OBWODY CZYLI BNP ROPBIE WYCISKANIE - 3 SERIE 12 - 15 POWTURZEN TAK ?!

tO JUZ BEDZIE CHYBA WSZYSTKO CZEKAM NA ODP Z GORY DZIEKI PANOWIE!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
polecam...przynajmiej z 3-4 tyg. i to z wlasnego doswiadczenia...tez bylem po przerwie/spadkach itd. wiec wiem co i jak..przykladowo obadj moj temacik (na poczatku masz ten plan ktory ja robilem - i dokladnie ile obowodow itd.)

https://www.sfd.pl/temat220104/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
2 tygodnie przygotowania do masy po 2miesiecznej przerwie to napewno za malo, zrob jak pisze banan, przynajmniej 3-4 tyg

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
ja i tak skrocilem do 4tyg. tylko poniewaz tak szczerze nigdy nie robilem act po jakiejs przerwie (teraz wiem,ze to byl duzy blad) Zawsze robilem z 2 -3 treningi ogolnorozwojowe i "wskakiwalem" na split 3 dniowy. Trezaz postanowile zrobic act ale tylko 4 a nie 7czy 8 tyg. i jestem bardzo zadowolony...zaczynalem od 1-2 obwodow...a skonczylem na 3 moze na 2 treningach zrobilem 4 obw. naprawde bylo ciezko ale tez ....warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
banan w planie Michaila robi sie 6tyg ACT a nie 7 czy 8,
4 tygodnie ACT i 4obwodowe trningi ? troche nie za szybko ?
to ma byc regeneracja i wprowadzenie do nastepnego cyklu wiec trzeba spokojnie i bez przesady

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłka dla 13,5 latka ?? ;]

Następny temat

Napinanie

Wiecej